www.sudzibas.lv Kurši Nekvalitatīva apkalpošana un prešu kvalitāte

Kurši Tirdzniecības nams Krasta ielā - Nekvalitatīva apkalpošana un prešu kvalitāte

Pēc ienākšanas šajā tirdzniecības namā "Kurši" Jums klāt uzreiz pieskries pārdēvēji, kuri diezgan uzstājīgi mēģinās uzzināt apmeklējuma mērķi. Kad tas būs izdarīts, no jau tā neliela un nebūt ne tā vislētākā preču sortimenta piedāvās iegādāties dārgāko, tas būs izreklamēts visādā viedā, pielietojot zināšanas zinātniski teHniskajā fantastikā, ka "tam ir tādas ekstra funkcijas un jums vajag tieši šito". Patstāvīgi staigāt un kaut ko izvēlēties var neizdoties, jo visu laiku būs sekošana un arī preču izvietojums pašam pircējam neļaus iegūt objektīvu skatu par piedāvājumu. Tomēr pēc visa var izrādīties, kā arī nopirktā prece nedrabojas kā vajag. Piemeŗam, iegādātā "Havek" LED spuldze (kuras izplata šis uzņēmums) nodega mēņeša laikā pēc iegādes. Diemžēl čeku nesaglabāju, citādi būtu interesanti vēl pasekot, kā būtu ar preces apmaiņu. Pēc tāda servisa man diemžēl zuda jebkāda vēlme vēlreiz griezties šajā tirdzniecības vietā.

P

Dainis 11.01.2018

Katrai precei ir brāķu procents, jums visticamāk vienkārši nepaveicās, brīnos , ka kuršos vispāŗ kāds pārdevējs pats pienāca klāt.