www.sudzibas.lv Laiks Nemāk latviešu valodu

Laiks Veikals/ Laikswatches - Nemāk latviešu valodu

Šodien, šajā ''Laiks'' veikalā (Atrodās Galerija Centrs) iegāju iekšā aplūkot sev pulksteni, bet apkalpojošajā sfērā sieviete nemāk latviski. Mēģina sarunāties ar mani krieviski, atmetu ar roku un aizgāju prom. Pretīgi, ka šajā valstī dzīvo, bet latviešu valodu ne sūda nemāk.

K kartupelis2 18.01.2017

tulīt atnāks krievelis Vladlat un atkal kautko par savu seksu klepos.

Latviešu tautas 18.01.2017

Nu brauc uz DZIMTO ZEMI - ĪRIJU: tur tev apkalpos latviski! Kāpēc uz Īriju? Tāpēc ka NORMALIE latviešu pardevēji sen jau aizbraukūši uz Īriju!

Latviešu tautas 18.01.2017

Милочка! Тебя привлекут к уголовной ответственности по статье 78 УК ЛР за разжигания межнациональной розни!

Gurķi, Vladlat, gurķi!!!

Sardele 19.01.2017

Palasi savus komentārus, draudziņ: tieši tu esi tas, uz kuru šie panti attiecas. Aizbrauc labāk uz Maskavu, apciemo Ļeņinu mauzolejā, noliec kādu pārīti sarkanu neļķu.

T Tong Po 19.01.2017

Vladlatam nevajag uz Krieviju ciemoties braukt! Viņš paskatās RenTV, NTV, Rossija, paskatās "diskusiju" šovus ar Solovjovu, Norkinu vai Babajanu - sasmeļas iedvesmu, enerģiju, uzzina PATIESĪBU, ko no mums specdienesti slēpj - un viss! Viņš ir gatavs! :)

Latviešu tautas 19.01.2017

===
Я лучше схожу к Милде: посмотрю на НЕОПИСУЕМОЕ зрелище когда англики ОПИСЫВАЮТ ВАШУ МИЛДУ И ЗАНИМАЮТЬСЯ СЕКСОМ ТАМ ЖЕ!

Jā, pašam jau ar to valodu arī nav pārāk spīdoši.

5 545 19.01.2017

У валст валоды нет будущего. Ирландские грядки тебя ждут, бродяга без роду и племени.

K kartupelis2 19.01.2017

Visiem saka, ka Īrija gaida, bet pats saprot, ka viņu neviens nekur negaida. Ne Latvijā, ne Krievijā. Neesi Tu nevienam vajadzīgs, Krievu imigrant :)

Latviešu tautas 19.01.2017

Да из ваших Латвийских вымирантов люди бегут с детьми в ту же Ирландию и Великобританию. Сейчас новый путь - в Германию!

M Magdalena0951 22.01.2017

Eu, tu vecais pirduli vēl dzīvs? Pilnu saitu piekakājis jau esi:D Es jau domāju, ka tevi bars ar arābiem apēda :D kurus tu te gaidi ar atplestām kājām,oi, rokām ;)