www.sudzibas.lv Krievi- ko tas vispār nozīmē? Veikalā ir arī sēkliņas bez apvalkiem

Krievi- ko tas vispār nozīmē? - Veikalā ir arī sēkliņas bez apvalkiem

Ilgi domāju- ko tas nozīmē- krievi ? Vai tas ir daudzskaitlī, vienskaitlī, vai tas ir sugas vārds, vai cits vārds. Netieku skaidrībā. Krievu visapkārt daudz. Tāpat arī moldāvu un vāveru... Kuram lai tic, kurš Tev pados roku kritiskā momentā?
Reiz man tantiņa pie veikala kaut ko murmināja un uzrunāja acis zemu sūnās saspraudusi. Nezinu vai viņa pati zināja, ko gribēja, bet es viņai atbildēju, ka manai kredītkartei magnētiskā josla atmagnetizējusies un ja viņa vēlās, varu viņai iedot iekostu ābolu. Viņa laipni atteica "čo ņesjoš jobannij" un aizpeldēja pie nākamā glābēja vai enģeļa.
Toreiz bija slikti bet tagad jau viss labāk, jo kopprodukts aug uz vienu iedzīvotāju un uz visiem kopā. Man gan nekas neaug, izņemot matus un nagus.
Bet manai draudzenei gan nekas vairs neaug, jo pagalam pieaugusi jau tā u ne visai glīta. Bet tā jau reiz dzīvē notiek, ka cita piedzimst par raudātāja sievu, bet cita par Prinča Čārlija XV otro izredzēto.
Jā - veikalā pērkam labāk saules puķu nobriedušās sēklas, kas pilnas ar proteīniem un taukiem arī bez čaumalām, - nebūs jāspļaudās pa malu malām un no gaisa lidojot zeme izskatīsies zaļa, ne pelēka.
Šī nebija Līvu alus reklāma, ja kāds nepareizi to saprata.

D

A Andrejs 08.09.2010

pilnīgi piekrītu, man ir tieši tāda pati pieredze.. un ne jau vienu reizi vien tā notiek!

U uFO 08.09.2010

SPĒCĪGI TEIKTS.

K Kašiņš 08.09.2010

Bāc kas par samurgojumu:) par ko tad tu īsti sūdzies? Par draudzeni, par tantiņu vai par to ka tev nekas neaug???

J Ju 09.09.2010

kaarteejais Tvaika ielas apmekleetaajs :D skatos ka tiem sheit tiiri labi patiik, jo laikam te vinjus "dazi" saprot un uzklausa :DDD

K Karīna 09.09.2010

es galīgi nesapratu, par ko ir ir šī sūdzība!?!! Varbūt kāds var paskaidrot ?!

C cikis 09.09.2010

cik es sapratu, šitā suudzība ir par to, ka helikoptrs, aj zemu lido un tur iekšā ir kāds šiska, tad zeme izskatās pelēka sēkliņām nosēta nevis zaļa.
Pārejais viss ir autora dzēruma murgu fufelis.

E ehomoskvi 11.09.2010

shis ir labais

M Maija Zagorska 11.09.2010

Tipiski latvietim - melna ironija!

M Māra Burve 14.09.2010

Man patika, it īpaši tai vietā, kur ar tantiņu bija...

B BaDžOo ® 30.03.2011

paši vainīgi - ka esam tur kur esam...D

P Patriots 30.03.2011

Tas ir tāds dvēseles stavoklis, kad gribas ātrāk sakravāt čemodānus, sēsties lidmašīnā, un doties prom plašajā pasaulē, pametot šo sūdu bedri krieviem.