www.sudzibas.lv krievi Krievu Valoda !

krievi - Krievu Valoda !

Man nav nekas pret to, ka šī valoda tiek lietota ģimenēs-tas ir normāli un tā tam ir jābūt, jo savas saknes un senču valodu aizmirst nevajag. Bet man traucē, ja ar mani runā šajā valodā . Jāatzīmē, ka esmu augusi jau neatkarīgā valstī, kurā valsts valoda ir LATVIEŠU.
Krievu valodu nekad neesmu mācīusies un neuzskatu, ka tas ir mans pienākums. Ne jau aiz naida pret krieviem, bet tāpēc, ka man tā vienkārši nepatīk un man ir tiesības to nemācīties.. Lai arī ieejot, piemēram, veikalā un pārdevējs ir krievu tautības 90 % gadījumu ar mani sarunāsies latviski. Bet strādājot ar klientiem ar mani gandrīz pilnīgi visi runās krieviski, tādēļ, ja nesaprotu šo valodu, mani vienkārši nepieņems darbā. Nemaz nerunājot par ikdienu, kad ar mani latviski nerunās neviens.Zinu daudzus ārzemniekus (kas nav krievi) un latviešu valodu ir labā līmenī iemācījušies jau gada laikā, tādēļ attaisnojums tam, ka krievi to nevar iemācīties pat 10 gadu laikā, ir vai nu liels riebums pret mūsu valsti, slinkums vai arī iedzīvošanās uz mūsu rēķina.
Domāju, ka tā ir tiešām nopietna problēma un ir pēdējais laiks ar to cīnīties, jo darba vidē ienāks arvien vairāk jauniešu, kuri šo valodu nesaprot un pielāgoties iebraucējiem (nevis otrādi) un dzīvot tā kā VIŅI vēlas, ir necienīgi pret šīs valsts pamatiedzīvotājiem.
Un vēl jau arī krievu kultūra un tas, ka lielāko daļu noziegumu ir pastrādājuši krievi (atliek vien paskatīties Degpunktu), bet tas jau ir cits stāsts...

E

P Pupiņa 27.02.2010

Un tagad visiem latviešiem jāmīl nastja-lūk, "feina" krieviete pauda savu pārliecību. Ar kāju tev, mīļā, pa pakaļu, un ārā no Latvijas. Padomājiet, ko no šitādas var sagaidīt. Viņa Latviju un latviešus ir spējīga cienīt? Izdzimtene nastjiņka tu esi. Paldies Dievam, ka visi krievi tā nedomā, kā tu.

н настя 27.02.2010

уважаемая Pupina, скоро из вашей Латвии уедут все не только я!вы в гавне, и пора с этим смириться!а говоря про уважение к вашей нации-такого нет!никапельки!ни к единому латышу в этой стране!и ВСЕ русские так думают!когда ж вы наконец это поймёте!убогий вы народ!

H Hugo Djego 27.02.2010

Es visu nelasu, bet domaju, ka nav ko ecēties.Daži letiņi iedomājas, ka krievi ir iemigrējuši te meklējot labaku dzīvi un tāpēc uz viniem dusmojas.Bet tapat letini laiž uz britiem tāda paša iemesla pēc.
Dzīve bez mūsu miļajiem krieviem nav iedomajama.Man īpaši patīk, ka krievu tantes pensijas gados par kaut ko sķendējas :)))
Ar viņām atri var atrast kopeju valodu -да, да, да вокруг только одни /paši zināt kas/.

M m$m 27.02.2010

Ko tas Čangals muld, tos krievu lamu vārdus mēs vienkārši esam uzsūkuši, jo viņu LV DAUDZ. Tāpat kā ieiet smirdīgā toaletē un pēc laika, izejot no tās, tāpat no smakas neatkausies...

P Pupiņa 27.02.2010

Savukārt mirdziņa ie tā iz...ta, ka nav spējīga nedz domāt, nedz komunicēties. No pārliekas pi...ās pazudis inelektuālai koeficients. Ai, ai, Dieva radībiņa, bet kā saka, ar slimiem labāk pa labam.

G ggklgj 28.02.2010

M$m
tu nemuldi!

K killer 28.02.2010

мудаки латыши!

H Hugo Djego 28.02.2010

Kādā jauka dienā mēs visi būsim fosīlijas, kam viss vienalga.Tad kāpēc tagad lauzt šķēpus?

K killer 28.02.2010

ага!поплачте что вас в вашей гавняной стране обижают!

