www.sudzibas.lv KRĪZES SAGRAUZTIE BIZNESMEŅI jāpilda savs maks apd.. citus

KRĪZES SAGRAUZTIE BIZNESMEŅI - jāpilda savs maks apd.. citus

Nu nau ko teikt, palasu visu kas šeit rakstīts un saprotu: netiek cilvēki tam pāri, ka simtiņa vietā makā tagad latiņš. Laikam jau anonīmi ir baigi forši ap... citus. Jūk bankas, kur nu vēl sīkās firmas, veikali klīnikas. Tad nu draudzīgi metamies virsū pa vienam un pēc kārtas, varbūt tas pasargas mūsu uzņēmumu no bankrota. Jo noēdot konkurentu vienmēr ir iespēja izdzīvot pašam. Varbūt visam bailīgajām žurkām, kurām nav drosme līdz šim bijusi rakstīt īstos pers. apliec. datus vajadzētu to sākt darīt. Un gala beigās izrādītos, ka nevienam nebūtu ko rakstīt. Jo mūs aprēķinaja zooveikalā, mums neveica pienācīgu apkopi klīnikā, mums diviem akliem cilvēkiem uz ielas pārdeva beigtu kanārijputniņu - nu vai tad mēs uzdrošinātos vienkārši gvelst tadu ārprātu?Bet anonīmi jau visiem pietiek drosmes ap... citu un tam citam pat nau jēga neko teikt. Bet redz, kā tad rakstī tos datus, ja konkurents par kuru mēs rakstītu visus anonīmos dubļus, tad vienkārši pienāktu un iedotu galvā.
Bet par cik valstī arvien cilveku labklājība iet uz leju un noturēties tirgū ir aizvien grūtak, tad šāda izreķināšanās ar konkurentiem būs aizvien biežāka.

K ko 16.02.2010

Ko tas dod, ja raksti vaardu.Tad, , negodiga persona tevi publiski ap. . nedod dievs tas vinu biznes aizies pa pieskari.Bet tas ka nepilda ta saucamais biznesmenis to kas vinam japilda .Un daudzi par so ta saucamo biznesmeni izradas cietusi ta pat.Tad nu ko tur un kuriem tad ir taisniba, ja tu del visas tas jezgas nevari nakti mierigi gulet.Ja, del ta saucama biznesmena ir bijusas rugtas asaras un sirds sapes.Jo, runa jau nav par sarugusu pienu un sapelejusu maizi, bet ja tu citadi neka nevari pieradit taisnibu, tad sac meklet citus celus.

R Rozītis 16.02.2010

Jebkurā biznesā konkurentus cenšas novākt da ar jebkādām metodēm. Viss, kas saistās ar un ap dzīvniekiem ar ir viens liels bizness, kur šī konkurentu novākšana ir sevišķi zemiska. Un šī lapa ir dzīvs pierādījums.
Laikam jau sakarā ar krīzi šis process sāk uzņemt apgriezienus, naudiņa vairs nenāk kā gribētos un daudziem liekas, ka drošāk konkurentus vienkārši novākt kaut vai prasti apmelojot internetā.
Neticiet visām tām stulbībām, kas tiek rakstītas šādās anonīmās lapās!!
Aktuālāk ir izķert tos apmelotājus un noķengātājus un likt atbildēt par katru vārdu, ko viņi uzrakstījuši.

R Rozītis 16.02.2010

Arī par mani ir rakstījuši cūcības, bet mēs to tā neatstājām, jo par SAVIEM VĀRDIEM IR JĀATBILD!!!
Ir iespējams noteikt rakstītāju, grūti, bet var. Un tad ir divi ceļi: 1) caur tiesu saukt pie atbildības par apmelošanu jeb 2) vecais pārbaudītai- noķert un sadot pa purnu.
Un, ticiet man, tagad esmu gandarīta...

