www.sudzibas.lv La Forza Slikts serviss

La Forza SIA - Slikts serviss

Diezgan slikta komunikācija: nav atgriezeniskās saites, bieži nav sazvanāmi. Ja izdodas sazvanīt - tiek saņemti solījumi būt kravas uzkraušanas vietā "tūlīt" vai "pēc pusstundas", rezultātā - uzkraušanās vietā (ārzemēs) cilvēki velti gaida mašīnu, bet prece netiek izvesta no piegādātāja pat trešajā dienā! Šoferis nav sazvanāms, pēc Gps nevarot noteikt, kur atrodas... Cenas nedaudz zemākas, tomēr soda sankcijas par dīkstāvi un nepiegādāto tālāk preci krietni pārspēj ieguvumu. Tas viss, protams, neskaitot jūsu un jūsu klientu nervus un izjaukto dienas ritmu. Neiesaku šo kompāniju.

Q

L La Forza Support Pārstāvja atbilde 18.01.2018

LA FORZA AUTO

H Hurricane LT 18.01.2018

UAB "HURRICANE LT". Cколько лет работаем, сервис всегда был отличный. Видимо у клиента не все в порядке.

A alboplus 19.01.2018

TIKAI POZITIVAS ATSAUKSMES PAR LA FORZA AUTO. Vienmer viss ir laika, atri un kvalitativi. Logistika var notikt vis kas, diemzel laikam ta sagadijas. Bet visu var atrisinat savstarpeja sarunu cela. Vitalijs, ALBO PLUS SIA

C CastorTroy 19.01.2018

Нормальная фирма, в логистике на самом деле разное бывает!
Но повеселили тем, что HURRICANE хвалит La Forzа )))
Вы бы так не палились,ребята )))

B Brants 27.01.2019

Настоящая г контора, отношение к водителям скотское.Не советую .