AtrisinātaKristaps Stumps - Krāpšana

Kristaps Stumps ir krāpnieks. Nevienam neieteiktu ar viņu sadarboties. Viņš protams sasola sakarīgas algas vienmēr laikā utt , bet kad ir jāsagatavo līgums tad vienmēr ir kādi muļķīgi attaisnojumi kādēļ tas nav sanācis. Līdz brīdim kad jau pagājis mēnesis un par nostrādāto būtu jāsaņem alga bet nekā naudas nav, un uz telefona zvaniem arī vairs neviens neatbild.
Viņš ir zaglis . Un tas ka viņam ir džips lai neiedveš jūsos cerības par baigi pareizo pilsoni.!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.02.2018

Kristaps Stumps vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

C critical thinker 09.03.2017

hmm, nekad neesmu pievērsis uzmanību džipiem kā kaut kādai pazīmei

D Demontāžnieks 09.03.2017

Daži tā dara, līdz ar to laicīgi pabrīdinu.

Anonims 09.03.2017

Atradīšu tevi Kristaps Stumps un sadošu tev par purnu...

Z zaivis 14.03.2017

Viņu var atrast Zaubes pagastā Amatas novada ragaiņos!

E Edvīns 06.06.2018

Meklējam kopā.

K kokvedejs16 04.04.2017

Kartejais sviests.
Ko tad uzsāki darbu bez līguma?
Kada ir tava attieksme pret darbu tada ari ir attieksme pret tevi. Ja tu uzcitigi strada un paradi sevi no labas puses tad nebus nekadu problemu bet ja tu nemaki stradat vai nevelies taja tu vari vainot tikai sevi.

J jmks 17.01.2018
Krāpšana

Kristaps Stumps ir krāpnieks, kurš uzdodās par celtnieku, baigo biznesmeni, nemaksā algas darbiniekiem, visu laiku melo par algas samaksu, čakarē savus klientus un nemaksā piegādatājiem par piegadatajiem materiāliem. Pilnīgs šmurgulis.

E Edvīns 06.06.2018

Kā to Kristapu stympu var atrast

G Guncha1990 08.06.2018

Piekrītu jums visiem. Ari tiku uzmests. Panemu vina instrumentus ka kilu kamer nesamaksas atlikusos 200€. Ka rezultātā jau saka draudet. Beigas instrumentus noliku kur panemu. 50€ no parada samaksaja un viss. Beg pec visam sarunam ar vinu es pie visa esmu vainigs :) ka es vinu chakarejot. Nekas ganjau kādreiz trapisies uz istiem veciem un dabus pa purnu kartigi.

D Dusmīg 12.07.2018

Ļoti bezkaunīgs tips.Brīnos kā vel zeme nes viņu.Mūs te päris cilvēkus arī uzmeta.Cerams ka vienreiz kārtīgi aplauzīsies.

T Teflons 17.01.2019

Nesaprotu, kapēc rādās, ka šī sūdzība ir atrisināta? Drīzāk slotas kāts uzziedēs, nekā Kristaps Stumps atbildēs par ziepēm, ko sastrādājis. Ja jums ir lieka nauda, kuru nav kur likt un gribas iekļūt pamatīgos zaudējumos, tad sadarbojieties ar Kristapu Stumpu. Viņš sniedz pilnu apčakarēšanas un uzmešanas servisu visā Latvijā! Pasteidzieties, kamēr vēl viņš nav iespundēts.

D Dusmīg 17.01.2019

Es ar nesaprotu,kur tad ta ir atrisinata,tik daudz cilveku uzmestu

V Vendettta 27.01.2019

Šeit dzīvo kristaps stumps - 57°01'32.5"N 25°19'33.0"E (šīs ir kordinātes priekš google maps)