www.sudzibas.lv La Beaute studio Naudas krāpšana, pazemošana

La Beaute studio - Naudas krāpšana, pazemošana

Šī sūdzība nav par skaistumkopšanas studiju, bet tās vadītāju Daci Kurcalti. Es vēlētos visus brīdināt būt piesardzīgiem, uzmanīgiem, neielaisties nekādos darījumos ar šo krāpnieci. Nu jau manā paziņu lokā ir 4 cilvēki ar kuriem Dace Kurcalte izrīkojās tik nekrietni - nesamaksāja algu par padarīto darbu.
Īss apraksts: šī sieviete prot iedvesmot, iesēt ideju par veiksmīgu sadarbību un uzticību.Paiet vidēji 2-3 mēneši, kad cilvēks izmainās līdz nepazīšanai. Jūs vienojaties par samaksu, bet kad darbs ir izdarīts, tiec uzaicināts uz tikšanos un Tev paziņo, ka šomēnes pēc viņās domām, Tev pienākas nevis 800 EUR, bet gan 200 EUR. Neko nenozīmē tas, ka esat par kaut ko vienojušies, neko nenozīmē, ka darbs ir padarīts.
Tad, kad Tu atsakies no piedāvātās summas, sakot, ka esam taču vienojušies un jau iepriekš sadarbojušies par augstāku summu, Tu tiec vienkārši patriekts. Dažiem viņa izvelk naudu un saka, labi, samaksāšu, tikai paraksties. Tu paraksties un viņa savāc lapeli, savāc naudu un pasaka, lai zūdi prom. Citus viņa pakļauj piesavinoties viņu mantas. Šis cilvēks ir zaglis un krāpnieks, esat uzmanīgi!

K

K kasnotiek 10.02.2016

Atradu papildus interesantus komentarus par Daci Kurcalti: http://www.tvnet.lv/egoiste/stils/300758-maja_kur_gut_pozitivas_domas/comments

K karamba 10.02.2016

Piekrītu iepriekš rakstītajam.Diemžēl arī mana pieredze saka precīzi to pašu.Aiz smaida un laipnās attieksmes darba attiecību sākumā,slēpjās padotā psiholoģiskā ietekmēšana, varas izrādīšana,algas neizmaksāšana,un arī nozares nekompetence.Arī es to uzskatu par krāpšanu!

L lassojuj 12.02.2016

Vai par Jūsu pieminētajiem 800 EUR ir noslēgts darba līgums? Pretējā gadījumā Jūs jau pašā sākumā pieļāvāt kļūdu, uzticoties personas teiktajiem, nesakārtojot darba attiecības. Un vienošanās mutiski nav nekāda vienošanās, tai ir jābūt nostiprinātai juridiski, tikai tad var kaut ko pierādīt, savādāk šis viss izklausās pēc runāšanas bez argumentiem un pierādījumiem.

K kasnotiek 12.02.2016

Līgumu sola, sola, bet tā arī viņš netop - darbi bija jāizdara jau vakar, tāpēc strādāts tiek ļoti intensīvi, toties līgums kā nav tā nav... Bet Tu gribi būt labs cilvēks un palīdzēt, vai uzticība, mutiska vienošanās pastāv tikai pasakās? Jā es pieļāvu kļūdu, tādi mēs bijām 3, kuriem tā aŗī līgums neuztapa + cilvēks gribēja izšmaukt no nodokļiem... Bet pārējiem bija līgumi un tie tā pat kā es ne kapeiku nedabūja...

L labsdarbinieks 14.02.2016

Vai priekš manis Dacītei nebūtu darbs?Esmu laipns,pozitīvs un uzticīgs cilvēks.Protams vis atkarīgs no tā,kā tiek maksāta atrunātā alga par padarīto darbu.Pretējā gadījumā kļūstu neiecietīgs un varu kļūt pat rupjš-kā nekā-runa ir par manis nopelnītu naudu...