A AndrisVeisters 16.02.2010

Es personiigi esmu cietis no kuceenu pardeveeja, tas nenoziimee ka es te izniicinu kaut kaadu konkurenci.Bet rakstu par sevi un ne velti, vainiigaa persona jau redz tikai konkurenci nevis to ka nav pildiijis savus pienaakumus un maaniijis cilveekus.

L lucija 16.02.2010

Я как поглежу здесь собрались одни идеоты и латыши у каторых от нехуй делат крыша едет. Сидят пишут всякую ерунду друг лро друга - дебилы полные. Руские бабки закалачивают а вы за ето время друг друга грызете.
Идеоты !!! так держать!!!

саша
a ti sam diko delovoj? fignju napisal i radujewsja kak ditjo maloje. na sebja davno v zerkalo smotrel? bez owibok dlja na4ala pisatj nau4isj.

D DreamLV 17.02.2010

taisnība jau kož acīs vai ne tā!??? kam vara un nauda tam domājat taisnība!??? jeb kurā no mums var kļūdīties!!! likumus izdomā paši cilvēki un tas ka tu prasi pēterim piedošanu un grēko tālāk nedomā ka pēteris nesoda!!! cits citam ar ieriebšanu nekur tālu netiksim... tā īstā pietiesība ir tu kaut kur ārā...

L lucija 17.02.2010

а ты рот закрой Nnn правда ненравится

L lucija 17.02.2010

Учите русский, иначе сдохните от безработицы пока мы делом занемаемся. Чего желаю всем уродам национально озабоченным! Тошно четать, дебилы.

R rastins 17.02.2010

Ja, jau jamacas krievu valoda lai iet, bet krievi esiet tik labi rakstiet gramatiski pareizi sava valoda.Mani kaut skola iemacija pareizi rakstit krieviski.Tas tikai liecina par tiem kuri seit raksta zems izglitibas limenis, bet citus macit uuuuhhhh

Rastins
piekriitu. tautiibai nau naoziimes. galveinais izglitiibas liimenis un aduzinašana

саша
ты сначала без ошибок научись писать. твоя правда никому даром не надо.

D DreamLV 17.02.2010

izglītotie!!! tas neko nenozīmē ka ir uz papīra kaut 5 aukstākās bet nomirst tāpat kā muļķis...

T TiesibSargs 17.02.2010

Ekonomiskā bedre ir mākslīgi safabricēta to ka Valstij nav nauda tas ir pašsaprotami, bet uzņēmējus kuri nebija un nav zaudējuši savu naudu kādā no cietušajām Bankām Tām ražošanas apgrozījums nesamazinājās - tie savukārt samazinājās tikai tāpēc, ka dzirdēja kaut ko par globālo ekonomisko krīzi un tad sāka paši sev kaitēt samazinot darba spēku, samazinot atalgoju - un ko jūs gribējāt ja strādnieks vairs nevar atļauties nopirkt jūsu saražoto - paši sevi esat iegrūduši Ekonomiskajā bedrē!

Lai tiktu laukā no šīs bedres ir jāsāk strauji pieņemt cilvēkus darbā un kā arī jāpalielina to ienākumi... ( Iedomājaties jūs esat biznesmenis visa pārējā tauta bezdarbnieki kas nesaņem nekādus finansiālus naudas līdzekļus - Kas sagaida šādu biznesu?)

T TiesibSargs 17.02.2010

Valdības vīri ēd laukā konkurentus!!!

L lucija 17.02.2010

tu rastin esi daunis ar savu izgliitiibu

R rastins 17.02.2010

Tu, jau nezini kada man izglitiba...bada nemirstu un neskaitu santimus lai nopirktu maizi un ari kreditu nav, man nokrizes ne silts, ne auksts...

L lucija 17.02.2010

vienalga tu rastin esi daunis

F febe 17.02.2010

Uzraksti kaut vardu dauns pareizi.

S Streikotajs 17.02.2010

100% piekrītu tapēc copy paste