www.sudzibas.lv Labais Veikals Ņirgāšanās par klientiem

Veikals Labais - Ņirgāšanās par klientiem

Es iepērkos veikals Labais, jo tas ir vienīgais veikals kas atrodas vistuvāk mājām. Pārējie veikali atrodas 3 km attālumā. No sākuma kad iepirkos neņēmu verā darbinieku attieksmi un uzvedību pret klientiem bet tagad kad pašai nācās piedzīvot apkaunojumu no viņu puses malā palikt vairs negribēju, tā viņu ņirgāšanās par klientiem un nelaipnība ir drausmīga.
Es iegāju veikalā neviena cilvēka nebija tikai strādnieku bariņš kas stāvēja pie kases un klačojās gribēju tikt pie kases bet tur viena priekšā stāvēja man nācās viņai spraukties garām lai tiktu pie tās kases es prasīju cigaretes kamēr skaitīju naudu tā kas blakus man stāvēja burtiski lurēja manā saujā un skatijās cik man naudas, tad es iedevu pasi, izgāju arā pārbaudīju kabatas un sapratu ka pārdevēja nav atdevusi manu pasi gribēju iet atpakaļ pēc viņas bet veikals jau bija slēgts jo bija 22. Piebungāju pie durvīm, pārdevēja paskatījās un tik nopurināja galvu un aizgāja, tad gāju gaidīt viņu pie izejas līdz sagaidīju un teicu vai varot atdot manu pasi, viņa pateica atnāciet rīt veikals slēgts un ir signalizācija ieslēgta, viņa pat nepateica atvainojos bet vienkārši deva man rīkojumu. Bieži man ir nācies redzēt kā visi stāv pie kases pļāpā skatās uz cilvēkiem un smejas.

P

N neKārtībnieks 21.03.2014

Attieksmi maini..
Sms credits par šādu vieglprātību tev pienāktos, otreiz vairs negribētu pasi iestādīt veikalā.
Un pārdevējai pa ausīm, arī sūdaina attieksme pret pasi.

S Santa 05.12.2014

Šodien Kuldigas veikals pārspēja visus rekordus!Darbinieces pie vitrīnām pārsprieda iepriekšējās dienas tusiņā izdzerto daudzumu, blakus uz gridas sabradāti cepumi, ratiņi ar precēm stāv pie plauktiem, tukšas iepakojumu kastes turpat zemē samestas! Daudzām precēm parasti nav cenas- tad atbilde ir EJIET PIE KASES!Bet tur 6-7 cilveku rinda un kā lai eju ar sveramo cepumu kasti?????????????vai tiešām pircejam jāsāk kastes nēsāt ?

S Sarmīte Švēde 01.02.2016

Mēs pirkāmies veikalā Labais Valmierā 1.februārī,plkst13.02.Mājās apskatot čeku,secinājām,ka esam nopirkuši,karameles Zosu kājiņas,0,78,kuras mēs nenopirkām.Lai tie būtu tikai 78 centi,bet negodīgi piesisti,brīdinu citus pircējus,skatieties līdz,ko jums pieskaita.Es to nedarīju.
Kasieris 777 Es mācos
Iemācījusies labi,bet man būs mācība.

Y yeta65 13.10.2017

Jusu veikalam Kandava ir lielas plasas telpas ar minimalu aizpildijumu , bet par to lai pircejiem atrastos kaut neliels galdins , kur varetu sapakot npirtas preces , nav padomats .