www.sudzibas.lv Kūriņš Apkalpošana

Kūriņš - Apkalpošana

Очень не рекомендую даже близко приближаться. Считаю, что выгонять людей за стиль одежды, примешивать политику (тем более не связанную с Латвией) - это низко, подло и неэтично. Надеюсь на то, что их бизнес не закроется, а будет влачить жалкое существование без клиентов. Депутату - мошеннику - привет!

15.05.2020

р

D Domaataajs 15.05.2020

Ābelīša kungs nav jau kādu laiku nav Jūrmalas domes deputāts, taču malacis gan viņš ir. Jebkurš domājošs cilvēks ar tādu tematiku, kādu pie viņa ieradās, nebūtu laidis iekšā. Es arī nebūtu laidis. Nevajag mani arī pārprast, man ir daudzi labi draugi, kas ir krievu tautības, bet arī viņi saprot, kur viņi dzīvo un respektē Latvijas vēsturi (tādu, kā to māca latviešu skolās), nefestivalizējot 9.maija svinības. "Kūriņ" - Jūs esat malači un neņemiet vērā to, ko par Jums šeit raksta. Ребята, давайте жить дружно.

B benskiecasino 15.05.2020

Atceries vienu, ja nebūtu 9. Maija svētku, kā Uzvaras svētku, tevis vspār nebūtu, takā pasaki paldies par to, ka vectēvi cīnījās par to un dziłi sirdī piemini un slavē kritušos, nu ja vienīgi tavi vecvecāki ir no łegionāriem.

E Elena 15.05.2020

Respektē Latvijas vēsturi? Mūsu pienākums ir godāt un cienīt visus, ar godbijību un pateicību izturētos pret vecvecākiem un senčiem. Mums nav jābūt iecietīgiem pret tiem cilvēkiem, kuri mēģina kaut kādā veidā pazemo citus.

D Domaataajs 15.05.2020

Manu vectēvu, kurš devās aizsaulē pavisam nesen, izsūtīja no Latvijas uz Sibīriju. Kurš viņu izsūtīja? Līdzko nomira varenais Džugašvili, atgriezās atpakaļ dzimtenē. Man nav iebildumu ne pret vienu tautību. Kāpēc to dienu nevar svinēt kā kara noslēguma dienu, nevis Uzvaras dienu. Karā nav uzvara, karš atnes tikai un vienīgi zaudējumus.

⛔️ 15.05.2020

Nu un kas, ja ne sarkanie latvieši cītīgi palīdzēja dibināt un stabilizēt padomju savienību? trockis, ļeņins un pārējie kropļi, kas iznīcināja to Krieviju, kādai tai bija jābūt, iznīcināja Krievijas inteleģenci, izvirzīja nodevējus, kas darīja visu savas ādas glābšanai.

L Laika smiltis 15.05.2020

Pa to revolūcijas jezgu Latvija tika pie neatkarīgas valsts. Uzskati to par latviešu strēlnieku nopelnu.

L Lоki 15.05.2020

Nopelns neatkarībai uz dažiem gadiem, tas bija tik naivi ticēt solījumiem. Darījums ar velnu nav nekāds nopelns.

B benskiecasino 15.05.2020

nu redzi tātad tu nesvini tādus svētkus un tev to nesaprast, arī latvieši , pat esot kaimińos viens uz otru stučīja, lai otru ieliek vagonā un aizved uz sibīriju, bija tā

E Edgars 16.05.2020

malacsi Saimnieks! es ar ar kāju pa *** lai tinas prom

A Andrejs Kusiņš 07.06.2020

Respect! Esmu bijis restorānā vairākkārt - viss apmierināja! Kas attiecas uz šo sūdzību - mēs dzīvojam brīvā valstī un ja kādam nepatīk, lai dodas uz citu vietu! Pietiekami ilgi latvieši ir klanījušies citu varu priekšā! Ir pienācis laiks ierādīt šiem "atbrīvotājiem" viņu vietu! Nevajag līst citā baznīcā ar savu bībeli! Apmeklēšu šo restorānu arī turpmāk un ieteikšu saviem draugiem! Paldies!