Kucēnu pārdevēja no BOLDERĀJAS - Yorksīras terjeri

Ludzu palīdziet man ar padomu! Gribu pirkt Yorksīras terjera kucenu un vislētāk (200-250 ls)pēc sludinajuma var nopirkt no sievietes, kas atrodas Rīgā, BOLDERAJĀ. Bet mani mulsina tas, ka vinai tie kuceni ir bez pārtraukuma. Un ja pazvana un uzprāsa par kucenu, viņa atbild, ka tagad nav, bet pēc nedēlas būs. Un tad vinai ir piemeram tikai viens kucens, bet pec paris dienām jau atkal 6.
Ko darit?

B bez tabu 03.09.2010

URRĀ! Beidzot kāds tomēr nevis tukši runā, bet arī ko dara lietas labā- TV3 BEZ TABU šodien paviesojās pie Karīnas un PVD arī pasekos līdz šiem kucēnu lieltirgotājiem. Tā kā, Karīna, saturies!

A Agnese 04.09.2010

Karsh var sakties.
Krava mantas un tinies prom no LV Karina, un neaizmirsti panemt lidzi savu vetarsti...

A Agnese 24.09.2010

kuce jobada ka dosu tew pa muti, ta vairs neatbildesi suka smirdiga

R Rita 23.10.2010

Labvakar ! Ko lai man darīt? Es nopirku savu Nikolu pec ss.lv sludinājuma, sazvaniju tur virieti un sievieti, kuri it kā teica ka viņi dzivo Saukrastos ! Es teicu ka gribu apskati uz vietas smuku meiteniti kuru viņi pārdeva ļoti steidzīgi it kā viņi kautkur braucot prom!!! Sieviete kura sevi nosauca par Daigu Užāni teica ka viņu virs atvedis sunīti, norunājam satikties pie lielveikala Olimpija ! Pēc šīs norunas telefons bija visas 2 dienas izslēgts, kad pienāca tā diena kurā mēs norunajam satikties viņa man pati piezvanija un jautāja vai neesmu pārdomajusi par suņuka pirkšanu, es teicu ka ļoti gaidu suņuku ! Stavvietā pie veikala man virietis atnesa lielu kārbu kur sedēja mana tricoša Nikola, viņš ļoti jocīgi uzvedās, teica ka viņa baidās, tapēc tik ļoti stipri trīc, paņēma ātri naudu un teica ka kāvē uz lidostu! Pēc 15 min. es zvaniju telefons bija izslēgts! Un līdz šini dienai tel. num. nau pieiejams!!! Tagad mana Nikola ārstejas pie daktera Aleksandra Ozola no Jelgavas jo viņai ir problēmas ar pakaļkājām un galva trīc bieži!!! Ārstēšana ir ļoti dārga!!! Dakters teica ja viņai ir problēmas kaklas mugurkaula, tad mūms vel ļoti paveiksies!!! Tagad ļoti baidamies un trīcām, ceram uz to labāko! Sunītei izrādijas tā ir iedzimta problēma!!!

R Rita 23.10.2010

Dokumenti sunītei ir viltoti caur klubiem pārbaudīju!!! Tādas Daces Užānes, saulkrastos, kapu ielā 2 nedzīvo!!! Braucu uz Bolderājiem ar klubu un atpazinu tur to Konstantīnu!!! Viņš mums saka zvanīt un draudēt, lai mēs viņu un viņu ģimeni liktu mierā, citādi mums var būt problēmas!!! Kas tā ir par PVD instanci?

R Rita 23.10.2010

ss.lv viņi visu pārņema ! Viņiem ir ļoti daudz tel.numuri e- pasti. Pārošanai viņi izperk ss.lv lētas kuces !!! Pat ja cilvēks pārdod kucīti deļ aizbraukšanas uz ārzemem, viņa uzreiz nonāk pie tiem cilvēkiem !!! Pie viņiem mājās otrajā istabā ir tik liels milzums suņu ka var dzirdēt ka suņuki tur raud un sitas ap būru maliem!!! Tur pat finieris stav prikšā durvīm lai suņi inevarētu izprugt no tas istabas!!!

R Rita 23.10.2010

Kad viņāi zvaniju par Nikolu viņa teica ka viņu Nikola aizbrauca uz Poliju!!! Tie ir pilnīgākie meli!!!

A Agnese 27.10.2010

Pagaidi tu jobana Kariina, bushu atpakal LV nebus problemas pat etvi tiesaa iesuudzeet... dziivniekus nav zeel, bet ja kaads tavus beernus taa saaks mociit, ...esi uzmniiga, ir kontakti un ja ar labu neatgriezisi jaudu taviem beerniem buus lielas problemas...
p.s. tava pirceja...

T Taня 01.11.2010

Ув. покупатели Щенков у Карины и Кости! Получается, что вет. врач Наталия Čipustanova делает прививки продаваемым щенкам, не зная об их состоянии здоровья, или там тоже что-то не так? Ведь, на сколько я знаю, Наталия владеет информацией о неблагонадёжности зтих "продавцов" и о том, что масса жалоб на эту тему.Неужели в нашем государстве всё так запущено?Так надо же решать эти вопросы, это ведь очень просто, толь нужно всё доказать.

D daiga 22.12.2011

kakaja tvarj ona, uzhas.hotela u nejo posmotretj, no uzhe ne ho4u

V Vitaberz 20.01.2016

Viņi vēl joprojām tirgo!
Mums paveicās, ka tolaik, 2013.gada augustā, nenopirkām viņiem kucēnu!

V Vitaberz 20.01.2016

Tolaik apzvanīju visus sludinājumus, meklējot meitenīti jorku. Sarunāju 3 saimniekus uz tikšanām tieši vienā dienā. Divas tikšanās bija Bolderajā un viena purvciemā. Un pie tam vēl vienā sludinājumā bija viena un tāpati sieviete, es to sapratu un uzreiz viņai pateicu, ka it kā es jau zvanīju un mēs tātad jau sarunājām tikšanos. Purvciemā it kā ar vīrieti sarunāju tikšanos... Un bolderajā vēl ar vienu vīrieti.
Pirmā tikšanās bija bolderajā dārzu kooperatīvā. Atbraucām, 2 kucēnus parādīja bērnu gamakā. Un pa āru skraidīja jorku māte un tētis. Kucēni ļoti iepatikās, bet mēs gribējām vispirs apskatīties, tāpēc saimniekiem pateicām, ka vēl uz purčiku aizbrauksim...a viņi pārsteigti saka, ka tie viņi arī ir un ka gribēja tiešiarī aizbraukt uz purčiku....es atceros, ka vēl izbrīnā pajautāju, ko ta jūs tik daudz sludinājumu salikāt....uz ko viņi atbildēja, lai ātrāk pārdotu....Protams, nebija pat domu, ka viņi nodarbojas ar kaut ko tādu, un tik daudz kucēnu mirst....man vienīgais iemesls, ka izvēlējāmies citu suņuku, bija tā, ka kucēnu vecākiem spalva bija vienkrāsaina-gaiši brūna, bet es gribēju daudzkrāsainu suņuku!