Kredita sniedzējs herrbert finanses inc - Krāpšana

Ka jau parasts vidēja limena latvietis es izmantoju ātros kreditus bet vienu dienu alga nebija tada ka parasti lidz ar to nevarēju adot. Iedomajos oanemt vienu lielu kreditu nomaksajot viaus sikos un poedevām savest autiņu tehniski kartiba. Bet neviens normals kredit devejs nedod loelas summas ja ir mazie krediti. Bet ss.lv uzradas herbert finanses inc ar epastu [slēpt]@inbox.lv piedāvaja kreditu ar zemiem procenriem un uz vairakiem gaduem. Viss skaisti bet kad bija pienacis laiks izsnoegt kreditu sāka prasit nodevas un vel nez ko. Naivs budams samaksaju un ceribu pilns gaidiju bet tad atkal kūtkadas parvedumu nodevas un atkal noticēju. Beigas izkrapa tukstots euro un esmu bez naudas. Un ta saukta bank kura man itka izsniedz kreditu vairs nav atrodama.
Bet pats jokainakais ir tas ka vel skatos tas sludinajums uzpeld un pazud bet to liek kāds no vietejiem jo [slēpt]@inbox.lv man palidza uz savu vardu izvietot sludinajumu ss.lv. Es uzreiz atteicos un sapratu kas par lietu.
Ludzu cilveki neuzraujatiea ja redzas so epastu vai herbert financea ziniet nav verts apkrāps.

Paldies sūdzības autoram par informāciju saistībā ar krāpniecību, taču:

"Ka jau parasts vidēja limena latvietis(Kestutis) es izmantoju ātros kreditus" - labi, ka neesmu vidēja līmeņa
"vienu dienu alga nebija tada ka parasti " - tātad, atzīsi, ka strādā nelegāli, saņemot algu uz rokas katru dienu?
"iedomajos oanemt vienu lielu kreditu nomaksajot viaus sikos un poedevām savest autiņu tehniski kartiba" - nu vai nav lieliska iespēja, nosegt parādus, ielienot vēl lielākos parādos?
"bet neviens normals kredit devejs nedod loelas summas ja ir mazie krediti" - tas vien jau liek aizdomāties par lielisko ideju ar parādu nosegšanu.
"bet ss.lv uzradas herbert finanses inc ar epastu [slēpt]@inbox.lv piedāvaja kreditu ar zemiem procenriem un uz vairakiem gaduem." - vislabākā vieta, kur meklēt kredītiestādes, izrādās, ir ss.lv.
"beigas izkrapa tukstots euro un esmu bez naudas" - vai tad tiešām, herbert finanses inc ir vienīgais plaša mēroga aizdevējs ss.lv? Nevajag slinkot, noņem e-pasta aizsardzību pret spamu un saņemsi simtiem fantastisku aizdevumu piedāvājumu!
"herbert financea ziniet nav verts apkrāps" - atstās bez naudas un apgāzīs visu dzīvi kājām gaisā, kā var spriest pēc Kestutis avatara.

Kestutis 26.02.2017

Ak.tik pareizi domājoši. Pieredze un zināšanas par kreditāciju.
Es atvainojos par manu dumjo stāstu un stulbumu ko pats ievāriju.es tikai gribēju dalīties ar šo lai citi zina par tiem cilvēkiem.

Atkārtošos: Paldies sūdzības autoram par informāciju saistībā ar krāpniecību! Pārējais bija tikai teksta analīze, nevajag uztvert personīgi. Veiksmi!

C critical thinker 25.02.2017

vispār ir tādi komati. tādi ķeksīši...

kaut kādam kreisam e-pastam uzticēt 1000, ja meklē kredītu, ļoti interesants stāsts

A Aigarins 24.03.2018

Latvijas Aizdevumi..krapjas ar ligumiem,ar procentu likmem..pec tam nodarbojas ar naudas izspiessanam.Daudz cietuso no lauku rajoniem