www.sudzibas.lv Kreiss Problemas ar lauzto darba laiku

Kreiss - Problemas ar lauzto darba laiku

Es nostrādāju kreisa - 5 gadus. Eiropa-alga 350 euro. Uz Angliju-alga lielāka. Bet liek stradat - ar lauzto. Bet nesaprot, ka - lauztais var būt tikai 11 h. 9h, pārtraukumam ir jābūt - standartam. Mani pat sodīja, ka piemēru citiem. Bet par to mani sodīja Angļu policija. Vini neskatas manas izdrukas-ka nav izkrauts pie rampas stāvu-Eiropa tas - okay-Anglija - visu summe kopa-un tad-kreiss-aicina pieradit, ka esi pareizi rīkojies!

Papildināts Jānis Dimants 21.05.2020

braucot ar prami uz angliju un atpakal,kreiss aicina summet visus atputas laikus uz pramja,bet aizmirst,ka 9h ir eiropas kopienas talbrauceju standarta atputas laiks!

Papildināts Jānis Dimants 21.05.2020

Mani anglijas policija sodija ar 1100 poundi sodu kreiss to var samaksat tikai pec dienas, tApec... Arestets auto +80 poundi-diennakts - un man kreiss liek skaidrot, kApec es esmu vainigs? Vergs—kabine-numurs.. +italija, kur visa privata Zeme-man kaut kur jastav! Man apzog baku. Pec tam—autrijas biznesmene, kurai-ar italijas policiju-kopigs bizness. - kovo to razvestji na deneg-griBeja nozagt dargu kravu-zales-es divas naktis salu-italija auksti - uz Zemes guleju-kreiss paldies nepateica, ka nosargaju kravu!

21.05.2020

Работяга 21.05.2020

tas ir talbrauceju darbs, isak sakot kriess jus izmeta no kabines jo darbadevejs kurs sturejis ilagak neka 5 gadus atklajis gudraks un pieredzejis neka jus :)

G goblins1 11.06.2020

pofig, ko saka kreiss, jūs esat vadītāji un paši ar savu maku atbildat likuma priekšā.