www.sudzibas.lv Lady Fitness Funkcionālais treniņš

Lady Fitness - Funkcionālais treniņš

11.11.13 biju uz kārtejo funkcionālo treniņu un ļoti pārsteidza trenneres attieksme - Mairita-Functional taining. Ienākot zālē parasti trenneri sagaida ar smaidu un vēlmi sadarboties, bet šis eksemplārs paskatās ar tādu seju ir kā viņai būtu pusdienas atņēmusi, sajutu negatīvu skatienu, attieksme nekāda, palīdzība piedāvāta netiek un vispār man pat palika žēl, ka viņai šodien pienācās tās kapeikas godam nenopelnītās no mana abonamenta apmeklējuma reizes. Esmu ļoti vīlusies šodienas trennina dienā, nebija vēlmes pat tādā atmosfērā strādāt. Paldies, kad ir vēl citas burvīgas trenneres, kuras ir pacietīgas, pretīmnākošas un saprotošas- Violeta un Darja :)

K

C ccepsa 01.04.2014

Patiess pársteigums! Mana pieredze P'lavnieku Lady Fitness ir tikai un vienígi pozitíva, strádáju individuáli, pēc savas programmas - kopā ar Mairitu. Ļoti zinoša trenere, bija patīkami kopā strādāt! Tā kā pa reizei sanāca pabūt arī kopējos apļa treniņos, tad ir arī pieredze darbā ar Violetu! (man šķiet - komiski smieklīgas ir viņas darba metodes).
Pārvācos uz Ķengaragu un vairs nav kur sportot :D
Pie savas šī brīža situācijas, kad esmu sporta kluba meklējumos - manas vislabākās atsauksmes Lady Fitness studijai Pļavniekos.