www.sudzibas.lv Krāpšana facebook.com Nomelnošana! Pazemošana! Cieņas un goda aizskaršana! Psiholoģisks - terors!

Krāpšana facebook.com - Nomelnošana! Pazemošana! Cieņas un goda aizskaršana! Psiholoģisks - terors!

Kā jau lielākā daļa https://www.facebook.com/ apmeklētāji seko lapām, lasa informāciju, ievieto bildes, raksta par skaistiem notikumiem. Katram no mums tie ir savi. Arī es sekoju lapām, blogeriem utt. Viena vieta, kura man likās saistoša bija https://www.facebook.com/salestraining / tā kā es mācījos http://turiba.lv/lv/ un "eksperta līmeņa pārdošana" sadarbojās ar http://turiba.lv/lv/, tad likās saistoši: kopīga http://turiba.lv/lv/, saistoši raksti. Tad, lūk, mani publiski pazemoja, izsmēja, nomelnoja, aizskāra. Https://www.facebook.com/salestraining / bija vēl rakstīts, ka tas ir https://www.facebook.com/ kopsapulču lēmums, mani aizskart, pazemot, iztirzāt manu dzīvi utt (tas nozīmē, ka arī http://turiba.lv/lv/ lēmums) . Es nekādu piekrišanu eksperimentiem nebiju devusi. Ar savu personīgo informāciju nedalījos https://www.facebook.com/salestraining/.
Rakstīju uz https://www.facebook.com/, neatbildēja.