KRIVIJA - VELESANAS

Labi es vel saprotu ka krieviem mes nepatikam, bet kadel vini riebj savejiem. Cik zinu Latvija vini vienbalsigi nobalsoja par Putinu. Kaut krivija vinu labak redzetu karajamies. ja neko nejedzat par sava valsti notiekoso velesanas sezat maja. Tie kas proteste tagad krivija cik saprotu ir jusu valsts ienaidnieki.

N Nastja! 08.12.2011

nadee6sja, 4to sej4as vse vozjmut i opjatj zdesj s gansami voevatj na4nut? Na hrena ti eto zdesj pi6e6? daze sme6no!

G GADIGAMATE 08.12.2011

PASKAIDRO KA JUMS TA SUDIGI SANACA?. JUS JAU PROTAMS LABAK ZINAT KO KRIVIJAS CILVEKIEM VAJAG? JA GALVENAIS KA PASIEM LABI. KO VINI JUMS TADU NODARIJUSI KA VINIEM PUTINU NOVELAT. ?? SKOLOTAJI, APDIRSATIES. VISA KRIEVIJA PRET MUSEJIE AUNI PAR.

M mja 08.12.2011

kada letam dalja, par ko krievvalodigais balso?

T Točno 08.12.2011

par ko viņi tur balso!

M mrazi 09.12.2011

kak vi zabbb..li tut nu cto zhe vi takie suki zavistlivie u vas zhe u samih net nichego...jazik bednij...vi dazhe matom po russki rugaetesj..kuljturi voobse nolj, , , babi u vas loshadi strasnie s 41 razmerom nogi ...smesnmo da i toljki golozhopie...a ese tam pishut cto pro russkih sami to vi kto?? vasha praviteljstvo vas zhe na koleni i postavilo zhivjote kak nishie...

H haha 09.12.2011

zdohla bi ti nastja, a?

N nāviutainajiem 09.12.2011

Nožēlojamie krievi smird. Pasaules smīdinātāji- nožēlojamie bezdzimtenes radījumi, neviena valstī jūs negrib, bet visur jūs lienat ka tarakāni!

N Nastja! 09.12.2011

Nu eto ne ja pisala, no vi i v pravdu ! A na s4et bezrodnih, eto lu46e k vam!

N Nastja! 09.12.2011

A vas vezde hotjat??? :)))))))))))))) O vas i ne sli6ali daze!

X xxx 09.12.2011

patiesiba ir rugta. ne vini te vajadzigi ne krivija.

I Interesanti 09.12.2011

Interesanti, kāpēc krievenes pēc 30 gadu vecuma sasniegšanas izskatās pēc grīdas lupatām?

P plastalins 09.12.2011

ES VEL SAPRASTU KA LATVIESI BALSOTU PAR PUTINU, BET SIE AR SAVAM BALSIM ROK KAPU TAUTIESIEM. MUZIGIE GUDRELI. MAN PAZISTAMI KRIEVI NO MASKAVAS TO UZKATA PAR DURIENU MUGURA. IR TADA CILVEKU SUGA KAM NEVAR UZTICETIES UN TAI NAV NACIONALITATES. GALVENAIS PIEKEZIT.

P pasazieris 09.12.2011

Rindas staveja lai nobalsotu. Musu nepilsoni ar pratu nekad nav izcelusies.

M mrazi 09.12.2011

k stenke vas vseh nado bilo stavitj )) dovelosj mne porabotatj kak to v magazine obuvi nu tak tam cto ne lat... tak razmer nuzhen 41-42 ...smeh da i toljko)))a gonoru to nepojmi otkuda vzjalosj stoljko vi zhe vsju zhiznj po ushi v svoih poljah stojali...a teperj vozomnili sebja kem???grazhdane ne grazhdane da vashe grazhdanstvo v svojo vremja pokupalosj i prodavalosj)))vot takie vi iestj vopros toko v cene )))

P psihiatrs 09.12.2011

mrazi. paarste galvinu. kads bija jautajums??? kadel no mulka nepanemt naudu, ??? ir mulki kas maksa naudu par to kas pienakas par velti. es ne santima nedotu par krivijas pilsonibu, sie dauni latus maksajusi. mrazi cik saprotu ta ir tava tautiba.???

D duracoks 09.12.2011

nu kas tur ir isti ar to putinu, izskaidro mulkisiem????

T Točno 09.12.2011

Točno, ķīnieši krievus drāž pakaļā Sibīrijā, atņemot tiem visu, tādēļ šie kā žurkas bļaudami brāž uz Eiropu!

M Māris 10.12.2011

oho-ho

S sudziba 12.12.2011

Sūdzība ir par ko?

M master 14.12.2011

kada jums vispar dala vai balso par putinu, vai vel kadu?tas vispaar ir cita valsts, debiliki.cik var?lieciet jus krievvalodigos miera, vini jus neaiztiek, bet katrs normals cilveks aizstavesies, ja vinam uzbruk, ka jau nu mak!jus neviens neaiztiek.ja palasisiet vesturi, tad zinasiet ka krievvalodigie seit dzivoja ari ilgi pirms kara, un ja vini ir veseligi un nav impotenti, un spej dzemdet daudz bernu, ka tagad vinu ir daudz vairak neka bija, tad tas tikai uzrada ka vini ir vairak to pelnijusi, neka jus, gani.