www.sudzibas.lv Kristaps Stumps Krāpšana , izvairīšanās nomaksāt nomas pakalpojumu

Kristaps Stumps - Krāpšana , izvairīšanās nomaksāt nomas pakalpojumu

Sadarbības sākums izskatījās cerīgi . Tika izpildīti nomas noteikumi pilnā apmērā. Klients apmaksāja visas atrunātās dienas.
Nomas ilgums tika pagarināts par 2 dienām . Kad ieradāmies pēc tehnikas Stumpa kungs vairs nebija sastopams, sazvanāms utt. Kā arī tika konstatēts , ka tehnika ir sabojāta.
Esiet uzmanīgi ! Tiek gatavoti dokumenti tiesai.

Работяга 12.02.2018

Jums vajadzigs labs jurists, lai sagatavotu papirus..

D Dusmīg 12.07.2018

Cerams Jums viss izdosies un to apčakarētäju beidzot paņems pie dziesmas.

T Teflons 17.01.2019

Nekad neiesaku ar šo slideno tipu sadarboties. Paliksiet bez naudas, vai arī kādām citām mantām. Telefonu necels un atrodams nekur nebūs.
Šim puikam nekādu robežu nav!

D Dusmīg 17.01.2019

Jaunajā majele gan jau tup,kuru uzcela uz stradnieku sviedriem

V Vendettta 27.01.2019

Šeit dzīvo kristaps stumps - 57°01'32.5"N 25°19'33.0"E (šīs ir kordinātes priekš google maps)

M Māris Utināns 22.03.2019

Reālās krāpnieks
Kristaps Stumps solījās nomainīt logus, (māja pēc ugunsgrēka Kundziņsalā) Saņēma rokasnaudu logu izgaatavošanai 510 EUR un pēc tam sākās neatbildēšana uz zvaniem, atrunas utt ... vēl viņam kaut kāds meistars (Andris laikam) braukā līdzi no tā paša paša ciemata Zaubes. Tas tik smaida un māj ar galvu kamēr sitais lej ūdeni.