www.sudzibas.lv LaPizza apkalpošana

LaPizza - apkalpošana

Jau sengribēju uzrakstīt par šo picēriju.Liels paldies kulinārēm, viss tiešām ir ļoti garšīgi, taču uz šo iestādi ar katru reizi gribas ar vien retāk nakt. Apkalpojošais personāls. Vai tiešām Rēzeknē ir darbienieku trūkums? Apkalpošana Lapizzā ir zem katras kritikas,metenes nekad nepateiks "Labdien"/"Uz redzēšanos"/"Paldies"/ "Lūdzu". Uz jautājumu, vai bulciņas ir šodienas, meitenes atbild: "Visas bulciņas ir vakardienas...... nu protams, ka šodienas!" Vai arī kko pajautājot par napaleona kūku, atbilde: "Napaleons, nāpaleons, kas Jūs nezināt kads satāvs?!" šīs meitenes nesaprot, ka viņas tur aiz letes stav priekš klientiem, nevis klienti atnāk pie viņām, lai nekļūtu garlaicīgi. Ļoti gribētu tiesām ieteikt šīs iestādes vadošajam personām, lai izrunā ar personālu apkalpošanas un darba attieksmes un laipnības jautājumus.Arī no ļoti daudziem saviem paziņām esmu dzirdējis vēl daudz un daudz nepatīkamu gadījumu par šīs iestādes apkalpojošo personālu. Vadība, Jums jāpievērš tam īpaša uzmanība, ja nevēlaties zaudēt savus patstāvīgos klientus. Konkurence Latvijas tirgū šobrīd ir ļoti saspringta, galvenais konkurences ierocis šobrīd ir apkalpošans kvalitate! Lai Jums veicās!

X

S sunskakisvarnapele 16.08.2014

Paga, Tu tiesam nezini kas par kuku ir Napoleons? Prieks kam tad jautat, lai kaitinatu oficianti? Un mani ari tracina pirceji, kas jauta ka aitas, vai salati/gala/maize ir sodienas? Nu ka Jus domajiet, pat ja tie butu razoti 2012. gadaa, Jums ta pardeveja ari atbildetu???? Cik Tu izturetu aiz letes, ar sadiem jautajumiem???

P Patriks Siliņš 18.01.2018
1.25€ par 5-10cm picas šķēli

Mes ar draugu velejamies normali paest un nolemaam aizuet uz Pizza Hut mes iegadājaāmies vienu šķēli un beigās sanāca tā ka es nozagu drauga pucu jo no savējaas nevareeju paest...

P pizzalover 03.10.2020

Pica ļoti garšīga,taču,lai pie tās tiktu ir jāgaida vairāk nekā 2 stundas!