Lady Taxi - Lady taxi

За рулем 15 лет.Нарушений нет, более того принимала не однократно участие на тестовых машинах в трудно-проходимых местах.Так вот, решила себя попробоват в качестве водителя Lady taxi.Город знаю не так что бы за 10 мин.доехать с Плявниеков до Иманты, но со временем на практике изучила бы многие улицы.Побывав на собеседовании в офисе компании, я встретилась с директором компании и прокатилась с ним.Прошло все хорошо.Потом он сказал, что надо встретитсья с его заместителем Маритой Озолиней.И вот тут начилось самое интересное.Подехала она на корыте по имени Фольсваген Пассат.Мне со стажем и поводившая не мало машин, такая развалюха не испугала, а вот девушек, которые сдали на права недавно, это испытание не из лёгких.Так вот, поехали мы от Маритима в центр.В центре мне нужно было найти 2 адреса.Я справилась легко, т.к.центр, Плявниеки, Пурвцемс, Межциемс, Юглу, Кенгеракс я знаю хорошо.После этого она мне говорит с центра ехать в Агенскалнские сосны.Честно сказать, я не очень знаю Задвинье, но по карте соорентироваться можно.За то время, как я искала улицу, от Мариты-пчёлки наслушалась таких гадостей.Ужас!А ведь ей 25 лет и у неё стаж в 2 раза меньше, чем у меня.Но дело не в этом.Она себя вела, как пуп Земли.Эта толстая корова говорила, как надо ездить и что адрес надо искать и доезжать за 10 мин.На это я ответила, что знания улиц придёт со временем.Но она меня не слушала.Лицо её было злое, но как только звонил ей директор компании(Нормунд Нюркс)так сразу её лицо озаряла улыбка.Она лицемерка и жополизка.Я это поняла.Итак, в конце моей не удачной попытке стать таксисткой в хорошей фирме и приносить доход за смену в размере 37 латов, Марита-пчёлка подвезла меня на парковку к моей новой машине, зыркнула на неё и сказала, что я ре готова быть таксистом, но если у меня есть огромное желание все таки работать, то через 2 недели, когда я выучу весь город, то опять могу позвонить ей.По началу, вернувшись домой, я из принцыпа хотела выучить улицы и доказать ей свою состоятельность, но зайдя на draugiem.lv я посмотрела её фотки и профиль и поняла, что эту толстенькую коровку стоит пожалеть, а не вступать с ней в борьбу.Добавлю, что знаю английский, итальянский языки.Но это не примущества.Все попытки говорить на русском с Маритой-пчёлкой, она жёстко присекала.Девушки, очень подумайте, прежде, чем идти в Lady taxi.Конечно, если поменяют Мариту, с её замашками отбора персонала по национальной принадлежности, то попробовать может и стоит.Удачи вам!

D

J juris 29.10.2009

Ak Dievs, viņa taču tiešām ir slima!!!
Labāk neko viņai natbildiet, lai tak pati sapūst savos pirdienos!

P partizan 30.10.2009

Ziniet godigi sakot jus visi esat nozelojamie nabagi kverpli kuri savu bezjedzigo laiku pavadisana sezat te un muldat preti .Jus pat nelasijat par ko te ir lieta jus vnk nolasijat komentaris un bliezat kautko preti!Ka var but tik stulbiem nu cik slinkam bija jabut skola lai nemacitos un nevela nesaprast.Un juri vaitad Dushechkai nav taisniba?Ja nebutu tu laikam kautko gudru raksitu preti bet neka tu ka pilnigs idiots( par ko es ari nestridesos esi) uzrakstiji kautko stulbu un niecigu bet tava nacija ir tik apstulbta ka to nesapratis un tevi ignores laik pateikt kautkadu stulbu argumentu.Manus tu esi ari pieskaitams saja klase kapec tu atkarto to pasu ko jav rakstija .Bet ta jau ari iznak jus tik esiet kaitinosi ar savu nunesanu ka beigu beigas jums iedot bet mes esm tagat tada dirsa no kuras pat nevar izrauties bet jus turpinat piktet un gaudot.Manus un ja tu saki tad kur ir tadi argumenti ?AAAA es aizmiru tu esi idiots kurs mak tiaki noklausities saknas un izblaut vinas ka papagailis :D

S SevaAgenskalnskiy 31.10.2009

ей богу дура
-типа ха работу не взяли и сразу фсе нацики да толстие уроды
ну млядь непереношу этот русский комплекс полноцэнности

before you post anything in English it would be nice to make some spell check
BTW i've got pretty clear idea where from you got your 'Italian'
keep on blowin' babe -maybe you'll earn another flat in this goddamn city

J juris 31.10.2009

kalusies partizan, pie Origo ir stacija, tur iet vilciens uz Maskavu, nemaksā dārgi, tik nopērc biļeti vienā virzienā, kretīns!

