www.sudzibas.lv Lage Ko Sola lielu algu, bet nemaksā

Lage Gastronomija - Sola lielu algu, bet nemaksā

Mani uzaicināja uz Lage Gatronomija darba interviju, devos, darba intervijas laikā man tika teikts ka alga esot uz rokas 600 Eur, un plus % no ietirgotā, pastāstīja par darba pienākumiem.
Viss jau liekas skaisti, bet kad biju nostrādājusi 186 h pa mēnesi, un kad ienāca algas diena, man pat ne uz pusi nebija tik daudz, ka man solīja!
Tā arī neko nesamaksāja, strādāt tur nevienam neiesaku, jo Direktori visu laiku laiku kliedz, un saka atrāk ,dzenā ļoti, un labak vispār uz to pusi pat neskatīties, un to ko viņin raksta SS.LV sludinājumā, ka vidēji ir 5 eur/h, muļķības!
Pat pusdienlaika nevar aiziet mierīgi un paēst, jo Tur mūžīgi nav kas strādā un trūkt darbinieku.

A alex.alex 25.06.2017

taa tachu praktiski ir visur. darba vadiitaaji kaa pret sunjiem izturaas pret darbiniekiem... zheel, ka nesaprot ,ka no taa ciesh darba kvalitaate un klientu apkalposhana..., ciesh jau klienti... smiekliigi ,ka neeksistee it nekaadas logjikas latvijas darba deveejiem :D

K Konstantin Filippov 26.06.2017

Sveiki. Pats biju kādu laiku atpakaļ tur strādājis. Strādāju pēc 5-2 grafika, un par algu nenācās žēloties, jo lai tiktu pie lielas, ir daudz jāstrādā. Man patika darbs, un pat vadības attieksme, līdz brīdim kad darbā sāka pieņemt pakaļlaizītājus un stukačus, kuri nebūt nebija labi darbinieki un jo vairāk kolēģi. Aizgāju jo ar stulbiem nevaru strādāt.
Par plusiem - tur tiešām ir garšīga produkcija, bieži notiek degustācijas, kurus man bija prieks pašam vadīt.
Strādāju pārsvarā t/c Spice, un tas bija viens no jaukākiem darbiem manā dzīvē, jo praktiski visu t/c pazinu.

K Konstantin Filippov 26.06.2017

Par pusdienām runājot - ja cilvēks māk saplānot savu ikdienas darbu, viņš pat tajā saspringtā situācija kas valda LG var atrast laiku pusdienām.
Piemēram, es biju darbā no plkst.7.50, sagatavojos darbam, plkst. 8.30 sagaidīju preci, pieņemu un izliku, no 9 līdz 11 darbojos, tad nāk otra krava un GB produkcija, un pēc to izlikšanas vēl ir laiks aiziet nelielā pauzē.
Piebilde , es nestrādāju viens pats, vnm duetā, tikai pēc plkst.20 biju laidis otro cilvēku uz mājām, jo apmēklētāju (kaut gan mēs viņus dēvējam par viesiem) jau nebija daudz.
Kopumā sanāk aptuveni 14 stundas uz kājām, jo apsēsties tur tiešām nav atļauts (bija), bet godīgi runājot tā atmosfēra ir bijusi tik forša, ka mēs pat dziedājām darba laikā( Īpašais sveiciens pāriniecei Alīnai, kura mani apmācīja un kļuva par manu visforšāku kolēģi)

Gadiem ejot sapratu, ka viss ir mūsu rokās un ir atkārīgs arī no mums pašiem. Ir jāparāda sevi, savas labas puses, jābūt atsaucīgam un godīgam cilvēkam, un viss nokārtosies.

Veiksmi visiem darbaļaudīm un tiem kas plāno iestāties kādā darbā!