Kristaps Stumps - Krāpnieks

Kristaps stumps sarunāja mani strādāt uz jumta darbiem Ropažos. Piesolīja labu samaksu, protams par kautkādiem līgumiem nemaz netika pat runāts. Darbi tika veikti, bet samaksa izpalika. No sākuma vēl drusku kautko deva, bet ļoti minimāli. Pats objektā nerādijās. Kad zvanu, prasu naudu vainu sasola kad būs, vai vispār neatbild un tā no dienas uz dienu. Divas reizes sazinājos ar ģenerāluzņēmēju, teica ka parunāšot ar Kristapu. Abas reizes atbildēja ka viss būšot kārtībā un naudu samaksās, bet tā ari nekas nemainās. Tikai solījumi, vai ignorēšana no kristapa puses.

S secinajumi 13.01.2019

Tādi tagad daudz kas dzīvo uz cita rēķina.

T Teflons 17.01.2019

Visiem iesaku izvairīties no Kristapa Stumpa kā no vīrusa. Nekad neuzticiet viņam ne naudu, ne arī kādus instrumentus vai citas lietas, ja vien negribat palikt ar zaudējumiem. Sadabūt rokā šo glumekli ir nereāli.

V Vendettta 27.01.2019

Šeit dzīvo kristaps stumps - 57°01'32.5"N 25°19'33.0"E (šīs ir kordinātes priekš google maps)

V Vilisss 08.05.2019

Kur vinju var atrast?

M Māris Utināns 22.03.2019

Reālās krāpnieks
Kristaps Stumps solījās nomainīt logus, (māja pēc ugunsgrēka Kundziņsalā) Saņēma rokasnaudu logu izgaatavošanai 510 EUR un pēc tam sākās neatbildēšana uz zvaniem, atrunas utt ... vēl viņam kaut kāds meistars (Andris laikam) braukā līdzi no tā paša paša ciemata Zaubes. Tas tik smaida un māj ar galvu kamēr sitais lej ūdeni.

M makoniso 15.05.2019

stumps mani uzmeta par2,500eur. gatavojos dot krimnalvajasanai.ja k'adam ir kkadi pieradijumi varam celt kopigu prasibu. jaliek vins buri! [slēpt]@inbox.lv

V Vilisss 17.05.2019

Vaig dabut konkretu adresi kur tas šmurgulis dzīvo. Jo beidzot uzravas uz neistajiem cilvekiem. Driz tikaij kapos vinju varesiet satikt. Ir kadam konkreta adrese?

K Kirsu2727 11.09.2019

Ir būts tai majaa haltureet,bet nesamaksaaja

Saivii 17.05.2019

Kad reiz latvieshu tautai pieleks,ka vienmeer un pie jebkaadiem apstaakliem ir jaasleedz darba liigums? Liiguma nav-nav ko chiksteet.. pashi vien rok sev bedri.