Z Zigfrid 31.10.2009

Seva Agenskalnskiy you are a showoff and a idiot.A Ruissan gang bang whose stupid and childish jokes sucks.You are same stupid fuck as everybody else in this place.Must be that you jogged some balls in chip hotel room if you have such experience and so many details.And watch less stupid movies with lots of action because yours stupid text just proved that you are a slime ball of shit witch wants to show his useless English but stupidness ruins everything. Nice try for a idiot .

S SevaAgenskalnskiy 31.10.2009

ROFL 2Zigfrid

keep on ya effort :) hard job pays off :*

Z Zigfrid 31.10.2009

And that all !You sure are an idiot :D

: :D 31.10.2009

Pārsmējos :D Man nez kādēļ šķiet, ka vairākus komentārus ir rakstījusi pati sākotnējā raksta autore tikai nomainot it kā teksta autoru vārdus, jo gan latviešu, gan angļu valodas zināšanas vairākiem tekstu autoriem ir aizdomīgi līdzīgas (kļūdas nodod:D )
Tieši tas, ka jebkuru katru nepieņ darbā, parāda firmas augstos standartus. Laiki, kad uzņēmumiem izmisīgi vajadzēja strādniekus, ir pagājuši. Persona ar 9 klašu izglītību vairs nevarēs iegūt jebkuru vēlamo darbavietu (nav attiecināts uz raksta autori). Beidzot viss nostājies savās vietās un konkurss, lai iegūtu darbavietu ir jāiztur.

A albis 31.10.2009

ЧЕГО ТЫ СТАРУХА ГОРБАТОГО ЛЕПИШ?ТЫ ЖЕ ПЕДАЛИ ПУТАЕШ, РУЛЬ ПИЦЦОЙ ПУТАЕШ(НЕХУЙ ЕГО ГРИСТЬ), А КРЕСЛО УНИТАЗОМ ПУТАЕШ И РЕМНИ ВИСЕЛИЦОЙ ПУТАЕШ, ТАК ЧТО НЕХУЙ ТУДА ТЕБЕ ЛЕЗТЬ

: :) 03.11.2009

:D :D :D :D hahahahaha
Albis rullee... :D :D :D

E Esseseseseseseses 03.11.2009

nuuu, dushecka, nezinu, kaa tev ar to auto vadisanas prasmi, bet valodaasmtu toc' nevelc - neuzskati par nepieciesamu izteikties latviesu valodaa, bet tava anglene ir zem katras kritikas..

T Tontons 04.11.2009

Cienīta Dušečka, man pret krieviem un krievu valodu nekādu aizspriedumu nav (lai gan anglisku runāju un saprotu daudz labāk, un uz mana PC nav krievu burtu, tāpēc arī vairs neprotu rakstīt krieviski). Tomēr atļaušos aizrādīt, ka krievu valodas dominante Latvijā ir jau kā gadus 10 norietējusi (varbūt ar izņēmumiem šur tur Latgalē), arī biznesā to pieprasa tikai apkalpojošajā sfērā. Mani bērni nesaprot krievu valodu tikai tāpēc, ka ikdienā tā vairs NAV vajadzīga, bet viņi jau ļoti labi runā un saprot angliski. Tāpēc viņiem ir vēl lielākas tiesības nekā mūsu paaudzei pieprasīt, lai ar viņiem runā latviski. Un šis pieprasījums ir ne tikai pret krieviem, bet arī pret turkiem un ķīniešiem (starp citu, ķīniešu bistro, kurā es laiku pa laikam iegriežos, apkalpotājs - ķīniešu puisis jau tīri labi runā latviski, nepilnā pusgadā iemācoties to, ko daži Jūsu tautieši nespēj gadu desmitu garumā). Bet labi - stāsts nav jau par tautību vai valodu, bet gan par darbu un attieksmi.

Ja Maritas teiktais ir patiesība, tad, cienījamā, Jums tiešām bija problēmas ar orientēšanos pilsētā. Bez tam, cik var noprast, Jums ir gana kašķīgs raksturs un Jūs nevis meklējat problēmas risinājumu, bet gan izgāžat savas dusmas. Ar tādu attieksmi diez vai Jums ir cerība atrast darbu apkalpojošā sfērā, lai arī cik liela Jūsu šofera vai kūku cepēja pieredze ir.

Ps. Jūsu angļu valoda arī ir diezgan "netīra". Take care.

K karina 05.11.2009

nu nezinu, man ka kuru reizi, vinreiz ok, otreiz meitene brauc ta ka pati velaas pa savu marsutu...

