www.sudzibas.lv Krāpšana Vaira Poplavska

Krāpšana - Vaira Poplavska

Nebūtu šo rakstījusi, ja tu nebūtu ta, kura pielējies ieradies pie notāra un desmitiem reižu atkārtoji - "skaties, tikai nepiečakarē, es visu par tevi zinu (Facebook apskatījos!)", tikai jautājums, kāds tur sakars ar tevi, ja dzīvokli var teikt "piespiedu kārtā" pārdeva man dzīvokļa īpašniece, kas bija vienīgais adekvātais cilvēks visā šajā stāstā - nabags visu laiku atvainojās par tavu uzvedību un visu notiekošo...
Labs sākums jaunai dzīvei! Lai veicās!!!

Nezinu cik daudz cilvēku tu esi apmanījusi, jo redzu ka ss.lv sadaļā Mākleru pakalpojumi ar tavu tālruņa numuru 22-367-269 ir cita cilvēka bilde, kas jau ir pārkapums LAPK 204(7) pants „Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem”

G

Eseseseseseseses 01.04.2016

Sudzibas autore pati izklausaas ne pa jokam "pieleejusies" :D

G golfram 04.04.2016

Ja jūs neesat lietas kursā, tad nevajag rakstīt !
Šī Vaira Poplavska ir viennozīmigi krāpniece ar lielo burtu K
Nevaru saprast kapēc SS.LV nebloķe viņas profilu, jo tur ir skaidri redzams ka viņa nodarbojas un ko dāra lai apčakarēt cilvēkus.

V Vaira Poplavska 15.05.2016

Viennozīmīgi ir dēla Indars Krasovskis un mātes Veneta Krasovska, abu dzērāju viedoklis...

V Vaira Poplavska 15.05.2016

Paldies, Indars Krasovskis, ka pieņēmi "draudzības ielūgumu", tikai tā varēju tev personīgi pateikties par cūku kūti, ko man nodevāt!!!
Paldies!!!
Nebūtu šo rakstījusi, ja tu nebūtu tas, kurš pielējies ieradies pie notāra un desmitiem reižu atkārtoji - "skaties, tikai nepiečakarē, es visu par tevi zinu (Facebook apskatījos!)", tikai jautājums, kāds tur sakars ar tevi, ja dzīvokli var teikt "piespiedu kārtā" (jo pēc savas mammas nāves ielaida tur tevi, bet tu ne centu par vairāk kā divu gadu dzīvošanas nebiji maksājis...) pārdeva man tava mamma Veneta Krasovska, kas bija vienīgais adekvātais cilvēks visā šajā stāstā - nabags visu laiku atvainojās par tavu uzvedību un visu notiekošo...
Tātad, lai es nepiečakarēju - nauda vienas dienas laikā, vienas nedēļas vietā, divas atbrīvošanai... Bet tu - pie notāra durvīm no tavas mutes bija solījums, ka paliks virtuve - tikai kad aizbraucāt prom uz lidostu pamanīju, ka trūkst augšējā daļa - visi plaukti ir noņemti, kā arī runa bija par vannas istabu, bet tev taču vajag pakaramos un spoguli uz Angliju, logs izdauzīts, mantas neizvāktas, virtuvē nenormāla smaka no izlietnes un visiem stūriem (pielikumā arī dažas bildes, kā bija un kā nodevāt!).
Visā tā bardaka izvākšana un izmēšana man apgājās 150 eiro, tāpat tur trūkst tas, kam tur bija jābūt - kā tas jautājums tiks risināts? Atkal lielam džekam ar sievu un bērniem būs jāgriežas pie mammas pēc palīdzības?
Labs sākums jaunai dzīvei! Lai veicās!!!

V Vaira Poplavska 15.05.2016

Kāpēc jūs, Indars Krasovskis un Veneta Krasovska, nepievienojāt pilnu tekstu?
Kas tā par sūdzību - krāpniece ar lielo burtu - argumentējiet - kas, kādā veidā tika apkrāpts? Nav ko teikt, jā, jo apkrāpta tiku es, jo man tika nodots izdemolēts dzīvoklis ar deklarētām personām! Kā dēls, tā māte, abi dzērāji un kad nācās samaksāt par savām izdarībām, tad kāds par krāpnieku pēkšņi paliek???
Varbūt ir jāpilda pirkuma līguma noteikumi un mutiski sarunātais, tad nevajadzēs blamēties?

