Kristīne autoskola - Nemāk mācīt

Neesmu apmierināta gan ar mācību procesu, gan ar teorijas eksāmena kārtošanu. Mācības notiek pavirši, ātri kaut ko parāda, palasa priekšā no grāmatas un ar to viss beidzās. Teoriju pašā skolā ļauj likt tikai pēc sagatavotām mapēm ar veciem jautājumiem un tikai ar 1 iespējamo kļūdu. Nevienā autoskolā tā nenotiek. Kāpēc liekot testu csdd vietnē var nolikt bez kļūdām, net pašā skolā minimums ar 5? Par katru reizi vēl ir jāmaksā 7 eiro. Lūk tā cienītā autoskola piepelnās. Neiesaku nevienam šo autoskolu.

Dainis 25.09.2018

Tas tāpēc lai uz viņu sirdsapziņas nebūtu potenciāls slepkava/idiots, kas lusksofora ''krāsiņas'' neatšķir.

F Freze 22.11.2018

Ja jums ir 5 kļūdas no 30 jautājumiem, kuri ņemti no grāmatas, tad turpiniet vien mācīties - uz ceļa jums nav ko darīt!