P pufa 05.10.2009

Čau, Albi! iegāju, kur prasīji...

A albis 05.10.2009

čaw Pufa! kur tas būtu es jau daudz ko rakstiju?

š šeherezade 05.10.2009

es tikai paskatos no malas un skaidri zinu, ka Anna ir tā pati vien Anita, takš rokraksts līdzīgs...:))))Un jā Pufiņ, bibliotekāra kungu jau esi zaudejusi, ja viņš uz Annu- Anitu jau actiņas met ...Pag, bet te jau mums 3 puiši ir stabili---Vilnēns, Albis un Hugo Djego, tā kā pietiks visām...man nevajag, kā jau teicu, man jau ir, tad nu dalaties pa pāriem un darita tā lieta!!!:)))

A albis 05.10.2009

eu Šehe, bet Tev neliekas, ka Uģis Riktīgais un Hugo Djego arī ir viena un tā pati persona.arī baigi līdzigi rokraksti.es jau arī tā retāk tieku jo darbā vairs neta nav, tikai mājās kur esmu tikai 2 dienas.

H Hugo Djego 05.10.2009

Šehe jau Ugi nepieskaitija.

š šeherezade 06.10.2009

Jā jau jā, Albi, es jau te vienā sūdzībā rakstiju, ka Uģens pazuda un uzradās tas Hugo, kurš zināja tādas lietas, kuras viņs nemaz zināt nevarēja, jo nebija vēl piedzimis...:))un kāpec man pieskaitīt to, kas jau sen ir zudis???Albi, kapēc Tu mājās tikai 2 dienas esi, kur pavadi pārejo laiku???:)))

Mamma 06.10.2009

Shehe liec vienreiz miera to Albi, kada tev dalja kur Albis tusejas.

š šeherezade 06.10.2009

...gluži tāda pat daļa kā Tev, kura interesējas, vai Albis ir precējies un cik turīgs!!!:D

H Hugo Djego 06.10.2009

Šehe, atvaino, bet Tev atmiņa īsa.Es ar bez Uģa jau biju pie tās sievietes pūšanas, bet man nebija daudz komentu.Un tas, ka neko nerakstu, nenozīme, ka neko nelasu.Tā kā nevari teikt, ka es tikai tagad parādijos :)
Mnai dēļ vari domat, ka esmu arī Napoleons :P

Mamma 06.10.2009

Shehei bail no Napoleona sindroma, to tu labak nepiemini.

H Hugo Djego 06.10.2009

Anna, Napoleons neko sliktu sen vairs nedara :)

š šeherezade 06.10.2009

Nav gan Šehei bail ne no Napoleona sindroma, nedz Hitlera sindroma, tikai es tiešām neatceros Hugo Djego tajā sūdzībā un arī citi neatcerās, cik manu...:))Tad jau tiešām tur ar neko īpašu nebiji izcēlies, jau jau tādas tās lietiņas...

H Hugo Djego 06.10.2009

Un kura ēda ziftiņas pie Reiņa?Es atceros, ka viena meitene tā rakstija, tikia neatceros kura.Reinimesot bijusi balta forma.Vismaz ta bija rakstīts.

P pufa 06.10.2009

Par Reiņa balto formu raxtīju es, kad ieraudzīju viņa pie Alfas ar zivīm. to skābūzīti tā arī sauca- pie Reiņa. Jā Hugo arī dalība ņēma pie tās sievietes pūšanas, viņš vēl man bija uzmeties, par ko pasūdzējos Uģim, kurš mani mierināja, atbalsīja, grūtā brīdī.Un par Napaleona sindromu arī es raxtīju, ka man riebj vīreļi ar Napaleona sindromu, kad Uģis gandrīz vai roku bija gatavs lūgt, lai noskaidrotu, vai nepiemīt kas man riebj. tāda tad nu bija tā vēsture. Albi, bet man gan liekas, ka tu neesi viena persona, jo tas, ko pateici... Ā, un, Albi, tu man prasīji, lai ieeju pie: atdots nesaremontēts.

Mamma 06.10.2009

Napoleons ir mazs pretigs virelis kas sevi iedomajas par baigo uhh... . Un nekad neuzklausija citu viedokli, ka ari palika histerisks ja kads nedomaja tapat ka tas sikais merglis.

P pufa 06.10.2009

Tieši tā- tāpēc man ar riebj vīreļi ar Napaleona sindromu. man nekas nav pret mazāka auguma par mani vīreļiem, bet to sindromu, lai gan nenēsā līdz...

V Vilnis 07.10.2009

Varbūt parunāsim par grāmatu un daiļdarbu kopumā, ietekmi uz indivīda primāro attīstību un dzīves redzējuma saknes izlobīšanos? Tā ir visnotaļ apskatāma lieta, jo apzinot šo institūciju varam prognozēt katrs pats savas estētiskās gaumes un personības veiksmīgas attīstības simbiozi.

A albis 11.10.2009

Jā Napoleona sindroms ir arī Denijam deVito, kurš arī bija iedomājies tajā filmā, ka ir Švarcnegera bērna Tēvs.

V Vilnis 08.12.2009

Kādas uz nākamo gadu prognozes par sēnēm? Zin kāds varbūt?