www.sudzibas.lv Labai Mājai Solījumu/līguma nepildīšana

Labai Mājai - Solījumu/līguma nepildīšana

Vēlētos citus brīdināt par šo firmu, kuras vadītājs kopumā atstāj ļoti uzticama cilvēka iespaidu, bet tikai līdz brīdim, kad reāli jāpilda solījumi. Šī ir neliela firma, kas nodarbojas ar durvju pārdošanu (nejaukt ar laba māja) . Izstāstīšu savu stāstu - vērtējiet paši. Atradu šo firmu internetā - viņiem ir diezgan laba mājaslapa, sazinājos ar vadītāju, kas bija atsaucīgs, palīdzēja atrisināt dažādus jautājumus, laicīgi aizbrauca noņemt mērus, piedāvāja dažādus risinājumus utt. Tā kā man durvis vajadzēja diezgan ātri viņš pat "nāca pretī" un solīja uztaisīt 2-3 nedēļu laikā, piedāvāja pat nelielu atlaidi, bet ja uzreiz veic pilnu atmaksu (šī bija mana lielākā kļūda) . Pēc līguma noslēgšanās sākās reālas problēmas, pirmkārt durvis nebija gatavas pēc 2-3 nedēļām, nevarēju īsti vairs sazvanīt vadītāju, viņš neatzvanīja vai reāli reaģēja tikai uz draudiem, ka prasīšu atpakaļ naudu. Beigu beigās durvis kaut kā ar nokavēšanos tika uzliktas, bet defekti bija diezgan krimināli - durvis kārtīgi nevērās ciet (nezinu rāmis šķībi piemetināts vērtnei vai) , iekšdurvīs (!) bija ielikta actiņa ar skatu uz dzīvokli, slēdzene bija ielikta otrādi un trūka nerūsējošā tērauda sliekšņa, kas bija iekļauts līgumā un apmaksāts. Pēc uzstādīšanas puisis pazuda praktiski ar galiem, kaut gan līgumā viss ir skaisti atrunāts un pirms durvju iegādes mutiski tika solīta durvju apkope bezmaz gada garumā pēc uzlikšanas ar tādiem vārdiem "mēs taču vēlamies šeit (Resp Latvijā) strādāt vēl ilgi! ". Nelīdzēja nekas, ne draudi par iesniegumu Ptac, ne vēstules ar defektu aprakstu un fotogrāfijām, no puiša nav ne miņas. Es vēlos visus brīdināt par veiklo darboni, kas neizskatās pēc solījumu nepildītāja, bet diemžēl veikli maskējas! Nepērciet durvis firmā "laba māja"! Es nedomāju, ka esmu pirmais šādi piekrāptais klients. Domāju, ka es savus solījumus gan lēnā garā izpildīšu un iesniegšu sūdzību arī Ptac.

I

B Bariga34 23.10.2019

Sveiki,man ir tieši tads gadījums,vai jūs maksajat apmaksu interius group?