Y y 28.04.2004

Mozh ti 4to-to pereputal? Naprimer Lukoil so Statoilom? Lukoil, kak i Kurshi = OTSTOJ ! 100%

Y y 28.04.2004

voobsheto na Lukojle po kachestvu benzin takojzhe kak na Statojle. Mi prosto delali rejdi, i zdavali benzin na probi. Samij prikol chto 76 benzin v itoge okazalsja 92. Kakoj im v etom smisl ne znaju - no fakt faktom. Chto kasaetsa Kurshi, ja bi ne skazal chto tam na stolko plohoj benzin - no horoshego malo.

Z Zidapolis 28.04.2004

Cik zinu, Sia Augstceltne(Kurši) piegādā degvielu arī Statoilam... Mans Audis to nevar izturēt, braucu ar Lukoil.

A Alex 23.01.2007

Sia"Lukoil Baltija R" Bolderaja, etu zapravku nuzhno obezhatj... zavedujshaja zapravki prosto bolna na golovo... Ja porozhajusj kak ona tam ostaetsja rabotatj...!!! Prosto Crazy! :/

Z z 29.05.2007

veikala Kurshi ir pardevejs,kas par saviem padomiem prasa naudu!!!Kurshu vadiiba!vai tad par pardeveja konsultaciju jaamaksa vinjam?un labakais ir tas,ka vinjsh maz jedz no taa,ko muld!

B Bivwaja u4enica Avaza 16.06.2007

Sia"LUKOIL" samaja uzastnaja zapravka..ljudi nekogda needite zapravljatsa na zapravku v bolderaje potamu 4to kogda vi budete zapravlatsa to kvam podbezit zavedujusija i na oret na vas i budet obvinatj v tom 4to vi vor.

H Henrijs 06.10.2008

Ja jums, KRETINI nepatik ''Kursi''
Tad, kakova HUJA uz turieni ejat ?????
Jus esat :
Djatli s pobeditevim kljuvom iz zabroshanoi podzemki,
kotoruju zasralji uzje ...

H Henrij_nīdējs 14.11.2008

Henrijs=Lukoil=Kurši=baigi smird...

U uldis 28.07.2009

par kuršiem labaks veikals nau, pardeveji daudz saprot, , un nau tadas čamas ka citos veikalos, , , , , ,

S SSDD 21.04.2011

Nezinu par Lukoilu, bet Kuršu degviela nāk no: Mažeiķu Nafta, Neste, Statoil.