www.sudzibas.lv Kupikupon Baltic SIA Vai tiešām konkurss uz redaktora vietu

Kupikupon Baltic SIA - Vai tiešām konkurss uz redaktora vietu

Mana draudzene stāstīja, ka laikam jau šī firma krāpjas. Liek pārtulkot un izrediģēt tekstu - it kā konkursa pārbaudes darbu, bet pēc tam paziņo, ka neesi izturējis konkursu. Vai ir kāds, kam atgadījies līdzīgi?

ž

Z zizu 30.09.2011

Labdien! Mums tiešām notiek tulkotāja konkurss. Tikai no visiem tiem, kuri veikuši testa uzdevumu, tikai 2 ar to tika galā. Jūsu bažas ir nepamatotas - visi teksti testa uzdevumam tikai ņemti no pagājušajām akcijām. Par to katrs interesents var pārliecināties, apmeklējot sadaļu "Beigušās akcijas" mūsu mājaslapā.

Visiem veiksmīgus darba meklējumus.

Zizu komanda

I Imants 30.09.2011

Mana sieva nosūtīja pārbaudes darbu 3 reizes. Pēc 2.reizes viņu apsveica ar iekļūšanu 3.kārtā, viņa nosūtīja pārtulkoto lapu un līdz šim brīdim nav saņēmusi nekādu atbildi - ne atteikumu ar norādi uz kļūdām, ne pozitīvu atbildi.

B Boriss 30.09.2011

Noteikti kārtējais kantoris, kurš tā ietaupa naudu. Paskatījos konkurss viņiem beidzas 14.oktobrī. Padomājiet paši, cik idioti līdz 14.oktobrim viņiem nosūtīs pārbaudes darbus! Skaitu sareiziniet ar 3, jo ir 3 kārtas!

R rojs2 02.10.2011

Visai dīvaini, ja tikai divi ar to tika galā. Bet šādā veidā strādā daudzas firmeles, ieliek it kā sludinājumu, ka meklē darbinieku, aizsūta lai apstrādā nepieciešamo un pateikt, ka nav izturēts jau vienmēr var.