P pufa 17.09.2009

Labsrīts visiem visapkārt! Man te izskatās, ka kāds te mūsu komentērus pārkārto pēc saviem ieskatiem. Vakar, kad raxtīju to komentu par sīvo, biju uzreiz aiz Šehes, Vilnis vēl pateicību par labajiem vārdiem nebija uzraxtījis. Šodien, skatos Vilnis aiz Šehes, tad tikai es. Tas rada aizdomās, vai tikai Vilnim bez bibliotēkas nav otrs darbs- te regulēt satiksmi...

V Vilnis 17.09.2009

Man liekas, ka komenti stāv pareizi-gluži kā vakar. Un satiksmi es te neregulēju! Baigais ieguvums man rastos, ja samainītu vietām pāris komentus. Un es no šīm lietām maz ko jēdzu.

H Hugo Djego 17.09.2009

Pufa būs vakar kaut ko par daudz ieņēmusi, es domaju-alkoholu :P

Mamma 17.09.2009

Pufa palikusi aizdomiga, tas ir kas jauns.

V Vilnis 17.09.2009

Moš Pufiņa sakumusi pēc manis? Neskumsti, Pufiņ! Es esmu ar tevi! Roku rokā, plecu plecā! Kopsolī! Vienotībā ar sarkaniem kaklautiem ap kaklu. Pretī jauniem sasniegumiem!
Tev bija tusiņš vakar? Atbrauce draudzene un piedāvāja veikt degustācijas aktu vienai krēma liķiera 0, 7 litru pudelei??? Pēc degustācijas akta tu viņu aizvedi uz rāmja līdz tramvaja pieturai??? Nu saki taču vienreiz kaut ko! neklusē!

P pufa 17.09.2009

Vēēēe... negaršo man lipekļi, tas vecums jau garām, tas tāds vidusskolnieču dzēriens. Un vispār- savu jūru esu izdzērusi, lai tagad būtu tādā stadijā, ka neko neatminos. drīzāk manas smadzenes pārvārījušās no mācīšanās- sestdien valsts exis jākārto 3 priekšmetos, galva kūp..., tā kā, mana atbalsta grupiņa, turiet īkšķus jau no paša rīta! pēc 2 varēsiet laist vaļā. Tev tie tramvaji dikti mīļi, jau no romantiskajiem jaunības laikiem, Vilni, laikam, ne pirmo reizi piemini tos. Kā tev, Anna, ar konservēšanas darbiem? Lečo ar sataisīji? tagad i-netā tik daudz visādas incantas receptītes rodamas, kā veidot ziemas krājumus no dārzu labumiem...

H Hugo Djego 17.09.2009

Nekas, Pufa pabeigs studijas, str..., tas ir gribēs strādāt par skolotaju, ja gadijuma kadas skola būs palikusi, tad ies pie ministru kabineta piketet un prasīt lielaku algu :P

š šeherezade 17.09.2009

Es te tā vēlreiz pafiltrēju cauri Viļņa sarakstiņu, pēc kura viņa vecums būtu nosakāms un nācu tomēr pie secinājuma, ka Vilnim nebūs pat tie 40...došu viņam ap 35-+3, nu saki Vilnīt, vai trāpiju centrā???:))))
Man ar konservēšanas darbiem arī raiti sokas, ir jau saželēti tomāti, savārīti ziemas salāti...Nu tā apmēram...Jā, bet tas Uģēns vel joprojām klusē kā partizāns, nu domā pati, Pufa, kā Tev darīt un kā būt...:)))

H Hugo Djego 17.09.2009

Uģis būs ņēmis piemēru no kapteiņa Reiņa un iegādājies uzpūšamo khm...:P

Mamma 17.09.2009

Neko nuztaisiju, nav garigais. Ceru ka ziemu kaut ka pardzivosim, bet pavasaris naks ar gaisham domam.

A Anda 17.09.2009

Kautkāds murgains draugu pulciņš te savācies. 35+3:D!!! Izklausaties visi 20-5:D

A albis 17.09.2009

čaw visiem netiku pie neta, daudz darba, pēc visa spriežot bazars uz pilnu klapi, man domāt ka Vilnim varetu būt 40-43, jpo visu to ko viņš rakstija es arī atceros.

š šeherezade 17.09.2009

Andiņ, nebojā mūsu harmonisko gaisotni ar savām negācijām, te pulcējas cilvēki, kuri pat šīs dižķibiles laikā spēj saglabāt izteiktu humora izjūtu un nepapildināt vaimanājošo rindas...Vai labāk būtu, ja te būtu sūdzības un vaimanas par slikto laiku, mazapmaksāto darbu, cieto gultu un segu, kas kož un spilvenu, kas spiež????:D:D:D...mēs pat cenšamies izprecināt vienu no mūsu sadraudzigā pulciņa biedriem, lai rastu iespēju izlustēties viņu kāzās!!!

