Krievu pensionārēm zems kultūras līmenis apgrozoties masās - Visu laiku bazarē un kritizē visu.

Man domāt, ka virsrakstā jau viss pats par sevi patiekts, ka krievu vecenes, ka tiek svaigā gaisā, ieiet viekalā, vai municipālā iestādē, piemēram Lielrīgas reģionālajā Zemesgrāmatu nodaļā, tad uzreiz sapazīstās, nosēstās blakus un ņemās bazarēt. Un blakussēdētājiem, tādiem, kā man, ar to tiek tiek bojāts mentālais miers ar to. Tad es parasti ņemu ārā savu telefonu un sāku dzenāt spēles- ralliju, piemēram, bet tā, ka tās krievu vecenes apklust un noteikti padomā par mani to pašu, ko es par viņām iepriekš.
Un veikalā? Sakiet man kas notiek veikalā pie kasēm? Krievu ķotīlijas ir aizņemtas tikai ar vienu- tās vaktē, vai neieradīsies jauna kasiere un ja ierodas, tad pa galvu pa kaklu metas uz jaunatvērto kasi. It kā viņām pēc 10. min. būtu biznesa tikšanās.
Un pats svarīogākais- ģērbšanās stils. nu neģērbjas viņas ar šiku un gaumīgi. Nezin kur lai acis liek.

S Sole_mio 17.10.2009

Un Pufa jau atkal piesienās. Tu tāda kašķīga vecene izliecies. Kas i, nav kur izlādēties? Sāc, Pufa, ar to, ka tev pašai tā kā logopēds derētu! Skaties, pirms koriģē citus: http://www.sudzibas.lv//complaints/ogres-pasu-dala-c8714.html
Marš pie logopēda!

P pufa 17.10.2009

Nē, es tikai ieliecos.kā tad jūs mani ievērosiet, ja nepiesiešos.?Ja tu esi vēl mazgadīga, tad jau laikam priekš tevis būšu vecene, jo jums jau visām mazgadīgajām ir tikai vecenes un veči, vienalga, cik gadu. par cik Ance, kā raksta http://www.sudzibas.lv/complaints/8995/page/2, ka tikai mācās, tad jāpalīdz ar padomiem. tā kā- vispirms noskaidro lietas būtību un tad lecies.

A Anda 17.10.2009

EEEE...labi pasmējos, tik precīzi:D...Autoram cepums

š šeherezade 17.10.2009

Eh, jūs tik kasās, bet tēma bija par krievvalodīgajiem tantukiem, kuras it kā neprotot uzvesties...:)))Nē, tantuki nē, bet ķotīlijas...:D

. ....kl 17.10.2009

...un ja vel tie tantuki ie saēdušās ķiplokus...
... vai smird pēc siļķītes...

Mamma 17.10.2009

Sveiki draugi! Tantuki ir domati lai jaunas meitenes ieturetu dietu un macitos kulturalu valodu. Iebiedesanas manevrs no tantuku partijas.

A albis 18.10.2009

vislabāk ir to tantuku bazarā iefiltrēties, un ņirgājoties tēlot baigo piekritēju, dzīt visādu sviestu, vot tad ir hohma.

H Hugo Djego 18.10.2009

Tantuki neko sliktu nedara.Vismaz nebrauc nevienam virsū šajā lapā:)

E Es-se 18.10.2009

Ha, it kā latvietes būtu labākas. Arī tāpat klačojās un ķiplokus rij!

š šeherezade 18.10.2009

Kā tad, Ance!!!Ja jaunas meitenes nerīs, ieturēs diētu un iemācīsies kulturālu valodu, vai tad viņām arī gadu gaitā nedraud veco ķiploktantuku statuss???Ewwwww, tas gan būtu super!!!:)))))

Mamma 18.10.2009

Shehe saderam ka man taisniba?

E Es-se 18.10.2009

Ģribētos hgan redzēt, kā notiktu tā saderēšana. Ņemtu vienu mazu meitenīti, gaidītu kamēr tā izaug un noveco, lai varētu redzēt kuram taisnība? oi, smieklīgi :D
Ance, Tu varbūt varētu pamatot- kāpēc Tu tā domā, ka tas ir iebiedēšanu manevrs no tantuku partijas? :D

E Es-se 18.10.2009

Vispār, es piekrītu Šehei, jo grozies kā gribi, ievēro kādas diētas vien nāk prātā, mācies cik skolās vien gribi, šā kā tā klačosies un rīsi ķiplokus.

Mamma 18.10.2009

Ar savu nelabo piemeru tantuki iedzen bailes mazam meitenem no hamburgeriem un free kartupelis.

E Es-se 18.10.2009

Ance, nedomāju viss. Iesaku aiziet kaut vai uz to pašu MacDonaldu- pilns ar hamburgeru un frī kartupeļu rīmām un neizskatās, ka rindas tuvākajā laikā paretinānāsies. Dēļ veciem tantukiem jau nu noteikti nē, tas nu ir fakts! :)))

Mamma 18.10.2009

Ja pie katra Mc Donalds restorana tantuki rikotu dezuru varbut izdotos.Tas ir es domaju pie katra Mc Donalds restorana pie katram durvim.

š šeherezade 18.10.2009

Pag, pag, vispār kāpēc tiek ķiploka kungs apbižots??Es saprotu, ka šitā var izteikties par treknajām ēdmaņām---frī, hambīšiem un t.t, bet ķiplociņš jau no senču laikiem bijis cieņā turēts...:))

š šeherezade 18.10.2009

Ance, bet kā Tu atklāji sūdzības.lv???Tikai sievišķīga ziņkāre...:))

Mamma 18.10.2009

Gribeju nopirkt suni un nezinaju kur meklet . Interneta uzrakstiju vardu SUNI un vieniga sakariga lapa paradas musu sarunu lapa. Te protams ir daudz rakstits par un ap suniem visu uzmanigi izlasot sapratu ka Latvija nekada gadijuma nevar pirkt suni ar dokumentiem no kada kluba visbriwsmigakais ir lkf par to vivairak patiesa negativa par citiem pec konkurentu apmelnotajiem izskatas. Bet vienalga saprotams suns no patversmes nemams.

H Hugo Djego 21.10.2009

Ja ņem, tad lielu suni ņem.Citi paņem kaut kādu knāpsli, no kura nav nekādas jēgas, tikai troksnis 120dB!