а Айя Цорн 17.06.2016

Ситуация у нас такая .
Молодая одинокая девушка.
Не пьет ни курит.
После смерти бабушки осталась одна .
Мать пьяница . Отца нет .
Инвалид второй группы.
Не даун , ни аутист . Легкая заторможенность . Сама решение принимать адекватные не может. Нашли через сс.лв маклера. Хотели продать 3-х комнатую квартиру в Агенскалнсе . Вайра взялась найти покупателя. Да долги были около 3.000 но это не проблема. В начале было сказано что выехать с вещами надо после того как будет полученна N сумма . Но так как молодежь не разбирается то мозги быстро были запудрены. Вроде все гладко. Но в договоре указан пункт. При сдаче ключей доплатят 2 000 .На руки . С чего начался скандал . Забирать ключи приехала дама с бритоголовым мужчиной. Который начал обзывать нас рванье и я вас выкину из квартиры. И деньги вам перечислять будут. История запутанная. Покупает квартиру Илона. Как будто сестра Вайры. Но одна родилась в Украине по документам. Маклер же Латышка. Мало того что ободрала девочку сироту как липку так еще и не хотела нормально отдавать деньги без вмешательства полиции. Пока не явились компетентные органы орала и оскорбляла нас. Говорила что мы наркоманы и алкаши. И после этого еще хотела что бы мы извинялись перед ней. Всем советую искать провереных маклеров. С хорошей репутацией! Да переплатить. Но немножко выиграть на продаже. И да. Трех комнатную продали за копейки. 17 000. И с этих денег оплатили долги. Вайра дорогая Вы наша - счастья Вам! Добра ! И мужика хорошего !

V Vaira Poplavska 17.06.2016

Jā, vienu mēs gan esam iemācījušies cilājot glāzīti - apgriez situāciju kājām gaisā un melot! Skandālu sarīkoja tikai un vienīgi jūsu kompānija - vai savākt kaimiņu liecības??? Visi ir laimīgi, ka tika vaļā no narkomānu, alkoholiķu, čigānu bandas!!!
Atbraukusī policija pat pat atteicās pieņemt iesniegumu par visu to jūsu cirku! Visi līguma punkti bija izpildīti ideāli, bez aizķeršanās!
Par "kopeiki" - jūs zvanāt, nosauciet dzīvokļa cenu, bet pēc tam jums izrādās par maz??? Kur tad mēs tur esam vainīgi?
Jā, un par nabaga meiteni - 25 gados nabags nevienam nebija vajadzīgs, bet tikko meitenei parādās liela naudas summa uz konta, tad pēkšņi uzrodas "aizbildņi"??? Svetlana Ščogoļeva ir rīcībspējīgs cilvēks, viņai NAV vajadzīgi aizbildņi, bet ja jau tik ļoti gribās aprūpēt viņas naudiņu, tad tā ir cita lieta....

AC,
Vaira

S SS-V 17.06.2016

Zināma shēma. Nedomāju, ka tādas vēl pielieto.
Nepieņēma iesniegumu? Argumentējot ar ''cirku''? Tad jau savi ''pieņēmēji-nepieņēmēji''.
Nu - nu, kurš tas ir rajons? Скиньте какой район и доп. инфу.

V Vaira Poplavska 18.06.2016

Atvainojiet - zināmā shēma ir izpildīt PL noteikumus? Policija atsakās pieņemt iesniegumu, jo no mūsu puses ir izpildīti visi noteikumi, bet pārdevējai - otrās grupas invalīdei, pēkšņi ir uzradusies aizbildne ar nodzertu purnu, kura ir tikai 2 gadus vecāka, par pašu Svetlanu, bet "pieredzes" bagāta dāma, kura nevar uzrādīt nevienu dokumentu, kas pierādītu aizbildniecību! Un šī, pēkšņi uzradusies, aizbildņu/draugu grupa sāk pieprasīt naudas izmaksu skaidrā, lai to tūlīt arī liktu savās kabatās!!!
No mūsu puses viss atrunātais tika izpildīts, es Jūsu vietā vairāk uztrauktos par Svetlanu Ščogoļevu, kas tiek turēta Jūrmalā, Priedainē (varu arī pievienot pilnu adresi!) un nu, visdrīzāk, paliks bez jaunā dzīvokļa, ko apsolīja nopirkt "aizbildne" un bērna, kas viņai ir atņemts, un ko arī apsolīja atgriezt brīnumdare "aizbildne"!~

Jā, un notika tas viss Āgenskalnā, varu pievienot ekipāžu un inspektoru!

