www.sudzibas.lv Kristīne Sandra Ozoliņa Krāpšana, mantas piesavināšanās

Kristīne Sandra Ozoliņa - Krāpšana, mantas piesavināšanās

Viņa strādā Ķekavā pie ģim. Ārstes Ditas Zeltiņas par māsu Gaismas ielā 15. Salikusies ar krāpnieku Andri novožiharevu no Jaunmārupes un izmanto un slēpj un neatdod cilvēkiem piederošās dārgas mantas. Tāds afēriste strādā medicīnā! Esiet uzmanīgi un piesardzīgi! Nodarbojas ar cilvēku apzagšanu un krāpšanu, lietojot, izmantojot svešu mantu un melo!

Komentāri (15)

T Taisnigais68 18.03.2023

Melo valaine sarmite

R Rīgas Tiesnesis 18.03.2023

Taisnīgais 68 pēc IP adreses noskaidrots- atrodas Jaunmārupē, Meža ielā 4, un tas ir ANDRIS NOVOŽIHAREVS. Viņš sāk atklāt savus upurus, kuri cietuši no vardarbības un tikuši apzagti! Gaidām nākamo cietušo vārdus! To ir daudz, kuras pieteikušās par cietušajām un izmantotajām! Arī vīrieši! Ir pārbaudīta informācija, ka viņš pārkāpj likumus arī citās jomās!

K KAPTEINIS REINIS 18.03.2023

Pazīstu Kristīni. Neko labu par viņu nevaru teikt. Ir bijusi darīšana. Nebrīnos, ka šī ziņa te ir ielikta. Parādos iegrimusi sieviete cenšas kā māk, jo prāta ta nav.

K KAPTEINIS REINIS 18.03.2023

Pārdosies par centu jebkuram un jebkurai. Pērkama sieviete. Nolietota ļoti, ļoti.

S Sieviete medike 20.03.2023

Ej ej, es arī gribu par centu, kur Tevi var satikt, gribētu iepazīties, ja jau esi tik lēts, vai esi reāls, vai fantāzijas auglis?

A anse22 19.03.2023

Nevajag jau tik daudz taisīt kreisās anketas un komentārus lai nomelnotu cilvēku :))))) ja jau sieviete atšuva jūs tad samierināties ar to nevis apmelojat viņu

Z Zoja Tereškova 19.03.2023

Šo mau...u visi šuj nost, bet ne otrādi. Viņa meklē večus, kurus noslaukt. ja nezini, tad nerunā!

Z Zoja Tereškova 19.03.2023

Aizmirsu uzrakstīt, ka šī "skaistule" manam vīram aizņēmās plaielu naudas summu un nedomā atdot. Domāja, ka caur gultu izpirks. Kārās virsū ne pa jokam!

и часто ваш "муж" так отдалживает сомнительнвм дамам?

L Lokidreamsnake 19.03.2023

Izrāva Jūsu vīram naudu no rokām?

T taisnibascinitajs3 20.03.2023

Kā man bērnībā mācīja - neaizdod nevienam tik daudz, cik neesi gatavs atdot.

S Sieviete medike 20.03.2023

O sveika Zoja, kad uz durku brauksim, mēs taču sarunājām!

сомнительным

Z Zoja Tereškova 19.03.2023

Uzticējās, ka atdos, bet tad vīram piedāvāja izpirkt caur gultu. Vīrs viņu pasūtīja tālu, tālu. Tādu mau.u vēl pameklēt. Maucas visam virsū, kas iemaucams. Pretīgs radījums- nobarojusies govs, uz kuru neviens virsū nekāps nekad! Dzīvē vienreiz redzēju! Briesmas!

S Sieviete medike 20.03.2023

Traki Zoja, kā vīrs nelietis Tevi krāpj!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes