AtrisinātaLabiedarbi - Diplomdarbi.

Nekāda gadījumā neuzticēties ieliktam sludinājumam ss.lv diplomdarbi e pastam labie darbi.
Rakstijam prasijam vai var mums uztaisit diplomdarbu.
Protams, atbilde bija ka ja. Ka iekļaujas laikus, ka nepieciešams avans, ko redz samaksājam tad sekoja nākamais prasīja lai atsuta paraugu pēc ka jātaisa, aizsūtījām. Paiet kāds laiks naudiņa viniem konta, uz telefona zvaniem neatbild uz e pastiem ari ne. Sarunāts bija ka 2 nedeļu laika atsutis pirmo dalu ko skola paradit. Tad nu nākot tuvāk datumam sakam rakstit. Atbilde bija varat pats darbu rakstit nu palika divaini. Bet uzticējos domādams ka varbūt aizņemti daudz.
Atsutija 34lpp pilnīgi identiski vienādas paraugam, tikai nomainīti datumi.
Sanemusi naudiņu bija pie 380€.
Ka rezultata loti rupji atbildeja. Un beigas gribejam visu atrisinat bet pateica ka esmu izvelejies nepareizu profesiju utt.
Konti protams divi.

Vel nekaunīga karta ateicas sutit atpakal naudu.
Un vel pieprasa 10€ stunda par situācijas skaidrošanu.
Aizbildinajas ka ir beres ka nav laika bet labākais ka stradajot vairākas grupas.
Bet ja rezultāta zaudējam naudiņu.
Un te šobrīd nav runa ka nevarētu pasi uzrakstit varētu bet ir divi valsts darbi kam pietrūka laika.
Tomer neesam jau skolnieki. Bet ģimenes cilvēki.
Ludzu uzmanīties.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Mazza1911 12.12.2018

...

Rīgа 07.12.2018

Tagad ej sūdzies pie sava diplomdarba vadītāja un saki, ka tevi uzmeta, tas ir attaisnojošs iemesls

M Mazza1911 07.12.2018

Es nesudzos jo darbu dabuju pie citiem.bet bridinu lai citi neuzkeras.
Un jūs cilveki esat pilni ar savu žulti.

R razors 07.12.2018

Un tu uzskati, ka tev pienākas diploms? Pareizi darīja, ka uzmeta. Kam vajadzīga nopirkta izglītība. To laiku kamēr rakstīji, varēji labāk mācīties.

M Mazza1911 07.12.2018

Hmm šadu komentaru var izgazst tikai tas kam nav bērni,un nav divi valsts darbi!
Un zini esmu visus darbus rakstijusi un ari šo uzrakstiju pati:)
Bet atbildot uz tavu komentaru kam vajag nopirktas izglitibas.
Tad varu pateikt vienu kam vaig tavu izgasto žulti.
Ir cilveki kas uzskata ka ir baigi ar pirkstiem gaisa.
Bet gan jau tadiem ka jums kas gāž tikai savu indi ara,gan jau dzīvē pasi meklesiet palidzibas.
Un turklat man nav par ko sērot,jo esmu jau policjja iesniegumu ar cilveku sarakstem ievietojusi.
Uzskatu ka man vispar nav jaatbild žultainiem cilvēkiem.
Jo gan jau apakša sēž pats krapnieks.

Bomboklak 07.12.2018

Paga, tu iepriekšējā komentārā uzrakstīji, ka darbu dabūji no citiem! Tagad saki, ka rakstīji pati!

Beidz melot un labāk pasaki, kur studē, lai varam iesniegt tavu darbu uz plaģiātismu.

M Mazza1911 07.12.2018

Nemeloju neko sazinajos ar citiem un citi man palidzeja un gala rezultatu uztaisiju pati.
Haha plaģiatisms tu vispar zini kas ir plagiatisms.
Izskatas ka esat tie pasi krapnieki.:D.
Un tavai zinasanai skolam ir vienalga kur un ka raksta darbus.
Un kas gan tu man butu lai es tev atskaititos.

L labiedarbi111 11.12.2018

Bomboklak - Te jau pierādās, ka viņa melo, ka Sintija Bulle raksta, ka pasūtījusi pie citiem, tad raksta, ka pati rakstījusi, sapiņķerējusies pati savos melos.

M Mazza1911 07.12.2018

Vispar man nav jāielaizas ar jums komentaros.bridinaju citus un normalus cilvekus,ne žultainus cilvekus,kam nav ko darit ka liet tik savu pretigo žulti.

really? 07.12.2018

Spriezot pec tadiem vardiem ka -skola, diplomdarbs ta ir kkada puskreisa Turibas stila augstakas izglitibas iestade,kura nepieciesama nauda un tad papiru var dabut!
Sadas iestades "cep" istos, jaunos specialistus :D

M Mazza1911 07.12.2018

Jus varat domat un spriest ko vēlaties.:)
Ja jums nav ko citu darit ka

A AnnaPanna 07.12.2018

Ja ir bērns un divi darbi,ko tad uzņēmies iet macīties? Prātiņš par īsu,lai saprastu,ka tas aizņem arī laiku? Nedot dievs tik pie tāda speciālista kā Tu,kura nopirkusi savu diplomu un tik pirksti gaisā,a galvā vējš svilpo.

M Mazza1911 07.12.2018

Labi ka tev tas pratins vel ir.:)
Jauku dienu.
Man tu neesi nekas lai tev sniegtu atbildes.

G Gabi11 07.12.2018

Es nevaru saprast, kapeec visi taa cepjas un brauc augumaa virsuu? Kaads vispaar sakars tam kur vinja maacas, vai kaa vinja ieguust to izgliitiibu? Runa iet konkreeti par sudziibu! Cilveeks vienkaarshi ir pabriidinaajis par to kaa ar vinju izriikojaas un vinjai neinteresee juusu viedoklis par to cik bezadbildiga vinja ir! :D

O OptimaLatvija 07.12.2018

Piekrītu Gabi11 - šajā gadījumā nebūšu moralizētāja (lai gan pašai ir augstākā izglītība un savulaik studējot vienmēr bija labas stipendijas, jo mācījos), un tomēr nebūtu īsti korekti nosodīt autori tikai par to, ka viņa nevēlējās pati uzrakstīt darbu. Šajā gadījumā uzņēmumam tika samaksāts par konkrētu pakalpojumu, ko viņi neizpildīja. Vispārinot, tas varētu būt jebkāda veida darbs, kuru neizpildīja un sūdzība jau tikai tādēļ vien ir pamatota. Par morālo jautājuma pusi var diskutēt ilgi un dikti. Tik pat labi - kādēļ vispār šis uzņēmums var likumīgi pastāvēt un piedāvāt savus pakalpojumus par maksu, ja tā pamatā ir nelikumīga prakse? Jautājums autorei vai tika noslēgts kāda veida līgums? Kā vispār strādā šādi uzņēmumi?

Ligumi nekadi,pašnodarbinātie.
Ss.lv vilinoš sludinājums.
Šeit nediskuteju par to ka iegustu diplomu vai ka savadak.
Gribēju pabrīdināt tikai lai ar šiem cilvēkiem vispar neiesaistās,jo tirakie meli sludinājuma.

H Haralds Kurmis 07.12.2018

Nečakarējies ar diplomdarbu,pērc uzreiz diplomu.Nav labi,bet gribētos novēlēt cilvēkam ar nopirktu diplomu,lai viņam zobus labo tāds pats "speciālists"kā viņš pats.

A Andris Johansons 08.12.2018

Nevajag celt, ko nevar nest. Ir zināmi ģimenes cilvēki, kam ir bērni un darbs, arī izlemj par labu mācībām, un paši uzraksta savus diplomdarbus. Nemoralizēju, bet pašiem der aizdomāties, kāds pie velna speciālists,ja pats tik vien kā spēj rast attaisnojumus aizņemtībā un bērnos, lai attaisnotu to, kā pats neraksta.

R Realisms 08.12.2018

Būtu jau nu kaunējusies/-ies šādu sūdzību likt.
Pašiem ir jāraksta, nevis jāpērk. Baigie būs speciālisti ar nopirktajiem diplomdarbiem.

N Nikolaas 08.12.2018

Man jau liekas ka izdevīgāk ir uzreiz nopirkt diplomu, nevis naudu izgāzt diplomdarbos. ;)

Likumsargs 08.12.2018

Visiem, kas pērk diplomdarbus!
Es novēlu, lai Jūs dzīvē vienmēr un visur tiktu tikai pie `"speciālistiem",kas arī ir nopirkuši savus diplomus!

Labvakar,

Paldies par sūdzību, KĀ MAN PATĪK, KAD ITKĀ PIEAUGUŠI CILVĒKI SĀK DZEJOT NOMELNOJOŠAS SŪDZĪBAS, KURAS NEATBILST NE KRIPATIŅAS PATIESĪBAI, JO VIŅU AUGSPRĀTĪBAS, LECĪGUMA, SAISTĪBU NEPILDĪŠANAS DĒĻ TIKA PĀTRAUKTA SADARĪBA.

1. Sūdzības autors nav darba pasūtītājs, ne maksātājs, tā ir trešā persona, pasūtītāja Laura Bulla sieva Sintija Bulle.
2. Īsumā - VUGD darbinieks LAURIS BULLIS pasūtīja savu diplomdarbu par tēmu Ēku zibensaizsardzība, to veidi, risinājumi un izvēle. Apjoms - 45 līdz 50 lpp. Termiņš - decembris. Aizstāvēšana janvārī. Tika piedāvāta apmēram cena 10eur/lpp par šāda veida darbu. Lauris piekrita sadarbības nosacījumiem un piekrita vienošanās punktiem apliecinot to ar pārsakaitījuma veikšanu, tātad piekrita līguma punktiem. Sākumā bija nepieciešamas 2lpp ieskatam, kas Laurim tika nosūtītas, vienošanās termiņā Laurim tika nosūtīta daļa darba par ko viņš tika informēts, tika prasīts nākamais maksājums, lai lai darbs tiktu turpināts, Lauris maksājumu neveica, viņš to pamatoja ar atrašanos komandējumā, kad ieradās Latvijā zvanīja un skaidroja situāciju, kāpēc nav veicis maksājumu, mūsu komanda bija saprotoša un pretim nākoša, tā kā nākamā pārskaitījuma kavēšanās dēļ darbs netika turpināts, nācās veltīt visu savu laiku un uzmanību 2018. gada Latvijas simtgades svētkos, lai nosūtītu nākamo daļu Laurim, tas tika izdarīts, par ko ir gan e-pasta sarakstes un citi pierādījumi. Pa vidu visam tika sagatavotas divas prezentācijas papildus , par ko sākuma vienošanās neparedzēja. Ar Lauri Komunikācija tika veikta caur e-pastu un telefonu, sazinoties, sms veidā. Laurim konkrētajā dienā tika aizsūtīta sms, ka es esmu Bērēs un lūgums mani netraucēt, ko viņš neņēma vērā, tad tika sūtīta ziņa, lai visus jautājumus sūta e-pastā uz viņa jautājumiem e-pastā tika atbildēts par to liecina vairāk nekā 50 nosūtītie e-pasti viņam. Tad "Privātdetektīvu" sāka tēlot viņa sieva, Sintija Bulle, uzdodoties par klientu un rakstot e-pastus manai kolēģei Ingai, tā kā mana kolēģe varēja izstrādāt izstrādāt darbu par viņas "it kā vajadzīgo tematu" un viņa piekrita sadarboties viņai tika nosūtīts bankas konts, pēc kā Sintija sāka ar jautājumiem, kāpēc dažādi konti, ka viņa vērsisies policijā , VID un citās iestādes, Sintijai Bullei laikam nepietiek loģiskās domāšanas, lai saprastu, ka cilvēki strādā darba grupās, kur citi raksta par ekonomiku, citi par zibensaizsadzību. Laurim Bullim sadabības nosacījumos tas tika norādīts, kad tiek veidota darba grupa. Visu vakaru kolēģei bija jāvelta, lai Sintijai Bullei skaidrotu situāciju, kur viņa visus par krāpniekiem sauca. Sintija Bulle bija personīgi zvanījusi man, nebija laika pacelt, kad atzvanīju, neviens necēla, tika sūtītas neskaitāmas sms, ka varu runāt un , ka gaidu zvanu. Viņa tikai atbildēja,ka, lai tiesībsargājošās iestādes darbojas, uz ko viņai tika atbildēts labi, lai policija zvana un sniegsim viņiem atbildi.(Mums ir visi e-pasti, sarakstes un nosūtītie faili, kas liecina, ka Lauris ir saņēmis darba daļas par ko tika maksāts un viņam, Pasūtītājam nav bijušas nekādas pretenzijas). Laurim Bullim tajā pašā dienā tika nosūtīta sms, ka viņa sieva ir sabojājusi visu mūsu sadarbības modeli, uzbrūkot ar saviem apvainojumiem kolēģiem un man. Tā kā viņš zvanīja vairākas reizes, viņam tika rakstīts, lai sūta visus jautājumus e-pastā, ko viņš darīja un viņam tika atbildēts. Pirms Sintijas Bulles 10 necenzētiem vārdiem, Sintijai tika skaidrots, ka viņai jāiemācas risināt strīda situācija, ja ir kādas pretenzijas, lūdzu atbilstoši nosūtiet pretenziju, kas no kurienes ir ticis kopēts, kur ir kaut kāda sakritība, protams, tas netika izdarīts, jo TĀS VISAS ir muļķības ko viņa te ir aprakstījusi. Pēc pieprasījuma varu nosūtīt Laura Bulla paraugu, ko apts atsūtīja un to,kas viņam tika nosūtīts, tie ir divi dažādi darbi. Pēc Sintijas Bulles apvainojumiem, ar Lauri Bulli sadarbība tika izbeigta. Lauris Bullis prasīja atpakaļ daļu naudas, par ko viņam tika sniegts detalizēts paskaidrojums, lasīt zemāk.