L Lepnā Lavīze 15.02.2017

Fui, māklere, bet lieto izteicienus ,,nodzerts purns". Atvainojiet, bet jūs arī neizskataties īpaši labi, arī lietojat?

а Айя Цорн 18.06.2016

Дорогая Вайра. Человек который как вы назвали ар пурну. Имеет собственное жилье. Авто.Мужа. дом полная чаша. Вы противоречите себе. То в порыве вы кричите что она недееспособна. То теперь она отвечает за свои действия.
Оскорбляете . Ведете себя как последняя скотина.
Зная проблемы девочки. Девочке Свете 24 года. Так вот Светлана признана недееспособной. 15 мая. Так что встретимся в суде. О вас и вашей шарашкиной конторе знают все кому не лень .Посмотрите как вы пишите. Даже тут вы опустились до оскорблений. Рекламу я вам обеспечу. Придумывать все горазды. И как вы поет песни. Какие обещания давали двум молодым людям. Которым просто нужна была помощь .Забыли уточнить что вы пришли с агрессивно настроеным мужчиной который оскорблял и хотел выкинуть из квартиры силой. Он не зозяин не покупатель. А вы простой маклер который покупал квартиру гражданке Украины. Как вы говорили вашей сестре. Один фарс . На фото видно вас и вашего спутника. А вот так выгляжу я .Спится алкоголичка и наркомана с ваших слов .

V Vaira Poplavska 18.06.2016

Nu izskatījies varbūt kaut kad - vakar bija pavisam cita būtne, kas tālu un dikti nelīdzinās meitenei uz foto!

Par kliegšanu, sāksim no tā, ka visā vakardienas pasākumā kliedzieni bija tikai no jūsu kompānijas puses, par to, ka meitene nav rīcībspējīga, no manis nesekoja ne reizi, jo tas tika pārbaudīts, bet toties jūs tikai par to bļaustījāties.

Draudēt, skūtgalvis (kāpēc, tā apvainot manu VĪRU, ja viņam ir tāda frizūra), nevienam nedraudēja, joprojām bija vēlme noskaidrot, kāpēc dzīvoklī atrodas trešās personas, tas netiek nodots un netiek pildīti PL noteikumu!

Joprojām nevaru saprast - KUR IR PROBLĒMA??? Paši piedāvājāt cenu, nedēļa bija līdz pirkuma līguma noslēgšanai! Parādi VISI tika apmaksāti, nauda saņemta! KAŠĶIS ir kur?

Айя Цорн приглашаю Вас на randiņš...

а Айя Цорн 18.06.2016

Вайра. Вы лично знаете что Светлана приедет не одна. А с семьей. Да с будущей.
Но семьей.
Мой брат знаком с ней пол года.
Поддерживает ее как может. Да она больна. Но это не значит что вы можете делать деньги на больных и униженным.
Конфликта как какового нет.
Есть нарекания на ваш стиль работы.
Если бы лично я вмешалась ранее в продажу.
То сделка бы не состоялась.
Причина. Ваша некомпетентность. Только в договоре более 3 пунктов нарушений.
И при подписании. Сегодня был найден документ о том что девочка была признана недееспособной в 2000. 2005 и далее годах.Перестаньте терроризировать Артема Ващенко. Потому как все разговоры будут записаны.И переданы в прокуратуру. И детализация звонков так же будет сделана. Вы решили положить себе в карман от 6.000 до 10.000 тысяч прибыли. Прокуратура и судьи с вами разберутся.

L Lepnā Lavīze 18.02.2017

Paskatījos citās sūdzībās par šito mākleri. Viņai tāda taktika - visus saukt par alkašiem un aizskart ārējo izskatu, citreiz arī prāta spējas. Ļoti augsta kultūra saskarsmē ar klientiem. Bet pati izskatās, kā to maigāk pateikt...