AtrisinātaLaimes lācis - Attieksme

Sveiki miļie vecāki gribeju jus pabridinat par dazam laimes laca skolotajam ja ta vispar vinjas var nosaukt it ipasi par to vinja diezgan regulari lieto amfetaminu kamer berni ielikti gulet tad skraida apkart pa juglu pie saviem di, leriem gadriz katru vakaru gul ar citu virieti esmu vienas audzinatajs dzives biedrs padomajiet pirms vedat savas atvases un nesen tac puisitim bija rikle pargriezta vienam galva parsista kas notiks talak.

Atbilde no zaiga234 23.08.2017

Šī sūdzība ir pilnīgi nepamatota un nepatiesa ! Pilnīgi nekas ,kas šajā sūdzībā ir aprakstīts nav patiess, autors vienkārši ir gribējis man ieriebt !Nepatiesi apvainotā persona vērsīsies policijā ,lai teksta autors tiktu saukts pie kriminālatbildības!

Atbilde no Laimes lācis Pārstāvja atbilde 27.10.2020

Sveiki!
Neuzskatām sūdzību par pamatotu, bet gan par maldinošu.
Lūdzam to dzēst.

ar cieņu,
Jūsu LL

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 09.11.2020

Uzņēmuma Laimes lācis pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Dainis 14.08.2017

Mārtiņ, vai tā ir jūsu auklīte? Vismaz spriežot pēc rakstītā esat 6 gadus vecs..

C "Cabulis 14.08.2017

Hm, tāda sajūta ka esat šīs minētās personas bijušais dzīvesbiedrs. Nolēmu ieriebt, tāpēc nolēmu uzrakstīt. Jo šeit sanāk- viena tante teica, ka otra redzēja.

K KR 15.08.2017

Vēl muļķīgākus melus izdomāt nevar vairs laikam.

M martinjs 15.08.2017

tie diemzel nav meli runajot par vinjas dzivesbiedru tas jau ir narkomans ar lielu stazu bernu pametis nerupejas

M Macc 15.08.2017

Lasot šo 6 klases meistardarbu saprotu, ka varbūt martinjs ir tas narkomāns. Jūs vispār zinat kā pareizi raksta sūdzību? Varbūt sākumā konstruktīvi izstāsti kas par lietu, nevis rādi ar pirkstu un domā ka visi Tev ticēs.

Z zaiga234 17.08.2017

pilnìgi murgi! Raksta autors nespēj ar kaut ko sadzīvot un mokās skaudībā, tāpēc izdomā šādus melus un apvainojumus!
Primāta rīcība!
Dārziņš tiešām ir lielisks un pedagoğiskais personāls un vadība dara izcilu darbu ,lai mazie audzēkņi justos laimīgi !

Laimes lācis Pārstāvja atbilde 06.10.2020

Sveiki!
Neuzskatām sūdzību par pamatotu, bet gan par maldinošu.
Lūdzam to dzēst.

ar cieņu,