F FN 28.02.2010

Killer
tebe luchwe samomu ubitjsa. debil

K kika 28.02.2010

Esmu krieviete, dzimusi Latvija, pilsone, bet nav problemmas runat latviski, angliski un francu valodas.Kapec jus latviesi runajat ar mums tada toni?ja, mes krievi stradajam, bet jus ne-bet saprotiet mes STRADAJAM!!!bet jus latviesi, ne visi protams, tikaj pikst ka jums ir slikti ar krieviem.Ne vajag pikst, vajag stradat un vis jums bus labi.Tas ir jusu-musu valsts un vajag dzivot mierigi.Kapec krievi ne blauj uz latviesiem???tapec ka viniem nav laika to darit un vispar domat par to ne gribas!!!Miera ir daudz citas labas lietas par ko mes domajam un dzivojam labi.I nam RUSSKIM vsje ravno kakaja vlastj-MI VIZIVEM V LJUBOE VREMJA!!!v otliciee ot latiwej!!!izvinite, ni cego licnogo.dostali!!!

D DreamLV 28.02.2010

ko jūs te domājat šādā veidā problēmu atrisināt!!???

G ggklgj 28.02.2010

Dream Lv
a šājā potrtālā tikai tā risinā visas problēmas :D

V valis 03.03.2010

Divus komentārus augstāk Kika ļoti labi demonstrē pie kādas kretīnu tautas viņa pieder. Pasaule daudz iegūtu ja šie mēsli apsprāgtu un nesmirdētu te vairāk.

W W 04.03.2010

W, tu ļoti labi demonstrē ka tu esi traumēts/a uz visu galvu Pasaule daudz iegūtu ja tādi mēsli kā tu apsprāgtu un nesmirdētu NEKUR vairāk.

с смит 04.03.2010

Уважаемые упыри! В ЛССР вам никто не кричал учить русский - сами учили. Никто не закрывал латышские школы, дет.сады, латышские потоки в институтах. Названия улиц, продуктов, сеансы в кино и т.д. на двух языках. Что ж вы сейчас со своим языком бегаете как ошпаренные? Я не буду говорить с вами по латышски (хотя и могу) потому, что: 1) вы насильно принуждаете меня делать это 2) вы видите во мне врага и оккупанта (хотя я здесь родился и прожил всю жизнь) и тем самым теряете мое уважение к вам. Да и кстати вы теперь в ЕС. И любой "оккупант" может спокойно приехать сюда работать..И если он будет отлично справляться со своими обязанностями, да еще знать языки помимо латышского, то вы, породистые латыши, уже не будете ему конкурентами и потеряете работу. Так, что лучше учите и русский и английски и другие. Это полезно.
Кстати никто не в курсе, что латвия была частью россии?

W W 04.03.2010

ja. es esmu slims. piedodiet

K killer 04.03.2010

смит!молодец!

S sssss 05.03.2010

es strādāju apsardzē, bez krievu valodas tur vispār nav ko darīt! lielākā daļa darba ar aizturētajiem ir krievu valodā, tas gan nav domāts kā uzdirsiens krieviem, bet tā nu ir sanācis! nu ir mums tā valoda tomēr jāmācās. tiešām, kau lai palamātos, jo latviski tas nav izdarāms tā sirsnīgi! protams, arī krieviem vajadzētu pamācīties. pēdējā laikaā gan esmu novērojis, ka vairāk krievi ir sākuši latviski runāt. valodas ir jāzin gan vieniem gan otriem- gan krieviem latviešu gan latviešiem krievu. vienā valstī tomēr dzīvojam, jāmācās saprasties. jābeidz karot savā starpā, jācīnās par visu kopā! man ir kolēģi, kuri arī ir krievi. pateicoties viņiem es tagad daudz maz saprotu šo valodu, un viņi arī perfekti runā latviski. un par to, ka krievi ir agresīvāki galīgi nevarētu piekrist, jo aizturot kādu krievu, viņš uz reiz atzīstas par zādzību, vsu ātri noformējam un viss ok ( izņemot dažus atsevišķus gadījumus), bet ar latviešiem tev vēl būs pusstundu jākaro, lai vispār zagto preci no viņa izdabūtu...

P pukainite213 06.03.2010

man vienu laiku iznāca dzīvot latgalē palīdzīgu roku lai cik smieklīgi sagaidīju no krievu tautības cilvēkiem lai gan ļoti slikti runāju krievu valodā tagat man nav grūtības runāt krievu valodā un mācu arī bērniem sarunāties krievu valodā