kristina zanosija - Krāpniece

Cienījamie cilvēki, vēlreiz lūdzu, esiet uzmanīgi no KRĀPNIECES Kristinas Zanosijas p.k. 200983-10128, dzīvo ikseles 7 dz. 26, mājas tel. 67188485. mob. 29791771. Piedāvā nokārtot aizdevumu, jo esot kāds investors no Lietuvas vārdā Milāns. Prasa lai naudu aizskaita uz kontu itka prieks dokumentu nokārtosanas, ir gan seb gan swedbankā. Dienu no dienas visādas atrunas un prasa ka vēl vajag jo esot kāda aizkersanās. Līdzko ir nurunākts tiksanās laiks un vieta tā pazūd kā zivs ūdenī, nav vairs ne investora ne pasas vaininieces. Par viņu ir tautass balss za 29.09.2011 raidījums kurā varat iepazīt so krāpnieci kas spriezot pēc visa ir apkrāpusi ne vienu vien cilvēku. Ja nu tomēr kāds ir atkal uzķēries uz viņas āķa, droši dodoties uz policiju un izmantojiet visus resursu lai so dāmu liktu pie vietas.

O

A aelituce 14.03.2012

es tikko ari parskaitiju saisievietei naudu! un tagad tik ieraudziju sis visas sudzibas! vai ir kada iespeja sanemt naudu atpakal??? :(

A aelituce 14.03.2012

bet lieta tada, ka vina telefonu veljoprojam cel, un pat pateica, ka naudu var atskaitit, ja es neuzticos un ka liekas problemas negrib...
stasta, ka tas viss ir bijis agrak, kad ta krapniece stradaja ar so visu... vai ir kads cilveks, kurs savu naudu ir atguvis?

A aelituce 14.03.2012

Liels paldies! tikko ari uzrakstiju, ka naudinu tomer gribu atpakal. Bet pec visa izlasita rodas saubas, vai man patiesam vinu atskaitis...
vai ir kads cilveks vispar atguvis atpakal savu naudu? un kadel tad vina nav jau cietuma par sadu cilveku apkrapsanu???? [slēpt]@

E Edmundsslims 19.03.2012

Kā var uzķerties uz kkā tāda???