www.sudzibas.lv Omniva Kur pazaudējas pakas no omniva Rīgas termināla?

Omniva - Kur pazaudējas pakas no omniva Rīgas termināla?

29 novembrī Rīgas termināla saņēmējas manu paku no Bauska un paka pazaudējas. Katru dienu omniva teici ka būs vakara vaj rit. Pakas nau nekas nevar atbildēt kur mana paka un kad es viņu saņēmēju. Sapratu ka paši omniva zog pakas. Šodien 2.11.2022 man zvana omniva pateici ka 100% šodien paka būs pakomata. Bet nekas nau.

Papildināts Omniva 02.12.2022

TIEŠAM KAS MAN ATBILDI KUR MANA PAKA KAS NOTECEJAS UN KAD ES VIŅU SANEMEJU.TIEŚAM PILNIGI KRITINI STRADA OMNIVA .NU NAU TEJKT.SKATES LUDZU CILVEKI BEZTABU PAR OMNIVU PAR KRAPŠANAS PAR VISU TO KA VIŅI STRADA BUS LJOTI INTERESANTI.

O

ВОРУЮТ ПОСЫЛКИ?

Kur paka vel rejz prasu un beidz melo. Man šoden zvana no omnivas patejc ka mana paka bus šoden pakomata 100% bet kur viņja ir? Un kapec jus melo ka pakas 29.11 nosutijas no Bauska? Mana paka 29.11 bij riga un jus to paši redze. Kad es sanemeju viņu

O Omniva 02.12.2022

MEKLE CE151729895EE ES JUMS SAKU PEDEJA REJZ JA JUS NEATDOT MANU PAKU ES BUŠU ZVANIET BEZTABU PIETIEK MELO CILVEKAM PIETIEK.

O Omniva 02.12.2022

1decembi omniva patejc ka paka bus vakara va rit no rit 2 decembri-PAKAS NEBIJ. 3decembri omniva tejci ka piedot vakara bus paka un ATKAL NEBIJ.Šoden omniva zvana man 11-00 un patejc ka ŠODEN PAKA BUS PAKOMATA 100% UN ATKAL NAU.Epasta vinjam vispar nestrada, un tagad mans numur telefona vini redze un vispar necel telefons.Ka svispar noticijas kapec omniva ZOG pakas un kas man samaksa par paku?Rit braucu uz policiju ierakstu iesniegums .

P PatiesiibasMeka 02.12.2022

Tāda bļaušana par sūda paciņu. Diez vai kādam omnivā tas sūds ir vajadzīgs, nameiz.

S Sīka2 03.12.2022

Rakstīt no sākuma iemācies.

O Omniva 03.12.2022

Ja Paka neatnac-tad vajadzigs.

Atkritumi no misenes pāzūda?

beetlejuice 02.12.2022

Take a chill pill

T taisnibascinitajs3 02.12.2022

Tak sen jau viņiem informācija, ka noslodze uz svētkiem, viss būs lēnāk, sūti dārgāk ar DPD un saņemsi laikā, ja tik svarīgi.

P PatiesiibasMeka 02.12.2022

NOSVERIES STRIĶĪ, PARANOIĶE