Citēju :
" paldies par pacietīgu gaidīšanu, tātad, vienošanās paredz, lasīt zemāk par ko bija vienošanās, tātad matemātiski rēķinam :

vidēji lpp izmaksā apmēram 10eur/ tas ir iekļaujot gan anotācijas, gan secinājumus, gan izmantoto literatūru. tātad Jums tika nosūtītas 34lpp(tīrais teksts), tas ir 340eur + divas prasītās prezentācijas par ko nebija vienošanās, ka prezentācijas ietilps cenā +pirmā przentācija 15eur, otrā prezentācija 25eur. Kopā 380eur. Tā kā Jūs savaicīgi neveicāt otro pārskaitījumu radījās papildus stress, slodze un darbs officiālās brīvdienās, pierēķināsim papildus 50eur klāt, sanāk? Variet parēķināt. Plus citu cilvēku nodarbināšana skaidrojumu sniegšanai Jūsu sievai, par to papildus arī varētu ierēķināt pārdesmit eur, bet to nedarīsim. Šādu iemeslu dēļ arī tiek noteiktas aptuvenās izmaksas ,jo nekad nevar zināt, kādus šķēršus klients radīs,lai neizpildītu uzņēmtās saistības. Par kādu naudas atgriešanu Jūs runājiet? Par ko? Jums tika iesniegt matemātiskais aprēķins vai arī Jūs domājiet, ka nepiuldīsiet laicīgi saistības un tas nesadārdzinās darba izmaksas? Domājam, mums vairs nav ko diskutēt te. Cipari paši visu parāda."

Rezumējot - Visa Sintijas Bulles sūdzība neatbilst faktiskajai situācijai (diezvai viņa ir izlasījusi visus vīra e-pastus un bijusi klāt visās mūsu telefona sarunās) ir nepatiesa un nomelnojoša. No mūsu puses nav pieņemama tāda klienta attieksme un nesaprašana, kas pārkāpj morāles un ētikas normas līdz ar to mēs kā izpildītāji atteicāmies turpāk sadarboties ar Lauri Bulli un pārtraucot sadarbību un veikt galīgo aprēķinu. Sintija Bulle laikam iedomājās, ka , ja viņas vīrs pārskaita naudu, tad viņa varēs izturēties pret cilvēkiem kā pret suņiem un niecībām.(tas viss ļoti labi parādās viņas e-pastos un šajā nomelojošā sūdzībā). Sintij, Inga tev piedāvāja satikties klātienē, kāpēc nesatikies un tagad nemelno viņu?
Sintij, būtu labāk kaunējusies izdomājot tādus melus, Jums cilvēcigi tika paskaidrots, ka Cilvēkam nomira tuvs radinieks, ko laikam Jūs uzskatat par joku, kas Jūs padara par amorālu cilvēku, pat Darba likums nosaka to, ka Ja mirst tuvs ģimenes loceklis, tuviniekiem pienākās brīvas dienas, kas Būtu tikai loģiski un pašsaprotami.

