www.sudzibas.lv KRĪZES SAGRAUZTIE BIZNESMEŅI jāpilda savs maks apd.. citus

KRĪZES SAGRAUZTIE BIZNESMEŅI - jāpilda savs maks apd.. citus

Nu nau ko teikt, palasu visu kas šeit rakstīts un saprotu: netiek cilvēki tam pāri, ka simtiņa vietā makā tagad latiņš. Laikam jau anonīmi ir baigi forši ap... citus. Jūk bankas, kur nu vēl sīkās firmas, veikali klīnikas. Tad nu draudzīgi metamies virsū pa vienam un pēc kārtas, varbūt tas pasargas mūsu uzņēmumu no bankrota. Jo noēdot konkurentu vienmēr ir iespēja izdzīvot pašam. Varbūt visam bailīgajām žurkām, kurām nav drosme līdz šim bijusi rakstīt īstos pers. apliec. datus vajadzētu to sākt darīt. Un gala beigās izrādītos, ka nevienam nebūtu ko rakstīt. Jo mūs aprēķinaja zooveikalā, mums neveica pienācīgu apkopi klīnikā, mums diviem akliem cilvēkiem uz ielas pārdeva beigtu kanārijputniņu - nu vai tad mēs uzdrošinātos vienkārši gvelst tadu ārprātu?Bet anonīmi jau visiem pietiek drosmes ap... citu un tam citam pat nau jēga neko teikt. Bet redz, kā tad rakstī tos datus, ja konkurents par kuru mēs rakstītu visus anonīmos dubļus, tad vienkārši pienāktu un iedotu galvā.
Bet par cik valstī arvien cilveku labklājība iet uz leju un noturēties tirgū ir aizvien grūtak, tad šāda izreķināšanās ar konkurentiem būs aizvien biežāka.

J jjj 17.02.2010

šķūrē prom ar sawiem konkurentiem... jebal šitie "pareizie"...

D Dianka Suvorovčanka 18.02.2010

MEGAKIDALA IGORS KUKAINIS-UZMETĒJS !!!

D Dianka Suvorovčanka 18.02.2010

Megakidala IGORS KUKAINIS-UZMETĒJS uz simtu tūkstošu summām !!!

D Dianka Suvorovčanka 18.02.2010

IGORS KUKAINIS.Pēdējais ČMO !

K KRIEVS 20.02.2010

Ekonomiskā bedre ir mākslīgi safabricēta to ka Valstij nav nauda tas ir pašsaprotami, bet uzņēmējus kuri nebija un nav zaudējuši savu naudu kādā no cietušajām Bankām Tām ražošanas apgrozījums nesamazinājās - tie savukārt samazinājās tikai tāpēc, ka dzirdēja kaut ko par globālo ekonomisko krīzi un tad sāka paši sev kaitēt samazinot darba spēku, samazinot atalgoju - un ko jūs gribējāt ja strādnieks vairs nevar atļauties nopirkt jūsu saražoto - paši sevi esat iegrūduši Ekonomiskajā bedrē!

Lai tiktu laukā no šīs bedres ir jāsāk strauji pieņemt cilvēkus darbā un kā arī jāpalielina to ienākumi... ( Iedomājaties jūs esat biznesmenis visa pārējā tauta bezdarbnieki kas nesaņem nekādus finansiālus naudas līdzekļus - Kas sagaida šādu biznesu?)