www.sudzibas.lv Laima Upeniece Drausmīga attieksme

Laima Upeniece - Drausmīga attieksme

Ja kādam vai kādai bij slikta pieredze ar Dr. Laimu Upenieci, droši rakstiet sūdzības Veselības inspekcijai, lai viņai piemēro naudas sodu vai atņem ārsta licenzi, varbūt tad viņa sapratīs kā komunicēt ar pacientiem, kuriem ir vajadzīga ārsta palīdzība. Es jums ieteiktu ierakstīt visas sarunas ar šo ārstu. Varbūt ierakstā piefiksēsiet mājienu par kukuļi, jo dakterei patīk izmantot teikumu: ” šajā dzīvē tāpat vien nekas nenotiek”

man ir problēmas ar muguru un kaklu, noslimoju 30. Dienas. Pa to laiku lietoju zāles, gāju uz rentgenu, apmeklēju fizioterapeitu, masieri un baseinu, nekas nelīdzēja. 30. Dienā biju vizītē pie dr. Upenieces, prasiju lai pagarina “b” lapu, bet viņa atteicās, jo itkā viņa bez cita ārsta ieteikumiem to nevarot izdarīt, tad es prasiju nosūtījumus pie vertebrologa, domādams varbūt šis speciālists varēs pagarināt slimības lapu, bet bezcerīgi, tad gāju atpakaļ pie dr. Upenieces akūtajā stundā, bet man sekretāre pateica, ka ārste nevēlas mani pieņemt, neskatoties uz to, ka aiz manis nebija neviena pacienta, tad man nācās pierakstīties uz citu dienu. Aizgāju norunātā laikā un datumā, lai iedod nosūtījumu uz magnētisko rezonansi un pie neirologa, uz mr viņa man atteica, bet nosūtījumu pie neirologa iedeva. Aizgāju pie neirologa veselības centrs 4. Daktere iedeva nosūtījumu uz magnētisko rezonansi, slingu terapiju un lapu, lai mana ģā dr. Laima upeniece pagarina man “b” slimības lapu. Nosūtu tās divas lapas uz viņas e-pastu un vēlāk uzzvaniju, lai noskaidrotu vai man pagarināja slimības lapu, bet man atbildēja, ka viņa to nevarot darīt un slimības lapu vajadzēja pagarināt neiroloģei un tad man l. Upeniece pateica, ka viņa pati uzzvanīs neiroloģei un uzzinās kas un kā. Nākamajā vai aiznākamajā dienā zvanu velreiz dr. Upeniecei un man sekretāre atbild ka slimības lapu noslēgs un ka es itkā neiroloģei nebiju iedevis nosūtījumu no ģā un vina nezināja cik ilgi es slimoju. Protams es biju dusmīgs ka ar manu tā izrīkojas. Interneta atradu neiroloģes privāto nr. Piezvanīju, lai noskaidrot šo situāciju, vai tā bija vai ne, bet man atbildēja ka viņa nevar atcerēties visus pacientus. Un tad es sapratu ka abas ārstes visu sarunāja un tad es padevos un samierinājos. Nostrādāju nepilnas 3. Dienas un atkal esmu uz slimības lapas. Pēc kāda laika dabūju magnētiskās rezonanses aprakstu, kur konstatēja ka man ir plaisa muguras jostas daļā un pēc tam es sapratu ka teikums: ” šajā dzīvē tā pat nekas nenotiek” bij mājiens par kukuli.

Ja, jums bij līdzīga situācija, iesaku rakstīt sūdzību veselības inspekcijai, lai tādu nekompetentu, pārgudro ārstu, kuri iedomājas sazin ko no sevis ir mazāk. Zvanīt uz veselības inspekciju nav jēgas, jo viņi centīsies jūs atrunāt...

I

C critical thinker 30.04.2018

Spriežot pēc iepriekšējās sūdzības, šī kundze tomēr ir uzskata, ka viss ir galvā un slimības ir kaut kādas reakcijas, tā ka tas teksts laikam tomēr par to.

Un kā gan neiroloģe var atcerēties? Un vispār nav smuki stalkot un meklēt neiroloģes privāto numuru.

Lai vai kā, par pierādīti nepamatotu slimības lapas nepagarināšanu ir tiešām jāraksta inspekcijai.

J Janis Starks 24.07.2018
rupja attieksme pret darba nemejiem

loti rups darba devejs ,vispirms pazemo cilvekus un izsmej un tad uzklausa neuzkeraties

U uzzy 17.05.2019

UZ

Zinot dakteri ar šo minējumu par teicienu "šajā dzīvē tā pat nekas nenotiek" Jūs patiešām aizšāvāt pilnīgi garām!
Kā augstāk minējā jau, daktere patiešām atbalsta virzienu, kas apskata to ka patiešām daudzas slimības sākas tikai galvā.
Par Jūsu gadījumu nespiedīšu, ja pamatoti, tad inspekcija to arī noteiks. Bet fakts, ka ir pacienti kam patiešām visu laiku viss kas sāp un viņi visu zin labāk par dakteriem arī var izvest no pacietības un tādus ārstēt ir grūti. Šādi pacienti pie daktera ierodās nevis, lai kopīgi atrastu risinājumu savai problēmai, bet gan kā pret pretinieku - "nu tad davaj ko tad pateiksi gudru, es tāpa't zinu visu jau kas man kaišs" . Tad šādiem pacientiem patiešām iesaku atrast citu ārstu, kas Jums var pieskaņoties. Ja tāds maz ir.

B BERBE 11.05.2021

Man 16 gadus vecai meitai sāp mugura.
Upeniece nosūtīja uz rengenu, nekoneuzrādīja.
Bērnam mugura joprojām sāp!
Vienīgais, ko viņa ar palīgu varēja pateikt, bija '' MAZĀK ŠĒDI PIE KOMPI"
Bērns tika apskatīts pie kompetenta un adekvāta ārsta, tiek uzsākta ārtēšana.