P.S. Mīļie cilvēki, pirms spriediet par citiem cilvēkiem un sāciet komentēt, vajadzētu uzklausīt vismaz otru pusi, lai izdarītu secinājumus un spriedumus, citādāk, viena tante ir publicējusi nomelnojošu tekstu bez otras paskaidrojumiem un visi metas aizstāvēt Sintiju. Gribas redzēt, kad Jūs aiziesiet uz kādu uzņēmumu, to darbiniekus nosauksiet par krāpniekiem un citos vārdos un uzņēmums teiks, Sintij, piedodiet, kā varam Jums palīdzēt. Ir tāda lieta, ka abām pusēm ir jāpilda savas sasitības, bet , ja viena no pusēm tās nepilda, nepilda savlaicīgi!?

M Mazza1911 12.12.2018

Nesaprotu ja reiz jus esat godigi tad jus pitmkart necenstos kko sevi ataisnot bet gan vispar pat neatbildetu.

M Mazza1911 12.12.2018

Turklat jus panacat to ka jums bus nepatikšanas ka valsts ieredni publicejat publiski.

S Sintija Bulle 12.12.2018

Varbūt jūs varetu pateikt taisnibu.
Nekādus e pastus jus nesutijat.
Ka tikai situacija tiek skaidrota.
Respektivi jums tika samaksata nauda,un jus atsutijat darbu ko principa ielikat 3lpp vairak bet nemat no parauga kas tika aizsutits.
Un turklat nesaprotu par ko jus ta uztraucaties ja reiz esat tik godigi.
Ja reiz stradajat grupas un jus ka menedzeris bija beres.
Tad jautajums seko tads vai tad jus visa grupa gajat uz berem oke jus gajat bet kapec tad nestrada tie saucamie jusu darbinieki?
Turklat nauda tika aizsutita diez gan liela.
Un ja reiz jus butu cilveki ar aukstu gradu.
Saksim ar to ka jus neizplatitu cilveku vardus.
Otkart ja reiz ta pelnat naudu tad jums butu jabut ta ka maksa naudu jus laikus visu darat.
Bet jus pat laikus ieklauties nevarejat.
Un teiksu ta,naksies jums atbildet ari par to ka esat bez musu zinas publicējusi vardus.par ko jums nebija tiesibas.
Un treskart jusu viedoklis mums ir galigi vienaldzigs..
Labak pastastiet kadus e pastus jus rakstijat un aizvainojat cilveku,uz ko jums vispar nebija tiesibu.
Bet ka jau saka krievu cilveku tautibai nav kulturas vispar.
Un uzskata ka ir paraki.
Gan dzive satiksimies.:)
Uzskatu ka normali cilveki nebutu paši sevi pazemojusi.to dara tikai cilveki kas baidas ka vairs naudas peļņa nebus.
Jus pat atsauksmi nespejat iedot,ko citi spej.
Žēl man jus.
Un varu pateikt tikai vienu.man vairs nav ko atbildet,un netaisos šaja varza vairs sarakstities.

Sūdzības autoru var sameklēt šeit - Sintija Bulle

Darba pasūtītājs - VUGD strādājošais Lauris Bullis

:D
Saksim ar to ka esmu iesniegusi par jums policija iesniegumu.
1.Par to ka esat sniegusi publiski musu vardus,
2.par jums muns ir ieguta informacija pietiekami.
3.naksies vien klatiene tikties par ko jus dikti negribejat.

M Mazza1911 12.12.2018

Un diemžel ja runājam pa vid.
Tad ari vidos viss ir noskaidrots.;)

а Анна Бдыв 03.10.2021

Pati rakstu diplomus uz pasutījuma, neka krimināla neredzu, jo pusi cilvēks taisa pats.