L liene 05.11.2009

smiekliga diskusija (:

J jānis 16.11.2009

Jā, diskusija interesanta!Atskatoties vēsturē Marita Ozoliņa savas taksistes gaitas sāka ar 1 gada stāžu, ( pēc likuma jābūt 3.gadiem), bet Lady taxi likumi visiem pie vienas vietas, strādāja meitenes kuras bija tikai 6 mēn. pie stūres, Šajā firmā visu laiku hronisks kadru trūkums, jo priekšniecība ir galīgi ku-kū. Ozoliņas jaunkundze pamanījās pirmajos darba mēnešos uztaisīt 3 avārijas kurās pati bija vainīga. It kā sīkumi, bet satiksmes noteikumi klibo. Ar karti tikai tagad iemācījusies rīkoties, pārbaudot tūkstošiem kandidātu. Pa divarpus gadiem no galvas iemācījusies. Par viņas kadru izvēli var pašokēties - liels izbrīns visām kolēģēm bija tad, kad piebrauca jaunā darbiniece ar alkoholiķes zīmogu uz sejas un "peregaru"elpā. Ilgi nebija jāgaida - darbinieci pieķēra alkohola reibumā, taksi uz maksas stāvvietu. Nurkam nācās izpirkt. Labākais bija, kad vienu noķēra narkotisko vielu reibumā, to mašīnīti neredzējām pāris mēnešus. Profesionāla kadru atlases speciāliste ir Ozoliņas jaunkundze.Labāk būtu turpinājusi savas darba gaitas bērnudārzā. Varbūt lielāks labums būtu bijis un mazāks risks uz Rīgas ielām. Bet kāds priekšnieks, tads pakalpiņš. Hi-hi!

P People.com 16.11.2009

Dušečkai gan patīk drukāp, tas ir pizģec:D

M Marita 17.11.2009

A. god Jāni, Tev nu gan "ļoti" precīzi vēstures fakti... hihi :))

A Anna 22.06.2010

Esat nu gan Jūs stulbas tagad 20 gadsimtā raxi šoferis skatīsies karšu komplektā lai uzzietu ielas. Prieškam tad izražoti navigatori? Es kā lauciniece par Rīgu pārvietojos tikai ar navigatoru Tom Tom un ziniet iznāk lieliski, ātri un pa taisno. Lai cik daudzi spītīgi no laukiem ir centušies man pierādīt, ka vinķelēt pa apkārtceļiem apbraucot Brīvības ielu galā nonākot ātrāk. Tom Tom man un draugiem pierādīja, ka tieši pa Brīvība sielu nonācu daudz ātrāk paredzētajā vietā. Tā ka man tas liekas stulni mācīties ielas no galvas ja ir navigators.

L lee 26.01.2011

klau ljuatunji ts ladi taxi ir viens liels nadas kaaseejs. vienvardsakot vesture ir taada pa rvienu no kandidatiem uz uz darbu ladi taxi...lmaof... karoch ta sieviete ar 10 g staazhu braukshana ar dazhadam mashinam pec mana ieteikuma verasa taja (iepriekshminetaja firma) pec darba ka profesionala brauceja un pec pec oeeiginalas speejas orienteeties peec pietam . vinjai ir bijushi daudz privato vietejo un arzemju tuuristu klientu kas veeleejushies lai vinja vadiitu to tuuristu noiireetu mashiinu. ... nu iedomaajieties mashi. atbildiiba liela, nauda liela un kas galu galaa izriet no taa vecha kas ir iipashnieks lady taxi?! kaa juus domajat ko tas vecis izspriezh?! ka mana bijusi noalgota darbiniece vienjiem neder, jo ziniet kapec?!, vinja notesteja savu jauniedoto grabazhu no tas firmas savas noteiktajas testeshanas amplitudas. lmao. un shadu vinjas riiciibu shis lady taxi vadiitaajs uzskatiija kaa absoluuti nepienjemamu riiciibu un taktiku taxi vadiitajam?! klau nu taksh tiem taxistiem ir jaaiepaziist vaagis ar ko tiem buus jaastraaadaa vai kaut vai 19 gs lmao !?
o jaa aizmirstu piemirst kaapee tas ir naudas kaaseejs jo lady taxi manai visdroshakajai darbiniecei ir patecis ka vinjai pec treshas reizes brauciena bus jasak maksat! bet par ko?! par apmaciibu?! visas firmas normalas firmas apmaca savus darbiniekus un neis pleesh naudu no saviem iespejamiem darbiniekiem par to apmaciibu. u know what, owner of the lady taxi! u suck and hiring of ur staf too.I have an suggestion for u : look, if u wanna ur staf be the best listen the people talking about u and ur company . u suck (at the moment as owner ) and ur company as well. u have worstest costumer and staff policy I ever heard to succeed ur business ambitions :D

dods help u latvians with getting good business people :D
(lmao)