www.sudzibas.lv Krists Aizupitis Vaditajs iestajas darba, piedzeras un rada zaudejumus!!

Krists Aizupitis - Vaditajs iestajas darba, piedzeras un rada zaudejumus!!

Uzmanāties no ši kunga. Loti nekorekts, un dzerajs vaditajs. Piedzeras un tad ar smago masinu brauka. Maina vienu firmu uz otru. Staigatajs dzerajs.
Ka ari ar savu ricibu veido fake publikacijas socialajos tiklos!
Smago automasinu ta piedrazo ka neviens. Un daved lidz tadai kondicijai, ka janodod luznos.

Loti smags vaditajs, un neadekvats.

Ir ari dokumentali pieradijumi, un foto / video ieraksti ari saglabajusies.

Varam pec pieprasijuma nosutit.

H

D DKV 10.08.2019

Paldies, par informaciju. Bet par velu, pienemam darba.
Nostradaja 2 nedelas, piedzeras un sadauzija masinu!

Cerams citiem paspes pamanit so zinojumu!

Работяга 10.08.2019

dzerajs,dzerajs, smagais dzerajs, smagas automasinas,salauza iedzera strada cita firma, dzerajs, KO TU KLIEDZ!?!?!?! nomierienies! uzpipe, aiz zoga vel daudz bezdarbneku!

V vitols 10.08.2019

Es meklēju šofera darbu, ir visas kategorijas, ne dzērājs, vēlamais grafiks darbadienās, bez nakts darba.

N Neitral 11.08.2019

Ticamības moments sūdzībai pazūd, kad redzi, ka autors lielāka efekta panākšanai izveido jaunu profilu un uzreiz nokomentē, piebalso sūdzībai. Būtu vismaz pacenties nomaskēt, nevis: 1.rakstīt ar tādām pašām gramatikas kļūdām. 2. bez garumzīmēm un mīkstinājumiem, kā autors, 3. izveidojis līdzīgu nickname (trīs lielie burti), kā autors. 4.piereģistrējies tajā pašā laikā, kad autors, tikai lai uzrakstītu komentāru šajai sūdzībai. :)
Tātad sūdzība ir viens liels FEIKS.

G Genadijs 29.04.2021

mēģināja iekārtoties darbā, vēl nebija izbraucis reisā, prasīja avansu. pieklājīgi paskaidroju, ka tā nebūs, pazuda