www.sudzibas.lv Krūza Brāķa preces

Krūza - Brāķa preces

Esiet uzmanīgi, pērkot spuldzes viekalā "Krūza", īpašī tajā, kurš atrodas Imantā. Nedegošo spuldzi Jums nesamainīs, kaut gan ar čeku rokās, kuru saņēmāt pirms stundas. Menedžeris laipni pastāstīs, kā viņiem pašiem "piegādātājs spuldzes atpakaļ nepieņem" un "kur nu mēs to liksim??". Pārējos veikalos vienmēr un bez jautājumiem man mainīja bojātas spuldzes, tādēļ "Krūzas" rīcība nāca par izbrīnu. Ir aizdomas, kā tādejādi viekalā "Krūza" ar nodomu tiek realizētas brāķa preces (pie tām, nav no lētām).

P Pseido 28.02.2008

"Pārējos veikalos vienmēr un bez jautājumiem man mainīja bojātas spuldzes" - šī teksta vieta liek apšaubīt, tās patiesumu. Gribas uzdot sūdzības rakstītājam jautājumu - VAI VIŅŠ REGULĀRI IEPĒRK SPULDZES, ja apgalvo ka citos veikalos regulāri mainījis bojātas spuldzes.. un KĀ tās tik bieži bijušas bojātas ka jāmaina. Neviļus rodas jautājums - KURŠ tad viņas bojā???

L līga 28.02.2008

Vini nedrīkst nemainiit spuldziiti un vini tevi piesmauca, viniem ir jāpmaina, nākamreizs varbut piezvani uz tautas balsi??

F fizalis 04.03.2008

Muļķības! katrs, kurš, kaut ko iegādājas ir tiesīgs pārbaudīt preci jeb pieņemt; galu galā vecu spuldzi gribi iemainīt pret jaunu

X xxx 17.07.2008

ja dazhiem cilvekiem nav acis piere, tad skaidroju, ka tur ir uzraksts!

"Cienijamie pirceji! Spuldzes nemainam, ludzu parbaudiet uz vietas!!!"

Biju strādājis Krūzā un varu pastāstīt no sava bijušā pārdevēja viedokļa, Lieta tāda: Kad brāķētas Spūldzes mēs tur neviens necentāmies realizēt bet tiešām tādas laiku pa laikam parādījās, Ņēmām vērām vaļā jaunu kasti kas ievalcēta plēvē no rūpnīcas un laiku pa laikam trāpijās kāda brāķēta spūldze jau savlaicīgi izdegusi rūpnīcā.
BET, ir tādas spūldzes priekš piekaramajiem grieztiem "Halogēnās" no KANLUX firmas, tās viss biežāk jauc prātu, lieta tāda: Atšķirībā no OSRAM, Kanlux spūldzes ir lētākas ar ko arī tika samazinātas rūpnieciskās izmaksas, visām tā klāsta spūldzēm netiek pielodētas lašas lampiņas pie spūldzes kontakta ar kuru stiprinās ligzdā un dēļ tā tās lampiņas bieži nedeg, atliek tikai pakustinās ar adatu pa 2 mazām atverēm mašā spūldzes apakšā kad spūldzīte iedegās, OSRAMAM tādas problēmas nav jo tiek viss Salodēts kā pienākās.

UN jĀ Jūrmalas gatvē ir tiešām tāda šilte kad lampiņas nemaina.

J Juris 19.12.2008

Tie gan ir jaunumi!

R Regina 03.04.2009

Ko tu muldi pti stradaju tur un mainam.

A anno 26.10.2009

Veikala pie spuldzem ir bridinajums: ludzam parbaudit spuldzes uz vietas. spuldzes nemainam.

H Hugo Djego 26.10.2009

Kur problēma?Skrūvē kaut kur iekšā un skaties, vai deg! Un pēc tam nesaki, ka nopirki brāķi!

A Aigars 31.01.2010

Krūza jau vienmeer ar kaut ko izceljas, es tur vispaar savu kaaju nesperu!!!

E elvira 17.10.2010

Jā patiešām Krūzā tāds uzraksts pastāv, un ja skatāmies no likuma puses, ja jums ir izdegusi spūldze rakstiet pretenziju veikalā un 10dienu laikā jums dos atbildi, spuldze tiek pārbaudita vai 'jūsu vainas dēļ tā izdegusi vai ražošanas gaitā.
Ir cilvēki negodigi, kas atnes spūldzes jau bojātas savu neuzmanibas dēl.Kā ari nezin kāda mājas viniem ir lampa ar kādu patronu, nopērk E 27, bet izrādās vajag E14, atskrien atpakal-mainiet jums jāsamaina, bet kad jūs veikalā noperkat baltmaizi, bet mājās pasaka ka vajadzēja rupmaizi, kapēc tad neskrieniet uz maksimu samainīt.
Vienkārši būvmateriālu veikali ir izlutinājuši savus pircējus.Un attieksmes ziņā ir jāciena gan pārdevējs gan pircējs.Un Krūza kas atrodas Jūrmalas gatvē ir viena no labākajām apkalpošanas iemaņām.Tā lūk!

A Andris 20.02.2011

Krūzā vispār ir bardaks.Es vairs TUR neiepērkos.Ar to jau viņi arī uzpelnās- precēm cenas lielas.Dažreiz pat izdevīgi uztaisīt kādu akciju.Ne velti tikko Jelgavā atvēra jaunu veikalu!