Kredīts - ....

Atsaucās, kurš ir saņēmis kredītu no Daiņa Umbraško. Viņš tik atrunājas, ka kredītmenedžeris esot ārzemēs, tāpēc līgums kavējas, kā arī, ka visi iesniedzēji kredītus saņemot.Gribu sazināties ar to kurš reāli ir saņēmis, vai vismaz, lai atsaucas tas, kurš zin tādu laimīgo.Jo esmu apņēmusies vērsties policijā.

V

H hmm 27.04.2011

Es saņēmu no viņa kredītu, a kas?

I Inokentijs 27.04.2011

labāk pasteidzies un ej uz policiju, jo nekādu kredītu neredzēsi ! Tas ir kārtējais afērists !

Bet man iedeva krediitu

V Vija 27.04.2011

Interesanti, kad saņēmi šo kredītu, es jau gaidu otro nedēļu, gribas jau ticēt šim cilvēkam, jo man solīja šonedēļ līgumu un cerams arī aizdevumu. Arī man rakstīja par menedžera esamību ārzemēs, bet tas jau nav iemesls, lai uzreiz rikšotu uz policiju, ļoti ceru būt starp saņēmējiem.

H hmm 27.04.2011

Nu nedēļas laikā saņēmu naudu

P parastais 27.04.2011

Nekada gadijuma neielaidies nekados sakaros . Dainis Umbrasko un Edmunds Valters ( 020187 - 12116 ) tie ir viena shaika vai viss viena persona . It ka drosibas nauda esot japarskita uz kontu LV27HABA0551015737684 . Parasti reklamejas caur kredits [slēpt]@inbox.lv.
Nelogiska jau ir ta drosibas nauda kuru vins it ka sutisot atpakal . Vinam pat neinterese kur tu strada . Protams - galvenais ir nauda ko sanems.

P parastais 27.04.2011

Un sis **Hmm** kurs te it ka esot sanemis, noteikti jau pats Umbrasko jau ir .

Z Zina 27.04.2011

LOHI!!!Lai drosibas naudu pierekina klaat pie krediita.Ja ko prasa parskaitiit-LOHOTRONS!!!Vai ta maz apdedzinaajies cilveeku ir uz tadiem "izsniedzeejiem".Tad visiem izsniedzeejiem sutiet, uzturiet vinus, sie tik priecaasies:)

V valda 27.04.2011

Laikam jau policija točna raud pēc viņiem, nekas, viens personas kods zināms, gan jau galus atradīs.

Z Zenija 27.04.2011

tās ir viltus atsauces, hmmm kas saņēmis kredītus, , , , , , tā viņi dara, un cilvēki uzķerās, jo redzietkāds ir saņēmis kredītu...

V Vija 05.05.2011

Viņš atkal reklamējas Zip sludinājumos, neuzķeraties, tie ir maldi, nekādā gadījumā neskaitiet naudu, kredītu neredzēt.

A Advokāts 05.05.2011

Kārtējais krāpnieks!
Cilvēki, "ieslēdziet" loģisko domāšanu un tad atkritīs tik stulbi jautājumi!

J Jurīts 05.05.2011

Jebkurš normāls kredītdevējs neprasīs samaksu par saviem pakalpojumiem, pirms jūs neesat saņēmuši pašu pakalpojumu!
Nu sāciet taču vienreiz domāt ar galvu!

N Natalija 01.12.2011

Es nezinu ko par vinu teikt, ari pieteicos pie vina aizdevumam. Veicu prieksapmaksu, bet ta ka aizdevumu vins nevareja man izsniegt, apmaksaja man naudu atpakal!