www.sudzibas.lv Kuldīgas Pašvaldības Policija Draudēšana un aizvainošana

Kuldīgas Pašvaldības Policija - Draudēšana un aizvainošana

Šodien es tā nolidu tāda vieta lai iedzertu vienu mazu bundžu ar alu bet uzreiz uzrodas pašvaldības policists un saka vai es nezinot ka nedrīkst sabiedriskas vietas lietot alkoholu. Bet es tā nolidu tāda vieta kur neviens nestaigā. Un vel par 1 reizi piedraud ar sodanaudu. Vai tas ir normāli ka pašvaldības policijai ir pašiem savi noteikumi kas viniem reti kad ir jājievero.

M Mego izmeklētājs 20.01.2019

Neko nesapratu .Laikam tā bundžiņa bij stiprinātā jo mežģās pat rakstītais.

Kolta 20.01.2019

Kāpēc nedzer mājās?

RAMONA👀 23.01.2019

Jo mājās nav šī policista

Pacco_al 21.01.2019

Jeb kura vieta pilsētā, neatkarīgi no tā vai tur šobrīd, kādas staigā vai ne ir sabiedriska. Jā policistam nevajadzēja "draudēt" bet vajadzēja tiešām izrakstīt soda kvīti ar smaidu uz lūpām. Citādi izteica aizrādījumu un dabūja sūdzību par "draudēšanu". Nākamreiz noteikti izrakstīs.

J Jānis Adijāns 11.02.2019

Cik garš tik plats - policists pildīja tikai savus pienākumus tomēr... normāli būtu, ja atļautu to vienu aliņu arī izdzert. Čehijā es pilsētas centrā ar atvērtu alus bundžu rokās policistiem jautāju ceļu kā kaut kur nokļūt un viņi vienkārši arī man parādāji un pateica.