www.sudzibas.lv Kucēns uz nomaksu Neiekrītat uz blēžiem

Kucēns uz nomaksu - Neiekrītat uz blēžiem

Ja pārdodat kucēnus, neiekrītat uz nebeidzamajiem piedāvājumiem, ka pircēji vēlas kucēnu nopirkt uz nomaksu. 90% gadījumos šie pircēji jau sākumā zin, ka maksās tikai pirmo iemaksu un pēc tam pazudīs ar galiem.
Diemžēl mēs par vēlu uzzinājām, ka cilvēki var būt tik negodīgi. Pārdevām kucēnu, noslēdzām pirkšanas pārdošanas līgumu, saņēmām it kā pirmo iemaksu- 25% no kucēna cenas un viss... Pēc tam pircējam ir miljons iemeslu kāpēc vairāk samaksāt nav iespējams. Un arī kucēnu atpakaļ atsakās atdot.
Klubā painteresējāmies- mēs tādi neesam vienīgie. Tā tagad esot tāda masveida parādība. Zvana, žēlabaini prasa sunīti uz nomaksu, skaidri zinot, ka vairāk par pirmo iemaksu pat netaisās maksāt.

E

Mamma 18.05.2010

Ir bijis visādi ar tie pircējiem un uzmetēju ļoti daudz . Vajag pašam ar skatīties kāds kuram ģīmis un mašīna, kaut gan tieši ar tām labākajām mašīnām brauc tie slīpētākie. Visnaivākie ģīmīši ir jauniem skuķiem kas to vien domā kā tevi apčakarēt. Mani nepiemānīsi bet onku gados gan var apvest ap pirkstu.

A Aleksandrs 19.05.2010

Dariet savadak-uz nomaksu, lai sie pirceji skaita uz kontu naudu katru menesi, kad bus visa summa iemaksata, atdodiet to kuceenu!!!Tagad tadu pa pilnam, grib visu to labaako un maksat negrib.Esmu ari uzmests, bet ar citu mantu 700 ls vertiba, gudriba ieguuta un uzticiba cilvekiem ari zudusi:(

J joprojām raudu 19.05.2010

Mani arī apčakarēja tāda ļoti inteliģenta latviešu ģimene. Iemaksāja niecīgu summu, paņēma kucēnu un pazuda. Un, ja kas, brauca ar krutāko džipu. A tas pārdošanas līgums ar viņu datiem ir papīrīts ar kuru atslaucīties- adresi un personas datus sarakstīt var kādus grib.
Kucēnu gan baigi žēl, jo tādiem jau nav nekas svēts, apniks un izmetīs, jo pa kapeikām taču dabūjuši.

J joprojām raudu 19.05.2010

Nekad nevienam suni NEPĀRDODAT UZ NOMAKSU. Ja godīgs cilvēks, gan draugi aizdos nepieciešamo summu, bet ja neviens naudu negrib aizdot, tad kāpēc sunīša pārdevējam jābūt tam, kurš pilnīgi svešam cilvēkam no ielas pēc idejas aizdod šo summu. NEIEKRĪTAT!!!

D didii 19.05.2010

suns nav prece ko pirkt uz nopaksu!!!

Mamma 19.05.2010

Nu un kur tad tos godīgos pircējus atrast ar lielo naudos maku?Visi vai nu skopi vai nabagi. Grib pa lēto, uz nomaksu un protams aizmirst samaksāt atlikušo daļu, ka tik kucēns mājās!

N neitrāls 20.05.2010

Kamēr Tev skaitīs pa mēnešiem uz kontu, kucēns vairs nebūs kucēns, bet jau izaudzis suns:) T'aa luuk :)

F funktieris 20.05.2010

Mums paziņa, nu riktīgi bagāts, bet visu pērk tikai uz nomaksu, viņam tāds dzīves princips. Arī suni tā grib. Tagad sāku domāt, varbūt tāpēc arī ir bagāts, ka par visu līdz galam nenorēķinās. Pasaki, ka suns sāka klibot vai ir iedzimta kāda kaite un vienkārši vairāk nemaksā. Un vēl pieprasi atpakaļ pirmo iemaksu. Beigās i suns būs, i nauda kabatā. A bagātajam noticēs.

ي ينقزفشت 25.05.2010

20. Rock'n'Roll Ubermensch: (Star & Emerson Three Bad... Die Arzte

Disc 2 of 2
1. Needin' U: (2001 Main Radio Edit) David Morales
The Face

2. Lifechange Whirlpool Produ...

3. You And I Delegation

4. Feel It Natural Colours