Kreiss SIA - Darbs

Labdien!
Redzu darba atsuksmi kas pirms gadiem bija. Varbūt kāds zin kā ir strādāt šajā uzņēmumā? Birojā? Kāda attieksme utt?
Iepriekšējās atsauksmes ir bijušas diezgan negatīvas. Bet pa lielam visos uzņēmumos ir kaut kas tāds negatīvs.
Ja ir kāds tad padalaties ar info ;)

17.01.2019

I

B Bertrups Valdis 17.01.2019

Skatoties kādā sfērā taisies tur strādāt.
Tur galvenais iemācīties viņu darba gaitas..Sākumā būs grūti un tā... bet ja iemācīsies un dabūsi uzticību, tad varēsi vadīt arī ko nelegālu, jo pa lielam firmā, tie kuri laiciņu nostrādā un ir ieguvuši uzticību, tiem sāk skaidrot kā labak apčakarēt, kā izdegāk un tā.. Visādas afēras, bet no tā arī nāk labi bonusi algai.. tur beigās pa 160h varēja izspiest līdz 3'000 Tikai uzmanīgi ar narkotiku pārvadāšanu, tur gan ja pieķer tad ir lielā pakaļa, es divas reizes izlaidu cauri un par vienu reizi 3000 premījā dabūju.. ir vērts mēģināt. Pats aizgāju no turienes, jo sāka brukt priekšniecība, kautkādas pārbaudes + daži bosi nomainījās un tad pateica, ka kādu laiku būs jāštradā pa 1000eur bez afēram, protams ar tādu algas kritumu negribeju tur palikt.

Pilnīgas muļķības

M madeirrrra 31.01.2019

Ja ir velēšanās gūt darba pieredzi un rūdījumu, tad īstermiņā var uz turieni iet strādāt. Bet, ja ir vēlēšanās strādāt ilgtermiņā, tad ir jārēķinās ar to, ka būs jāstrādā kā vājprātīgam, tevi ņems priekšā 90 grādu leņķī par katru mazāko kļūdu un saņemsi par to tik pat daudz, cik citos uzņēmumos šajā amatā. Ja būs vēlēšanās saņemt par darbu vairdāk, tad nāksies piekrist uz aplokšņu algu.

N NaUliceBauskas 05.03.2019

Ir sanācis strādāt, naudu maksā(+), "atvaļinājumā" laiž ar nokavēšanos 2-10dienas, nesaka kad būsi mājās, piš prātu pauzes laikā, tad paletes jāstaipa, sūta uz dirsu, ja ir labs patēriņš tad aizsūtīs hz kur lai visu sapistu, uz angliju nebraucam(katru reizi anglija), tad kad itkā ir laiks aiziet uz dušu netiksi, jo sročna būs jābrauc un galā jātaisa pauze(tad sarunā ka kraušanās būs pēc pauzes, aizsūtīs prom uz citu adresi un tur atkal stāvēsi). Es nezinu kur tas izrāvis līdz 3 000€, tādu naudu neredzēsi kā savas ausis, maksimālais bija 2 000+ Ls. Bāzē visi ir ahuenie strādnieki, izņemot pāris cilvēkus ar kuriem var parunāt, bet tā visi ahuenie priekšnieki, pat vārtu sargi ahuenie stradnieki, kuri nedarīs to, kas viņam jādara - ne videš ja zaņat. Un par to ja kkas sapists jafotogrāfē un jāatdzīmē.

N NaUliceBauskas 05.03.2019

Tad viens dispitčers paprasīs, kad 24h vai 45h pauze, tad vēl 5 paprasīs , jo tu stāvi 9h pauzi un guli.