www.sudzibas.lv Kūkotava darba iekartosana

Kūkotava - darba iekartosana

Uzmanibu visiem! Darba sludinajums biezi par darbu kukotava tiek publicets paslaik. Vini aicina uz pirmo dienu ka iepazisanas ar darba procesu...bezmaksas tavs darbs taja pirmaja diena...uzreiz 12 no rita dod darba operacijas ceha taja pirmaja diena....un neko slikto nepasakot, piedava nu pabut vel lidz 16 pabeigt savu darbinu sodien...nu un 19 vel nu traukus visus izlietne no krema ar augsto udentinu pamazgat...jo boilera beidzas karsts udens...un gridu ari jo apkopejas un trauku mazgatajas nav...nu tu dari cerams ka nu ja visu dienu dari labo darbu gandriz bez partraukuma un bez sliktiem vardiem no tehnologa un parejo konditoru... tad nu laikam, ritdien aicinas reali slegt ligumu....bet visi aizgaja uz majam ne vardu nepasakot un tu zvana starpniekam Bruno..nu ka?...un vins tev mierigi atbildes nu ziniet mes meklejam realus darbiniekus..nu jums vel temps lens...nu visu labu..ata!...atvanojiet bez naudas, bez paldies ta veltit savu laiku Bruno, tehnologei Andzelai, kura uzskata ka darba partraukumi vispar nav vajadzigi un gudrai pucei jaunietei -darba expertam-konditorei Artai???...un atkal nem jaunus darbiniekus...atkal jaunas iepazisanas dienas.....es domaju ok...ja es daru slikti tad pasaki man to ata uzreiz un es aiziesu..bet ne..vini sakuma uz dienu darbinu dos un pabeidziet to ludzu un pec tam ata teiks..vienkarsi meli...un starp ccitu produkcijas saturs is slikts...tikai karbina smuka un virsu uzklats uz tortem arejais noformejums....bet saturs..labak nerunat par kvalitati....tehnologe Anzela staiga pa cehu bez uniformas...

B Brastecol 19.02.2015

Es tevi arī izmestu. Tikai debīle neatšķir auGsto no auKstā. Laikam, tev teica un mājienus deva, bet nu ja tāda debīle esi, tad vienkārši nesaprati.

I Ieva11 19.02.2015

Bez darba līguma nekur nav jāiet strādāt.

Ontūns 19.02.2015

Ieva11 laikam ir emulatore, kura spēj uzsākt jaunu darbu jau pirmajā dienā un uzreiz pieprasa darba līguma slēgšanu :)

I Ieva11 19.02.2015

Jā! Man visos darbos ir bijuši darba līgumi uzreiz.

Ontūns 19.02.2015

Protams, protams. Ieva11 ir tik universāla un spējīga darbiniece, ka darba devēji noslēdz ar viņu darba līgumu jau pirmajā dienā, pat nepārliecinoties par viņas spējām un atbilstību konkrētajam amatam :) meitēn, izbeidz sapņot.

I Ieva11 19.02.2015

Tāda veida līgums kā darba līgums uzreiz ir bijuši maniem radiem, draugiem un paziņām. Man nevienam pazīstamam nav bijusi slikta pieredze ar darba līgumiem.
Iešana strādāt bez darba līguma tiešām par kaut ko liecina par cilvēku.

S StudenteinRiga 20.02.2015

Ja augsts un auksts ir dazadi vardi...cilveks var sajaukt to pareizrakstibu dazadu emociju del ...bet kad cilveks apsauka par debili cilveku, kuram latviesu valoda nav dzimta..tas ari daudz ko liecina par cilveku-Brastecolu seit...laikam laipna si persona un labi audzinata...bet var but tikai auGstpratiba piemit sim cilvekam un auKsta dvesele ...interesanti bet petijumi liecina, ka mes visi varam kludities, runajot svesvaloda bridi kad stipri uztraucamies par kaut kadiem negativiem pardzivojumiem...bet atbildot uz parpratumu ka ja cilveks strada bez darba liguma tas daudz ko par vinu liecina ...nezinu kur jus tiesi stradajat ieprieks..bet partikas nozare parasti neviens neparaksta ligumu uzreiz...bet skatas ka cilveks strada...cits jautajums seit tiek apspriests ka Latvija daudz darbu kura it ka parbaudes bridi vienkarsi ekspluate cilveku pa brivu...piemeram, tulkiem ari biezi dod tekstu sakuma lai partulkotu par brivu...lai it ka redzetu ka mak partulkot..bet pec tam teiks ari cau..bet darbs izpildits un neviens nemaksa...

I Ieva11 20.02.2015

Tad jau šitā bez darba līguma var nostrādāt veselu mēnesi un nepieņemt darbā. Vesela sistēma. Tā ir krāpniecība īstenībā.

M Mierinsh 25.02.2015

Man garsho kukotavas tortes un man liekas ka garshu uzlabo tieshi tas ka vina staigaa bez uniformas

R runcis2 24.04.2015

pat ja 1 parbaudes diena, ligumam ir jabut! tie kas gudri te muld, lai labak likumus iepazist!

M matrozis 02.07.2015

Andzela nav tehnaloge, ta ir vnk iedomiga damite kas doma ka spej orienteties saldumu razosanas sfera... kapeiku iseji tur vadiba ir.