www.sudzibas.lv Larone SIA Krāpšana, slikts serviss

Larone SIA - Krāpšana, slikts serviss

Vēlos izteikties par darbā iekārtošanas firmu Sia Larone. Bija doma meklēt darbu ārzemēs, konkrēti, Zviedrijā, šajā sakarā tika izpētīts milzum daudz sludinājumu un firmu, kas piedāvā darbu ārzemēs. Izvēlējos šo firmu, jo nebija negatīvu atsauksmju. Uzrakstu sludinājumam atbildi, pēc tam firmas pārstāve Laura Rone atbild manam epastam, saka lai uzzvanu un norunājam tikšanās laiku, jo viņas piedāvātais laiks man nederēja, ok, piezvanu, taču viņa nevar runāt, atbild ar sms, ka lai pārzvanu pēc 30 min, ok, pārzvanu, neatbild. Pēc tam pati viņa zvana un uzsākam sarunu, norunājam, ka tiekamies pirmdien uz pārrunām, bet, kad jānosaka vieta kur tiekamies, tad uzreiz rodas sarežģījumi, jo viņa nezina, kur lai satiekamies, jautāju, kur tad firmai atrodas ofiss, atbild, ka jūrmalā, ok, tā nebūtu problēma, bet šī laura rone tad saka, ka nezinot, kur lai brauc un atstāj mašīnu Rīgā, es tāds īsti nesaprotu, kāpēc nevar ofisa tikties, sāk sūdzēties, ka dienā jasatiekas ar 25 cilvēkiem un kāda cilvēka del jābrauc uz Rīgu un, lai nekavētu ne savu un manu laiku, tad viņa izdomāšot vietu kur Rīgā tiktos un atsūtīšot isziņu. Ok, gaidu, gaidu, vēl šodien īsziņa nav atnākusi, protams, ja man vajag šo darbu, tad pašam jazvana u. T. T. , bet cik reizes man zvanīties, ja no tā nav jēgas, ne nav viņai vieta kur tikties nekā nav. Parasti visas tikšanās notiek firmas ofisā, bet arī šādu variantu viņa nepiedāvāja. Izvēlētās profesijas aprakstam atbildu, jo bija pieredze, valodu zināšanas, tāpēc īsti nebija saprotams, kas ar šo firmas pārstāvi notika, ka nespēja neko sarunāt. Paldies.

Be

Si Sia Larone 20.05.2019

Atbilde no SIA LARONE-Labdien! Noskaidrojot vairāk informācijas-jums tika nosūtīts uzaicinājums tikties 17.05., šajā dienā jūs netikāt). Tā pat, jums nebija autovadītāja apliecības, kas supervaizora vakancei ir obligāta prasība. Savukārt e-pastu sarakstē norādījām, ka bez autovadītāja apliecības, iespējams, varētu iztikt kandidāti, kas piesakās uz vakanci -“ Uzkopšanas speciālists”, ja mums izdotos nokomplektēt grupu ar pietiekami daudz cilvēkiem, kam šī apliecība ir. Ofisa telpas mums ir nelielas un šobrīd ļoti noslogotas, tādēļ taisām grupu tikšanās ar iespējamajiem kandidātiem citā vietā, iepriekšējā tikšanās bija 17.05. (Uz kuru jums nosūtījām uzaicinājumu, bet jūs netikāt), savukārt kandidātiem, kas pieteikumus iesūtījuši pēc tam būs atsevišķa tikšanās par kuru visi uzaicinātie tiks informēti! Tāpat, ar Lauru vienojāties, ka pazvanīsiet, lai precizētu tikšanos citā laikā, bet zvans no jums nav saņemts.
Atvainojamies, ja komunikācijas laikā radušies pārpratumi!

Be Bez_vārda 21.05.2019

Nav nekādi parpratumi, bija teikts,ka sanemsu sms ar norādi,kur ir tikšanās, bet nekā nesaņēmu, te nav attaisnojumi vajadzīgi, bet solijumu izpilde. Turpmāk pildiet savus solījumus! Veiksmi.