P pufa 17.09.2009

Nē, Hugo, par skolotāju neiešu viss... un vispār, kāpēc tu aizdomājies, ka es varētu iet par skolotāju :^) ? Vilni, tev ar formām (armijas, jūrnieka, pilota utml.) nav bijis kādreiz saistīts darbs? Kā man patīk vīrieši formās... Anna, ja ziemu būs sniegs, varēs ēst to, ja nu galīgi švaki, bet ja nebūs sniegs, tad ziemu mežā vēl piepes dabonamas. Vēl pacietīgi pagaidīšu līdz nedēļas nogalei Uģi, tad- jaunnedēļ arī lemšu par Viļņa vietu manā dzīvē. Tā Anda jau vienreiz uzpeldēja, liekas, Reiņa sievietē, arī izšpļāva savu žulti un aizvācās. nesaprotu, ko var līst un komentēt, ja nepatīk... Anda, ja redzi, kautkur mūsu vārdus, labāk mūc prom, nelasot neko, savādāk vēl nakti murgi rādīsies no mūsu harmoniskās gaisotnes.

A Anda 17.09.2009

Reiņa sievietē? Ceru ka nevienam neuzspļāvu:D Nekur man nav jāmūk, kur gribu tur pastaigājos:)

H Hugo Djego 17.09.2009

Pufa, visi, kas stude kļūst par kaut ko-skolotājs vai mediķis :)
Ar Vilni nevelc garumā-arī nopirks to sievieti varbūt :P

š šeherezade 17.09.2009

Bet Pufiņ, mēs toč ir radnieciskas dvēseles---man arī tie uniformainie tā patīk!!!:))
Ka es Tev saku, padomā labi par Viļņa kandidatūru, jo...1)ar Uģēnu esat jau pasen zināmi, bet vai viņš Tev piedāvā sirdi un roku???
2)kas tās par mistiskām pazušanām bez jebkāda paskaidrojum un nav jau pirmā reize???
3)vai nejūti, ka Uģim mīļaki ir tie tehniskie pribambasi, nevis cilvēciskais???
4)...un Vilnis ir arī jaunāks, tātad-----arī žiperigāks un mudīgāks, kas nav maznozimīgi:))
5)vai nejūti, ka Vilnis jau sen mūs abas ir nolūkojis un itin bieži piemin savos komentāros, tātad---viņš tomēr grib saistities ar zināmu cilveku, Tevi, nevis meklēties pa iepazīšanās portāliem...
6)nav mazsvarīgi ari tas, ka Vilnim ir stabils darbs(diezin, cik viņs pelna?), dzīvoklis, kaut īrēts, bet ir, arī auto un ja Tev ir tiesibas, tad gadus divus varēsi šoferēt kā lielā un beigu beigās---viņs taču raksta dzeju!!!:)))))

Mamma 17.09.2009

Ha Ha sniegu tas labi teikts, no ta vismaz resns nepaliec. Man liekie kilogrami uzbruk ar joni, nezinu ka cinities. Vingrot nepatik, no sktrieshanas aizdusa sakas. Kad te daudz rakstu viss labums mikstumos uzkrajas. Biju 10 dienas uz tomatu dietas- drusku labak palika, bet es daudz staigaju tad un kompim vispar netuvojos.Bet baigi truka jusu dzivesprieka un optimisma.

P pufa 17.09.2009

Mjā...Tas, ka Uģim tehniskie pribambasi tuvi, tas tiesa, bet viņam rokas aug no pareizās vietas, vismaz priekš saimnieciskajām lietām, kas šodien ir reta parādība večiem, un pragmatiska domāšana, kas šodien nav mazsvarīgi, bet to roku noderīgumu uz mīlas lietām, gan vēl nezinu. Un nevar tak tā uzreiz- lūpa gaisā, uz papēdi apkārt un viss cauri, jānoskaidro, kas par iemeslu tādai pazušanai, tas tak ir cilvēciski. Albi, kā tev ar to civilo dzīvi? tu esi visjaunākais, liekas, mūsu barā. Anna, tad jau maza bēda, ka neko neesi ielikusi ziemai, ja reiz tev ir rezerves riepas, gan līdz pavasarim izvilksi, tad jau būs svaigi zaļumi- pieneņu lapas, gārsa un bērzu sula. ;) Vilni, tu savu raxtīto dziedi ar serenādēs? tas būtu tik romantiski, ja nu kas... man zem loga:)

V Vilnis 17.09.2009

Es atkal jūtos visu nokavējis, jo lielai bazars bez manis sācies un beidzies. Mēs vnk te ar kolēģiem Twilight skatījāmies. Un es skatos, te runa bija par konservēšanu un lečo. Par lečo teikšu tā, ka šogad paprikas cena nenoslīdēja tik zemu, lai būtu izdevīgi pašam lečo raut augšā, plus vēl tomātu pastas dārdzība.
Pārejās lietas, gan tomāti želejā gan šogad bija izdevīgie. Gurķīši arī.
Šehe, kā tu uzminēji un pēc kā tik precīzi manu vasaru skaitu? Bet kāds murrāja ka 20 + 5! Klau, bet cik manai līgavai Pufītei vasariņas? Traki gribētos nojaust. Neprecēšu tak kaķīti maisīņā.
Tā kā lūkojos uz priekšu viņu saredzēt, konserviņi man ir. Būsim šaurībā bet neapvainojamībā. (No Kr. val.)
Auto manējais ir Mitsubishi Outlander, bet manam tētim kādreiz bija Pobeda. Mans ienākumu līmenis ir izdzīvošanas paradumiem raksturīgs.