S susurmamma 13.08.2012

Paskatieties visus komentārus http://www.sudzibas.lv/complaints/kupon-lv-orangelife-lv-c22945.html - viss būs skaidrs

L luianderson 13.08.2012

Es arī, joprojām gaidu naudu par ceļojumu uz Maskavu. Lūgums, ja kādam nauda par nenotikušo ceļojumu būs atgriezta, rakstiet!

C Ceļotājs 14.08.2012

Kā liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija, apkrāptie iedzīvotāji kuponus ceļojumiem bija iegādājušies portālos «www.orangelife.lv» un «www.kupon.lv», ko savukārt reklamēja uzņēmums «Izdevīgi pirkumi».

Kriminālpolicijas darbinieki noskaidroja, ka iedzīvotāji iegādājās ceļojumus sākot no 50 līdz 340 latiem.

Veicot izmeklēšanas darbības, likumsargi 10.augustā aizturēja 1980.gadā dzimušu vīrieti aizdomās par krāpšanu.

Rīgas policijas darbinieki turpina izmeklēšanu un aicina iedzīvotājus uzmanīties no viltus kuponu iegādes. Kā arī policija lūdz atsaukties citus cietušos, zvanot uz tālruņa numuriem: 67208765, 67208313, 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

R rex 17.09.2012

Līdz šim brīdim tā arī neesmu neko saņēmis :(

F falso 18.09.2012

Arī es gaidīju, nu jau vairs negaidu naudiņu par nenotikušo braucienu jūlija beigās...