www.sudzibas.lv Krūza šmauc klientus un darbiniekus

Krūza - šmauc klientus un darbiniekus

1. Strādāju tur 2 mēnešus ,ilgāk man pietrūka pašcieņas. Nemaksā algu kā nākas ,un kad maksā - maksā konvertē (visiem darbiniekiem).
Ja šo tekstu lasa Valsts Ieņēmumu dienests - lūīdzu ,paņemiet pie dziesmas šito kantori !!!!

2.Ļoti slikti darba apstākļi , darbinieki ir kā izejmateriāls šim naudas atmazgāšanas perēklim.

3. 2 darba mašīnas uz 5 tirzniecības pārstāvjiem. Secinājumus veidojiet paši.

4.darba laiks ir ļoti slikts ,un nepiemērots.

5.Cilvēki Krūzā mainās kā zeķēs . Nevienam ,pat ienaidniekiem,ne rekomendēju strādāt šitajā kantorī,jūs apmānīs,jūs pazaudēsiet laiku ,veselību,pašcieņu .

B

J jogijs17 15.01.2017

Pats strādāju (arī divus mēnešus), savulaik. Ir kā šajā sūdzībā teikts. Nauda aploksnē, ja gribi, lai tev sūta uz kontu, tad jāformē konts SEB bankā (banka ar apšaubāmu reputāciju). Darbs pa 11 stundām (tas ir nenormāli) un alga arī kādi nepilni četri simti. Tur patiešām nav vērts savu laiku un psihi bojāt.

C Cerne 16.01.2017

Vēl veikala darbiniekiem ir tendence pārdot preci vairāk nekā klientam nepieciešams. Konkrēti - pirku parketu, kas nav lēts. Pateicu pārdevējam kvadratūru cik nepieciešams. Pārdevējs pareizināja ar kaut kādu koeficientu un teica, ka jāpērk vairāk. Es nezinot, uzticējos pārdevējam. Rezultātā man palika šis uzrēķins pāri. Tas bija viens nesākts iepakojums, no otra izņemts viens dēlis. Vēlējos atgriezt veikalā vismaz nesākto iepakojumu, atteica. Paskaidroja, ka pārdevēja tikai ieteica pirkt vairāk, gala lēmums bija jāpieņem man. Zaudējumi gandrīz 100,-eur. Esiet uzmanīgi! Tas notika Imantas Krūzā. Pērciet preci cik jums nepieciešams, neklausiet pārdevēju ieteikumus.

S SSC 27.07.2018

Es pat zinu, kura tā bija. Neejiet uz Krūzu, tur visus tā apšmauc.

D darbumeistars 01.12.2018

pašam ir jādomā līdzi, konsultants nevar 100% zināt tavu situāciju! taka nedzen zosis!

5 545 16.01.2017

Это вам не СССР где можно было назвать своего начальника - козлом. Здесь не забалуешь. Главное гордитесь тем что вы патриоты латвии и оставайтесь рабами. А то придут коммунисты со своей социальной справедливостью, а это же - оккупация. Шаусмас!

D [email protected] 23.02.2017

Bet kas tad Ēzelim,viņš domā ka Patrioti viņu nebankrotes/// tu sen jau sedētu cietuma
ssr laika ,staigatu vākdams pudeles,tas āri skaitas biznes,iesaku pārdomat.

O Oleg 03.03.2017

kam interese darba samaksa kruza-KRAVEJAM, PRECU PIENIEMEJAM 2,38stunda un tas ir brutto, maxima kravejam maksa 2,70, un maksa konvertos laj nemaksat nodokljus))) TAS IR PAMOJNAKA VIETA, neterejiet savulaiku))))))))))