www.sudzibas.lv Lady Taxi Braukt neprotošas vadītājas.

Lady Taxi - Braukt neprotošas vadītājas.

Lieldienās kopā ar bērnu apciemot vecmāmiņu, izvēlējos braukt ar taksometru. Labu laiku atpakaļ biju izmantojusi Ladi Taxi pakalpojumus, bija ērti dēļ bērnu sēdeklīšiem un bija dikti foršas vadītājas. Bet, tā bija pagātne. Pasarg Dievs, ka šādas vadītājas ved bērnus !!!! Ceļu nezin, pārkārtoties nejēdz, pļāpā vienā pļāpāšanā. Dispečere bļauj rācijā - griezies pa labi, nē atpakaļ, jo vadītāja jau ilgi nevar adresi kautkādu atrast. Jaunā mašīna apskrāpēta, vadītāja runā par kautkādu paspēšanu pirms pauzes paņemt savu rindu, nesapratu. Nesas kā nenormāla. Nosvīdusi pie kārtējā ekstrēmā mašīnas manevra, palūdzu koncentrēties uz ceļu un nepļāpāt. Domāju, ka tāda ir tikai konkrētā vadītāja un jāinformē vadība pēc svētkiem, bet kļūdījos. Atpakaļ braucām ar vēl interesantāku eksemplāru. Palika interesanti, sāku izjautāt. Izrādās, ka vadība nenovērtējot vecās vadītājas, kas zin savu darbu (agrāk patiešām tā bija), ņem visas pēc kārtas, pat tās, kurām nav likumā noteiktā vadītāja stāža vai ir no laukiem, kas vispār Rīgu nepārzin ! Pastāstīja vēl dažas interesantas lietas, bet nekomentēšu. Mīļās mammas, neizmantojiet šīs kompānijas pakalpojumus. Es rakstīšu visur, kur vien spēšu. Kā vispār mūsu valsts konkurences apstākļos var eksistēt šāda kompānija ar šādiem darbiniekiem ??? Nebrauciet nekādā gadījumā. Saudzējiet savus bērnus ! Viņiem tur kautkāds ārprāts ir sācis notikt. Ja arī tur ir dažas normālas vadītājas, tad ticiet man, viņas nav vairumā.

Z

Z Zinta Zinta 07.04.2015

Jā, es vairs arī neizmantoju šo firmu. Regulāri kavē, brauc ar līkumiem, pilnīgi neprofesionālas šoferes. Kur skatās firmas vadība nezinu.

L Latio Fox 08.04.2015

Pati raksti, un pati omentee?:)
KO gan, lai par tevi pasu tagad domaa?:))

K kosale 08.04.2015

Ha ha, interesanti :D laikam tiešām neieredzi šo uzņēmumu, ja nolēmi pati savu sūdzību komentēt.

G Grieta Zālīte 08.04.2015

Nu sūdzības autore ir dīvaina vai kļūdījusies. Nav būtiski :))
Par tēmu. Ar to kantori ir tiešām auzas. Pievērsiet uzmanību kā viņas brauc un kādas sačakarētas ir mašīnas. Mana darba vieta vienu laiku bija korporatīvais klients šim puķu kantorim. Nu tad mēs te visi atskatījāmies tādus ārprātus, ka vemt gribas. Un tās rācijas arī ir sen noiets etaps, kurš bija jāklausās pat ja mēģināju pa telefonu runāt.
Tagad esam "Sarkano tomātiņu" klienti un viss ir ok.

T trakotais 13.04.2015

tak konkurenti šādi mēdz darīt, ka paši uzrakstsa un tad komentē, stulbums kaut kāds

S soksee 13.04.2015

Es gan nepiekritīšu ši viedoklim. Pārāk jau naidīgs un uzpūsts, ja tas būtu no parasta klienta. Drīzāk izskatās pēc kāda konkurenta vai skauģa rakstītā. Es pati Lady pakalpojumus izmantoju jau gandrīz no pašiem sākumiem. Protams bija kādus 2 gadus atpakaļ, ka auto tiešām bija sliktā stāvoklī, bet tagad ir pavisam jauni, svaigi auto. Pašas meitenes arī foršas - laipnas, atsaucīgas un iejūtīgas. Palīdzēs ar bērnu ratiņiem un iepirkuma tīkliņiem. Auto nekad nav piesmēķēti. Piekrītu, ka dažreiz sastrēguma laikos var nākties pagaidīt ilgāk, sevišķi, ja vajag divus bērnu beņķīšus, bet esmu gatava arī pagaidīt, nekā braukt ar kkādu veci, kas strādā jau vairāk kā 30 gadus un ir iedzīvojies visos sliktākājos taksistu paradumos.

