Krievu tantinas - Krievu tantes

Loti nepatik kad pie majam sez krievu tantinas un apruna mani un par to kadi man nesmuki aizkari un kad esmu dzeraja. Loti apnika krievu tantes kuras visu laiku lur mana loga jo dzivoju par nelaimi 1 stava un katru dienu no ritiem un vakara jaklausas to runasana pat politiku un par viriem kuri bija pirms 50 gadiem. Ko iesakt lai vinas apkusinatu? Man ir atvalinajums un nepatik klausities tos apvainojumus ka pirmaja stava dzivo dzeraja tapec kad es vinam pateicu lai runa klusak!
Kad iesledzu savu milako muziku leidij gaga tad vinas sudzas cik skala dranj muzika.

J

K katju 12.08.2010

ti kakaja to tupaja pohodu

P poli 12.08.2010

pameģin nedzert kadu laiku

V vika 12.08.2010

lai runa.nesedi majas...vecmaminas visi aprunaaa////

- ------------ 12.08.2010

LAROCCA LIVe, .

D Dīdī 13.08.2010

Bet pēc rakstīta pati arī nesi latviete tad kāpēc ta jauzsver ka krievu tantiņas? Veco paaudzi ir jāciena pamēģini varbūt izdodas:) Aiznes viņām kādu našķi un runā bez sarkasma un dusmām tad aiz loga dzirdēsi cika jauka tā sieviete kas te dzīvo pamēģini:)

N nacionāliste 13.08.2010

Tikai krievu tantiņas tup uz soliņiem un ļerkšķ.Latviešu tantiņas parasti netup uz soliņiem, bet mājās kautko dara, vai ada zeķes, vai gatavo ēst, vai rokas pa dārziem.Viņām nav laika uz sētas mieta grauzt semočkas:DDDD

D Dīdī 13.08.2010

Hmm bet tur kur dzīvoju Es ir tādas Latviešu tantes kas iznāk uz soliņa pasēdēt vienīgais tās sēmočkas gan neesmu redzējusi:)

K kik.. 13.08.2010

izej ārā kādu rītu ar cirvi un palūdz lai aiziet citur pļāpāt!! :D

ž žurkaKornēlija 13.08.2010

Uzlej viņam zupas katlu uz galvas!!!

R rojs2 14.08.2010

Pret tādām tikai ar aukstu 'ūdens šalti, un to es domāju nevis pārnestā, bet tiešā nozīmē... redzēsi, večas pazudīs no turienes milzu ātrumā...

G gusts 19.08.2010

Izlaidušās tev tur pavisam tās tantiņas! Es būtu speciāli šīs provocējusi - tipa pasaki, , kāda es dzērāja - takš narkomāne un izziņa no psihenes man ir, ja kādam iezvelšu, man nekas nebūs, , .

G gacha 19.08.2010

murgs kārtējais. No sērijas: "ko darīt ja cjlvēki met toletē papīrgrozā kakainos papīrus? Man tas riebjas.".

I Ingus 20.08.2010

šitais laibais ... :D :D :D :D

J jana 20.08.2010

uzliec mūziku, nevis Lady Gaga, bet Kobzonu, tas tantiņām patiks

K KAS 24.08.2010

Tiesham labs ieteikums te jau bija - pamegini kadu laiku nedzert. Gan ja tad par dzeraju nesauks un vieglak bus relakseties, nevis ieklausities sarunas, kas nav domatas tev.

H Haha! 24.08.2010

Pamēģini kādu laiku nedzert un neklausīties Lady Gaga, nomaini aizkarus, tiec vaļā no alkohola smakas - varbūt palīdzēs. Ja ne, tad iedzer indi. :))))))))))

L Lauva 12.02.2011

Māksla...

T Trīsvecenītes. 12.02.2011

Mēs sēdējām un sēdēsim, bet tu pasaki saviem piedzērušajiem joberiem, lai mums nemīž uz galvas, tad tavu mūziku arī pacietīsim.

I invers 13.06.2011

nu ir sūdzība