www.sudzibas.lv Kurši Darbs Kuršos

AtrisinātaKurši - Darbs Kuršos

Neiesaku nevienam normāli domājošam cilvēkam iet strādāt uz kuršiem. Attieksme pret cilvēkiem ir negatīva, negodīga, vadība izteikti neuzticas. Atalgojuma likmes tiek veidotas “pēc deguniem”, jo atalgojuma politikas uzņēmumā nav. Nenotiek nekāda attīstība, uzņēmums iesūnojis, sajūta kā 90 gados. Izteikti tiek iedvestas bailes no augstākās vadības, regulāri manipulē un apzināti sagroza informāciju. Solītas piemaksas netiek izmaksātas, darbiniekiem neko nepaskaidro. Diemžēl netiek domāts par izcilu apkalpošanas servisu, daudz birokrātijas un lieku funkciju. Darbinieku Atpūtas telpas ļoti bēdīgā stāvoklī. Diemžēl tā ir situācija jau ilgstoši un neizskatās ka kaut kas mainītos.

21.07.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Karlis.zale3 24.07.2020

Sūdzība atrisināta un atsaukta. Komunikācijas kļūda.

K

Работяга 21.07.2020

Es ari regulari skatos musu algas un iedomajos sev atrast darbu tuvak darbavietai, bet visi ires dzivokli prasa par atrasanos dzivokli ires maksu 350e, sodien sedeju domaju ka ar tadu ires prasibam nespesu palidzet veciem vecakiem ne saturet gimeni.. nesaprotu ka lv dzivot, varbut es darbameklejumos kautkur esmu nomaldijies :(

V VilnisBanga 21.07.2020

Nuuuuuuuu... Ieejot tajā veikalā, kā pircējam, dažreiz tev liek justies, kā sūdam. :D (Ne konsultanti, bet manā pieredzē tieši pie tā viņu info. centra un kases).

V VilnisBanga 21.07.2020

Kaut kāda bizbizmārīte sarkanā vestē man prasa, kur es pazaudēju savu karti? :D itkā man būtu viņai jāatskaitās, utt. :D

P PeterisLakse 07.09.2020

Cik atceros viņiem tur ir tā % sistēma? Jo vairāk pērc tad ar laiku uzkrājas un tev ir lielāka atlaide. Cilvēks labu gribēdams tev prasa kur karte a tu kā klauns uzvedies.

W waka 07.09.2020

Komunikācijas kļūda nozīmē to, ka piemaksas pēkšņi ir izmaksātas un atpūtas telpas izremontētas, pareizi?