K kirraxy 04.05.2015

Apsolūti piekrītu raksta autorei! Nav ne mazākās nojautas, kādas bija šīs dāmas agrāk, bet šobrīd tā ir katastrofa. Būtu mana vaļa, neizmantotu šo taksi vispār, bet diemžēl esmo korporatīvais klients. Jāsaka, ka cepuri nost mārketinga daļai, jo cik saprotu, tad lēdijas ir nocēlušas vairākus labus korporatīvos klientus BalticTaxi, BET kamdēļ ir jāņem tik daudz klientus, ja pašas nespēj to pavilkt.
Šī firma ir kā anekdote uz rieņiem - cik braucu, tik piedzīvojumi, un katru reizi jauni. Ja saucat lēdijas, lai tiktu no punkta A un punktu B - esiet gatavi izbraukāt visu alfabētu, un pie Z ķerties pats pie kartes, lai izbrauktu. Protams esiet gatavi "piehaltūrēt" par personīgo psihoterapeitu, jo visas savas ķibeles un trobeles viņas noteikti izstāstīs. Dāmas, kā jau īstas lēdijas mēdz kavēties +/- 40min stāvēt laukā marta mēnesī nav tik silti (kāds minēja korķus? es mājās braucu 2 naktī, nez vai satiksme te ir vainīga). Kā jau īstām ēdijām ir arī nervozās dienas, mēs nokavējām 15min, tā vietā, lai ieslēgtu skaitītāju lēdija mūsu acu priekšā aizbrauca prom, pariņķoja 15min un atgriezās, turpmāko ceļu nācās klausīties drāmu. Un nav jau tā ka tikai šoferītes ir vistas, dispečeres arī ar īpašām prāta spējām neatšķiras - burtiski vakar nogaidījām taxi 1.5h, kā rezultātā izrādījās, ka dispečere kaut ko ir sajaukusi un mums pakaļ neviens nebrauc. Parāciju arī starp citu ir nācies dzirdēt kā ašās dāmas solās 15min laikā būt Vecmīlrāvī, kaut gan pašas vēl ir Pļavniekos un dodas uz Mežciemu. Nu kaut kāda man ta pieredze ar šīm lēdijām.

Latviešu tautas 04.05.2015

Абсолютно согласен с автором статьи! Понятия не имею, какие были эти дамы, прежде чем но теперь это катастрофа. Я должен идти, не использовать это такси на всех, но к сожалению я корпоративным клиентом. Следует сказать, что шляпу частью маркетинга, как я понимаю, леди это хорошо nocēluš количество корпоративных клиентов, но должны быть BalticTax почему так много клиентов, если вы не можете нарисовать сами. Эта фирма является rieņ анекдот к-как же, как приключение и каждый раз новые. Если вы звоните дамы чтобы добраться из точки А в точку Б – будьте готовым оставить весь алфавит и вернуться к даже карты Z, чтобы оставить. Конечно, я готов «piehaltūrē» для личного психотерапевта потому что все мои проблемы и она определенно сказать trobel. Дамы, как будто реальные дамы склонны жить/40 мин стоять в марте в месяц не так тепло (некоторые упомянутые в Корк? я поехал домой ночью, я задаюсь вопросом, или 2 трафик здесь виноват). Как будто реальные ēdij также является нервный день, мы пропустили в 15 мин, вместо этого, счетчик леди перед нами уехал и вернулся на 15 мин, колесных маршрут должен был слушать драмы. И это не просто, что водитель является курица, контроллер также с особыми умственными способностями не отличается – буквально вчера мы ждали такси 1, 5 ч, и в результате выяснилось, что диспетчер что-то путают, и после нас никто не поехал. Также Parācij среди прочего пришлось услышать как быстро дамы, обещает быть Vecmīlrāv в течение 15 мин, хотя государство по-прежнему должен идти к Pļavnieko и Mežciem. Ну некоторые из моих опытов с этими дамами сейчас. kirraxy

T tutafrutta 04.05.2015

drausmigs limenis apkalposhaanaa.
kaa jau kucemm...

Latviešu tautas 04.05.2015

tutafrutta! А у тебя есть деньги на такси? Сам живёшь в развалюхе, построенной ещё при царе... жрать выводку нефига... а сам на такси разъезжает...

tutafrutta! Тэв ир науда уз таксомэтру? Патс дзиво друпас, кас ир бувэта цара лаикаа... эст димэнэй нав ко.. бэт патс ар таксомэтру браус...

Latviešu tautas 04.05.2015

Подождите: скоро будет как в России - в Питере и Москве таксистами будут не таджики, а арабы и негры и развозить клиентов будут по GPS навигаторам...