www.sudzibas.lv Krūza Maketētājs

Krūza - Maketētājs

Cienījamie, mākslinieki/grafiķi. Lūdzu neeiet uz šo krievu kantori strādāt par saucamo "maketētāju".Darba apstākļi kā gulagā.Darbs no 8:00-18:30. Likumu par darbu ofisā skaisti apiet ar summēto darba laiku - pieļautais max stundu skaits nedēļā.Alga aploksnē (cik pateiksi intervijā tik būs), nodokļus nemaksā. Darbinieks vai nu pats aiziet, vai nu atlaiž. Tāpēc šie sludzinājumi visos vakanču portālos ir atrodami ik pēc 3 mēnešiem. Ticams, ka "neizturot" pārbaudes laiku tiec mests ārā. 30 purni saspiesti vienā telpā ar vecu infrastruktūru, virtuves nav, tikai maziņš galdiņš A4 lapas izmērā telpas galā, lai uzvārītu tēju (kuru pašam jāpērk). Darbs pie PC ar sliktu videokarti, coreli un ps. Darbā uz vietas visas reklāmas jāprintē uz veciem printeriem, tas pats attiecas uz visu Rīga un citu pilsētā esošajiem veikaliem - jāprintē plakāti uz vietas (mo A3 lapām veido A1 plakātu u.c. sviesti, kas neiederas darba kodeksā saistībā ar amatu). Ne ar ko tu neatšķiries no parasta darbinieku kurš atrodas būvmateriālu zālē. Attieksme pret tevi kā pret ieslodzīto. Pretīga.Lūdzu, nepazemojiet sevi šādā patversmē.

V vinifreds 22.03.2016

īsts GULAGS mūsdienās ar to laiku attieksmi un domāšanu

A Aivis 06.01.2017

Paldies par ieteikumu, aizvakar biju uz pārrunām par Tirdzniecības menedžera vakanci, 2 dienas mocijos un domāju, iet vai neiet strādāt. Personāla speciāliste Kristīne deva 4 dienas apdomat vai vēlos strādāt tur. Pati intervija jau likās jocīga, mazā smirdīgā kambarī 20 min bēra kā pupas, stāstīja par darbu un pienākumiem. Man izteikties ļāva aptuveni 5% no visa intervijas laika ~ 2-3 min :D
Labi ka ienācu te palasīt atsauksmes, tikko jau no viena aplokšņu kantora aizgāju, laikam šoreiz Krūza garām.
Paldies pr Jūsu viedokli un jūtu līdzi visiem, kuri to izbaudījuši uz savas ādas... :(

J jogijs17 15.01.2017

Tomēr tādas sūda iestādes nebankrotē, jo atrodas izmisuši, samierinājušies vai nu ... , kas tādās strādā. Un vēl lielāki , kas tajās iepērkās.